Keresés

Részletes keresés

Tindalos79 Creative Commons License 2010.09.19 0 0 39
Köszi! (REmélem holnap minden kiderül!)
afintha Creative Commons License 2010.09.18 0 0 38
Barmi lehet. A legbanaliasbb elterestol kezdve az eletet veszelyezteto allapotig mindenfajta lehetoseg eszembe jut egy ilyen roviditest hallva.
Fontos a szovegkornyezet.
Előzmény: Tindalos79 (37)
Tindalos79 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 37
Semmit és csak b6 vitamint írt fel... :O
Esetleg terhesség...?
afintha Creative Commons License 2010.09.18 0 0 36
Ha az egesz leletet feltenned, akkor talan meg tudjuk mondani.
szamomra ez keves informacio.
Mit mondott az orvos?
Előzmény: Tindalos79 (35)
Tindalos79 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 35
Hi!

Elnézést ha nem jó topicba írom,de egy kérdésem lenne:

Mit jelent a "DC gyanús" kifelyezés? (Rosszullét utáni diagnózis.)

Előre is köszönöm az esetleges válaszokat!
Kittyke19 Creative Commons License 2010.04.21 0 0 34
(nem kell felreerteni,a baratnom nick nevet hasznalom):P boccs!!!
Előzmény: Kittyke19 (33)
Kittyke19 Creative Commons License 2010.04.21 0 0 33
Van egy kis baj a baratnommel.5 honapig szedte a fogamzasgatlot de mivel drasztikusan lecsokkent a libidoja ezert tobben is azt javasoltak neki hogy hagyja abba a gyogyszer szedeset.Azota 2 honap eltelt,megse jott meg a kedve.Kb hetente 1x van "kedve".Mit tegyunk???En mar probaltam izgatobba tenni a dolgot,hogy legyen kedve de undorodik a szextol.Segitsetek kerlek!!!!!!
Mitoszkiller Creative Commons License 2007.03.11 0 0 32

off

 

kutyásfórumba is másold be ezt a hozzászólásodat.

 

szerencsétlen...

 

on

Előzmény: L.Tami (27)
antimammon Creative Commons License 2007.01.15 0 0 31

no.

kicsit túlreagáltam a történteket.

bocsi. kezd megoldódni a dolog.

meg nem vészes.

Előzmény: zszsuga (30)
zszsuga Creative Commons License 2007.01.11 0 0 30

Mi az, hogy beteg?

Van egy beszélgetős forum (szülészet nőgyógyászat alatt) és egy ahol egy orvos válaszól, de mindkettőben vannak nagyon jó segítők, akik szintén válaszólnak, de ők is csak úgy tudnak segíteni, ha leírod a problémát. Így nem.

Előzmény: antimammon (29)
antimammon Creative Commons License 2007.01.10 0 0 29
légyszi...
antimammon Creative Commons License 2007.01.10 0 0 28
sziasztok
nos, úgy tűnik, sajnos beteg a barátnőm, nemtudom mit kapott el, de azt valószínűleg tőlem. de én teljesen egészségesnek érzem magam. a kérdésem az lenne, hogy amikor ő felgyógyul, akkor nem lesz-e ismét beteg tőlem? már amennyiben most tőlem beteg. kérlek segítsetek!
L.Tami Creative Commons License 2006.03.26 0 0 27

Sziasztok!!

Imádok szeretkezni a barátommal.És gyüjtöm a különleges pózokat.Ha valaki tud ajánlani, akkor szívesen venném.

 

Köszönöm                Tami

alienita Creative Commons License 2005.09.14 0 0 26
Köszi a tippet, de nem szedek semmit már mintegy öt éve.
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.13 0 0 25
Nálam a fogigátló abbahagyása után elmúltak a hasonló dolgok... pedig már én is azon filóztam, hogy valami pszichés oka lehet (a dokik kezdtek hülyének nézni)... Közben csak a bogyó volt a ludas.
Előzmény: alienita (24)
alienita Creative Commons License 2005.09.11 0 0 24
Hát, radiátor, elkeseredtem, olvasva a hozzászólásokat, különösen a "nincs kedvem a szexhez" stílusúakat. Sajnos nekem pont ilyen tüneteim vannak, és évek óta nem találják rá a megoldást. Sem az urológus, szedek szorongáscsökkentőt, antideprsszánst, a nőgyógyász mindig méhszájsebet talál, elvileg kikezelnek, de kiújul. És szerintem nem is az a baj. Gyakran van hőemelkedésem is (34 éves vagyok, tehát nem valószínű, hogy változókori gond lenne). Már rettegek a nőgyógyásztól, és az igazság az, hogy nem is vesznek már komolyan. Szerettem volna, ha a panaszaim miatt eltávolítják a méhemet, de ettől elzárkóznak.
Te egyetlen dolgot tehetsz - és hidd el,rengeteget számít -, légy megértő a barátnőddel, mert ezeket a dolgokat épp elég elviselni, és egy szerető társ segít, de ha macerálják az embert, sokkal nehezebb.
Javulást és további minden jót: A.
Előzmény: radiator24 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.26 0 0 23
Az sem mindegy, hol görcsöl a dereka. Hihetetlen, de a vese nem a vesetájékon  fáj, hanem oldalt a medencecsont felett. S az sem mindegy milyen jellegű a fájdalom, görcsös-e stb.... Ehhez inkább ultrahang kellene, urológus v. nőgyógyász.
Előzmény: AliceCsodaországban (2)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.05 0 0 22
Feltétlenül ki kell vizsgáltatni nőgyógyásszal is, az István Kórházban csütörtök délutánonként rendel Dr Varsányi Hajnalka főorvos asszony, nagyon tudom ajánlani. Ha kéritek a telefonszámait, meg tudom adni.
Nekem is gyakori vizelési ingerem volt, időnként erős, húzó jellegű fájdalommal kísérve, végülis egy férfifej nagyságú myomát vettek ki belőlem.
Mindenféleképpen vizsgáltassa meg magát a barátnőd nőgyógyásszal, mert lehet ilyesmi is. Ezt nem szabad hanyagolni.
Egyébként hogyan védekezik? Spirállal? Mert attól is lehet időnként enyhén gennyes folyás. Sajnos én sem bírtam.
Előzmény: radiator24 (13)
Racid Creative Commons License 2003.05.05 0 0 21
Kedves radiator!

Én XVI. kerületi SZTK-ban voltam én oda tartozom. Egyébként a Péterfy S. u kórházhoz tartozik a kerület. Dr. Boros György a doki. Gyertek el a dokihoz maximum fizetni kell érte. Próbáljátok a kartonozónál kiharcolni,hogy fogadjon a doki vagy kérjetek másik rendelőt ahol rendel.

Előzmény: radiator24 (13)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.04 0 0 20
Ha oervos kell, tudom ajanlani Petrik Robertet a MAV korhazban.
Nogyogyasznal jart a baratnod?

MuTeR

Előzmény: radiator24 (-)
orangyal Creative Commons License 2003.05.04 0 0 19
Szia. Én itt új vagyok, de fogadd meg a tanácsom a Reiki biztos segit. REIKI BARLANG van május 7-én 17-kor Szolnokon. Ha többet akarsz tudni hivd S. Papp Máriát 30-309-8855 hivatkozz rám.
Előzmény: radiator24 (-)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.05.02 0 0 18
"Szerintetek elképzelhetQ, hogy van idegi megalapozottsága egy ilyen betegségnek?"

Ha a vizeletben van egy kevés genny, akkor ezt nem lehet a lelkiekre fogni. Valahol a vese-hugyvezeték-vesemedence tájékán gyulladás van, az biztos!

Csak nagyon bizonytalanul kérdezem... tán méhszájseb???? Bár azt rögtön kiszúrnák, ha csak egy sima nőgyógyászatra elment volna, és szerintem elment.

Előzmény: radiator24 (13)
afintha Creative Commons License 2003.05.02 0 0 17
az eddigiekbol nem derul ki szamomra egyertelmuen, hogy voltatok-e egyaltalan nogyogyasznal?
Előzmény: octopussy (15)
radiator24 Creative Commons License 2003.05.02 0 0 16
Kedves Octopussy!
Elég furcsán kerülöd a szexuális kontaktust! Én azt írtam, hogy "úgy" nem érintkezünk, ez nem azt jelenti, hogy ne lenne más formában rendszeres, mindkettönket tökéletesen kielégítö szexuális életünk!Tehát ez a lehetöség nálunk kizárt!Ezenkívül nem gondolom, hogy csak a szexuális kontaktust elkerülendö töltené ébren éjszakáit folyamatos görcsökkel és WC-re járással!
Mr SPockot valószínüleg megkeresem, köszi a tanácsot!
Előzmény: octopussy (15)
octopussy Creative Commons License 2003.05.01 0 0 15
Miért nem kérdezed meg Mr Spockot a Velvet forum nőgyógyászát ? Csak arra vigyázz, hogy ő az USA-ból távtanácsad és ha csak a kereskedelmi nevét irod az eddig szedett gyógyszernek, azzal nem tud mit kezdeni, neki a hatóanyag kell.

Nekem akkor vannak ilyen panaszaim amikor nincs kedvem a szexhez de nem akarom megbántani a barátomat azzal, hogy megmondom.

ikoloman Creative Commons License 2003.05.01 0 0 14
Egy barátom két év után, titokzatos hugyúti fertőzéséből egy antidepresszáns szedésével gyógyult ki.Bár neki nem volt genny a vizeletében, és szigorúan "szubjektív" tünetei voltak.Az antibiotikumkezelések, az orvosról-orvosra járás mindig javított az állapotán, nyilván valamennyire megnyugtatta.Kb. 1 év után gondolt arra, hogy idegi "alapon" nyugszik a betegsége, ezen gondolatát hosszas hezitálás után megosztotta az aktuális urológusával.Az orvos ekkor ajánlott neki egy antidepresszánst, hátha bejön. Vagy ettől, vagy egyébtől de jóideje tünetmentes.

Sokat bújtam a netet ezügyben korábban, és rengetegen szenvednek eféle "titokzatos" fertőzéstől. Van akin a természetgyógyász, van akin a 31. orvos és !laborvizsgálat! segít.

Előzmény: radiator24 (13)
radiator24 Creative Commons License 2003.05.01 0 0 13
Köszönöm a tanácsokat!
BAktériumtenyésztés természetesen volt, vizeletminta vizsgálat volt, ciprobay-t, Tarivid-et, Uro-Vaxon-t, Urogin cseppeket és még elég sok fajta gyógyszert és antibiotikumot szedett már.
Újabb élményünk, hogy tegnap jártunk a SOTE Urológiai Klinikáján, ahol kerek perec azt mondták, hogy az eddig elvégzett vizsgálatokon kívül nem tudnak mit kezdeni a problémával. Vizeletben kevés genny van (?), ultrahang alapján a vese tiszta... stb.
Szóval az egészségügy -egyenlQre legalábbis- tehetetlen!
Egyébként hosszú hónapokon át még Candida diétát is csináltunk párommal, hátha az a baj, de ez sem jött be!
Racid a Te kezelésedet hol végezték? Ez megint egy új lehetQség és szeretnénk kipróbálni.
Én is feltétlenül meg fogom vizsgáltatni magam, de annak a lehetQségét, hogy én bacilusgazda lennék mi nagyjából kizártuk, mert "úgy" nem érintkezünk szexuálisan már elég régóta.(Erre nagyon odafigyeltünk!)
Egyébként a IX. kerületben lakunk.
Szerintetek elképzelhetQ, hogy van idegi megalapozottsága egy ilyen betegségnek?
Senor Creative Commons License 2003.04.30 0 0 12
A tunetek alapjan hugyuti fertozes...

Volt e korokozo tenyesztes?
Meg kellene ismetelni antibiotikummentes idoszakban (chlamidiara es mycoplasmara ill. gombara is).

Előzmény: radiator24 (-)
Racid Creative Commons License 2003.04.30 0 0 11
Kedves radiator24!

Sok betegségem volt már most is küzdök eggyel. Szóval a barátnődnek lehet,hogy egy bélbaktérium (enterococcus faecalis) okozza a fájdalmait és a vizelési ingereit. Nem vagyok orvos csak a tapasztalataimat osztom meg, és csak én is tippelek. A tüneteim ilyenek voltak a doki hónapokon keresztül kezelt mert nehezen lehet, tőle megszabadulni. Antibiotikumos kezelés + egészségügyi antibiotikumos golyókat kellett elkészíttetnem. Kb. 2-2,5 hónapig tartott. Ja és egy speciális vizeletmintát tenyésztettek ki majd kenetet vettek egy speckó zselés anyagba.

Hol laktok melyik kerületbe?

Előzmény: radiator24 (-)
themuse Creative Commons License 2003.04.29 0 0 8
Azokat a bizonyos gyógynövénycseppeket Urogin tinktúrának hívják. :) Tényleg hatásos, de nem ennyire "égető" problémánál. Úgyhogy szerintem először Monural, aztán jöhet az Urogin csepp. Mielőbbi jobbulást!
Előzmény: AliceCsodaországban (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!