Keresés

Részletes keresés

EKB Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49852

nekem meg regisztrálnom kellene a fb-ra :D

Előzmény: PlayPlaye (49851)
PlayPlaye Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49851

Olyat lehetne csinálni, hogy a csoportot zártá tesszük a facebookon?:) Értem én ezalatt, hogy a bejegyzéseket csak a csoport tagjai láthatnák? Nincs kedvem, hogy az összes ismerősöm tudja, hogy például milyen felhasználóneveken tevékenykedek a neten:)

Előzmény: Profi_ (49843)
Profi_ Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49850

A pótcselekvés inkább legyen HT vagy Sokker, mint cigi vagy pia... :D

Előzmény: Attila T (49849)
Attila T Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49849

Köszönöm az információkat! Már regeltem is...

 

Most gondolkodtam el rajta, hogy miért is kell nekem mindenáron focimanagerrel játszanom?

Amikor nem is a foci a kedvenc sportom, és ugye a sors is kicseszett velünk.

De valamiért kell. Egyszerűen már most elvonási tüneteim vannak. Ébredés után a reggeli kávé

mellett mindig megnéztem a csapatom. Most egyszerűen olyan hiányérzetem van, mintha egy 

láncdohányos lennék, aki nem szívhat el több cigarettát. Malmozok a kezemmel, keresek valami

pótcselekvést...

 

 

Előzmény: EKB (49837)
Profi_ Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49848

Mindegyikben DracoTaurus Follisque Circulus :)

EKB Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49847

Örömmel hallom. Nekem a Csóányharácsos ügy kezeletlensége és egyes MOD-ok tevékenysége tette be a kaput, de az ME-t sem kedvelem. Sokkerben melyik a csapatod, a "Draco...", mert akkor bejelöllek.

Előzmény: Profi_ (49846)
Profi_ Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49846

Gyanítom, hogy nem a játék volt neked ellenszenves, hanem a felhasználók egy nagyon domináns és agresszív csoportja. Csak ezt kevesen merik kimondani, amit meg is értek... Bár lehet, hogy tévedek...

En is miattuk majdnem elhagytam a játékot, de aztán erőt vettem magamon, és egy elég kemény és kíméletlen csatározással háttérbe szorítottuk néhányan a bunkó réteget, és sikerült egy nagyon normális és korrekt magot kialakítani, akik nem mások fikázásával töltik az idejüket, hanem a csapat erősítésével és építésével. Ez a mag az utóbbi évben nagyon nagyra nőtte ki magát, és egyre erősödik, olyannyira, hogy a fikázás szinte teljesen kiveszett a HT-ből. A csendes és visszahúzódók pedig mind ide csatlakoztak, ők a tömegek, akik nem szólnak, csak szavaznak... Szerintem egy év múlva a bunkók maradéka is eltűnik, mert nem talál magának terepet az érvényesülésre.

A normális embereknek most van kihez fordulniuk, és ránk is találnak, tudnak segítséget kérni, tudnak fejlődni egymás által is, és ha van valami gondjuk, vannak mögöttük sokan, akik megtámogatják.

Ráadásul aki elkezd durvulni, azt nagyon hamar leállítja a tömegből 2-3 ember, nem úgy mint régen, hogy még fel is sorakoztak mögéje. Az újaknak is többen és több segítséget adnak, nem torkollják le, ha kérdez valami triviális dolgot.

A moderátorok is lecserélődtek, és az újak szerintem konstruktívabbak, mint a régiek voltak....

 

Van egy Hattrick-Mánia nevű FED, amelyben a konstruktívabb réteg gyűlt össze.

 

Én szervezem a magyar ifibajnokságot, ahol szintén egyre többen vannak, és szinte naponta megköszönik a tevékenységemet. 

 

Szóval a HT nagyon más most, mint volt egy éve...

Előzmény: EKB (49845)
EKB Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49845

HT-ztam én évekig, egyszer még újra is kezdtem, de valahogy egyre ellenszenvesebb nekem az a játék... akkor marad a sokker, ott könnyű engem megtalálni (de TM-ben is).

Előzmény: Profi_ (49839)
EKB Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49844

A facebook-on már létre is jött egy save freekick oldal és "ellopták" a 100 eurós ötletemet. 90%-nak sok, de a maradék 10% össze tudja dobni, az közel 2000 ember! Másik megoldás lehet a crowd funding, bár szerintem egyszerűbb, hogy aki áldoz a játékra, az legyen VIP, a többiek pedig ingyen használhatják.

Előzmény: GameO (49840)
Profi_ Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49843
Előzmény: vonalpaci (49824)
Profi_ Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49842

Ferdi, rád is számítunk, ha jössz! Marpet üzente, hogy Te is érdeklődtél, sajnos, nem tulajdonítottam elég figyelmet a nevekre... Most már bánom!

Előzmény: BBSC (49830)
Profi_ Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49841

És az élőfociban még mindig tudunk találkozni, ezt ne feledd el! A HT-focin számítanak ránk!

Előzmény: PlayPlaye (49831)
GameO Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49840

Sajnos a 100 euró túl nagy összeg,amit az aktív freekickezők 90%-a nem tud nélkülözni a családi kasszából.

De ha 100.000 euró összejönne,abból már elég korrekt szervert lehetne beüzemelni. (és még a fejlesztőknek is jutna belőle)

 

"Még meredekebb ötlet, ha valaki megveszi magát a freekick szoftvert és adatbázist! Mennyi lehet ennek a piaci értéke? Mert a mostani leállással nulla, azaz elvileg a fejlesztők érdeke is az lenne, hogy eladják valakinek, aki folytatja." - nincs olyan ember szerintem,akinek lenne pénze magára a játékra, a hardware-re és még a fejlesztők bérére is. Ha nem az eredeti fejlesztők folytatják a freekick karbantartását, hanem új gárda,akkor az adatbázis átvételétől kezdve kell 1-2 hónap,mire kiismerik magukat az adatbázisban és be tudják üzemelni magát a játékot.

 

Előzmény: EKB (49836)
Profi_ Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49839

Én a Hattrickkel kezdtem anno, és később találtam rá a Sokkerre és a Freekickre. A többi nekem nem tetszett, néhány közülük azért nem, mert pénzért játékelőnyhöz lehetett jutni - volt, amelyikről csak fél év után derült ez ki...

Azok maradtak, amelyek ingyenesen játszva is azonos feltételeket biztosítottak az előfizetőknek és a nem előfizetőknek egyaránt. Szerintem egyébként épp ezért tudnak fennmaradni is, míg a többi saját magát ítéli halálra a lefölözési üzletpolitikája miatt. Végülis megéri nekik így is...

 

A Sokkerben nagyon szeretem a grafikus részét, teljesen át tudom adni magam a meccsem élvezetének és a szurkolásnak. Tetszik benne, hogy nem adnak minden adatot kézbe, sok az ismeretlen tényező. Persze, az előfizetőknél másként van, azt a részt még nem ismerem, mert soha nem voltam előfizető épp a fenti okok miatt (szükségem van az ismeretlen tényezőkre, hogy élvezni tudjam a játékot).

 

A Hattrick is nagy szerelem. Amikor elkezdesz játszani, akkor az elején nagyon egyszerűnek tűnik minden. Aztán elteli 1-2 év, és azt veszed észre, hogy annyira bonyolult, hogy nem is vagy képes teljesen átlátni minden részét. Itt előfizetőként kezdtem, aztán két év után következett 4 év ingyenes szakasz, majd most másfél éve már megint előfizetek. Óriásit fejlődött ez alatt a játék, a játékfelület, az előfizetéssel járó plusszszolgáltatások köre és minősége, és hihetetlen szintekre fejlődött a fórumrendszere is. A legújabb fejlesztések egyike, hogy 2 csapatod lehet előfizetőként. A Freekick kiesésével szerintem a Hattrick vált egyeduralkodóvá (a fizetőselőnyökkel rendelkezőket kizárva) a focimenedzser játékok közül, bizonyos szempontból eddig is egyeduralkodó volt szerintem.

A Hattrick már túlélte a legnagyobb traumáját, és talpon tudott maradni. Ez jó előrejelzés a jövőt illetően...

Én azt tudom megígérni, hogy ha valaki közületek csatlakozik, akkor állok rendelkezésére tanácsadásban, és igyekszem bevezetni a közösségekbe is, ráadásul pedig sok linkkel rendelkezem, amelyekből el lehet indulni...

Előzmény: EKB (49837)
Profi_ Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49838

Sziasztok!

 

Én kétszer Freekickeztem, közben volt 3 év szünetem. Nekem is hiányozni fog, bár még így is maradt a Sokker és a Hattrick.

 

A Hattrickkel kapcsolatban kérlek benneteket, hogy aki a HT-tornára jelentkezett, azok itt vegyék fel velem a kapcsolatot! Akik még nem jelentkeztek, azokat is szeretettel várjuk! A HT-sek közül néhányan elég szkeptikusak a részvételünket illetően, ezért én jeleztem nekik, hogy egy nagyon korrekt társaság vagytok, akikre lehet számítani.

 

A nevek, akikre emlékszem: VBA88, Numero, Vonalpaci, PlayPlaye. Sajnos, bármennyire erőlködök is, a másik 3 nicknév nem jutott eszembe, biztos meglepődök, ha megírjátok őket. Valószínűleg annyira triviálisak a nevek. (Vagy nem... :D)...

 

Az utazást a HT-sekkel közösen is meg lehet oldani, ők is jönnek az ország minden részéből. Ha szóltok nekem, én a HT-fórumon keresek nektek gépkocsit vagy utasokat. Az oszkar.hu-t is javaslom.

 

Aki még nem tudna róla, annak itt a torna kiírása a Hattrick fórumról:

 

2014 második havában HT torna rendeztetik. Jelentkezőket várunk. Jelenleg 16 csapatos a keret mely igény, vagy annak hiánya, esetén változhat.

Időpont:
2014.02.08
9:00-17:00

Várható költségek:
8.000-12.000 Ft/csapat - még nincs meg a pontos költségvetés

Helye Vasas műfüves pálya:
1139 Budapest Fáy u. 58

Van közelben egy kis Tesco és, ha minden igaz lesz büfé is. Van öltöző és zuhanyzó. A pálya pedig műfű és le van fedve egy nagy léggömbbel.

1. ÚVMFGY
2. Kelet
3. Hattrick-mánia
4. SörreFröccs Fc
5. HTO
6. Nyugat
7. Csüggedés
8. Meglepetés
9. V70
10. Sör és Késdobáló
11. Los Amigos
12. Partizan.B
13. Fradi Fed
14. Klán
15. Slepp 
16. Drink Team
17. Freekick
18. ? :: Vecsés
19. ???
20. ????
21. ?????
22. ??????
23. ???????Szerkesztette: JHRBT-MaDog/2014-01-07 12:47

EKB Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49837

Többen kérdeztétek, milyen hasonló játék van a neten. Semmilyen. Online focimenedzser ugyan rengeteg létezik, de más logikára épülnek, nem ezt az élményt hozzák vissza. Volt idő, amikor vagy 10 helyen is regisztrált voltam, ez az évek során szépen leépült (pl. Hattrick, Managerzone, Pmanager, Profurgol, Soccerproject stb abbahagyása). Jelenleg még a következő helyeken fordulok elő:

- Sokker: talán még itt lehet megfelelő edzésprogrammal szépen nevelgetni a játékosokat, és a mérkőzéseket meccsnézőben meg lehet nézni, azaz talán ezt tudom ajánlani. Évek óta játszom vele.

- Trophymanager: ez alapvetően szöveges meccsmotorra épül, erre húzták rá a grafikát és költenek a fejlesztésre rendesen. Itt is régóta játszom, vagy tízszeres magyar bajnok vagyok, de már leszálló ágban (pénzügyi rész kemény, ifihúzás elég random). Ettől függetlenül ezt tudom még ajánlani.

Ismerem még a gokickoff, xperteleven, zmanager játékokat, de a középsőt freekickeseknek nem ajánlom, a másik kettőben pedig alacsony a userszám, nem sok jövőt látok nekik.

Hát ennyi, Valaki felvilágosíthatna, hogy milyen új, szuper online focimanager játék van most a neten.

Előzmény: Attila T (49819)
EKB Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49836

Edzés megtekintése helyett írok :( ...

 

10 éve regisztráltam a freekick-re, akkor elsősőorban a foci.hu-s ht topikból indult egy csapat (Ryke, nmarci, Litto, vbela, Toti stb) és ismerkedtünk meg ezzel a játékkal, eleinte furcsa volt. Megjegyzem, ht-val, managerzone-nal már nem játszom, amik már akkoriban is léteztek. Erre most ez megszűnik. Ryke forog(na) a sírjában. Az évek során sikerült kupagyőzelmet elérni és háromszor megnyerni az ifi NB I-et. Általában saját nevelésű játékosokra támaszkodtam, mert dolgozó emberként nem volt időm fél napokat online tölteni. Válogatott magyar játékosokat neveltem. Kilenc évnyi játék után így abszolút csúcs és élmény volt főleg egy csatárigazolásnak (Boda) köszönhetően megnyerni a felnőtt NB I-et, ami azt hittem sosem fog bekövetkezni. Hiányozni fog mind a játék, mind az ismerős menedzserek  még ez a topik is.

 

Ami a játék megszűnését illeti: szerintem ez egy hirtelen, elkeseredés szülte döntés lett - az adatbázis probléma nagysága pénz hiánya miatt - a fejlesztők részéről. Előre biztos nem tervezték, hiszen nemrég vezettek be újdonságokat és továbbiakat ígérték, szó nem volt bezárásról. Más kérdés, hogy ahogy többen is írtátok, a Refereee sajnos kevés üzleti érzékkel és érzelmi intelligenciával lett megáldva, és végső soron ez vezetett a pénztelenséghez, a csökkenő userszámhoz. Az utóbbi idők változtatásai közül sok elriasztó volt (pl. ifirendszer tönkretétele vagy most az, hogy minden skillt látni lehetett), a grafikus felület pedig szerintem nem vált be, én legalábbis sose használtam. Ezzel lehet, hogy 11-12 éveseket akartaj vonzani a játékba, de a játékszabályok, a komplexitás miatt ez nem annak a korosztályoknak való. Az utóbbi időkben a mindenféle creditek összegyűjthetősége és konvertálhatósága miatt már nem is kellett fizetnem a VIP-ért, ami nyílván nem segítette a fejlesztők anyagi helyzetét. Érdemes összevetni mindezt pl. a trophymanager-rel, ahol olyan ügyesen nyúlják le a pénzedet, hogy még örülsz is neki, és hogy nőtt fel az a játék ehhez képest.

 

Végül a véleményeteket szeretném kérni a finanszírozási háttérről. Én nem tudom, mennyibe kerül a hardware meg a fizetések egy ilyen kaliberű játéknál, de jól enne azért tudni, hogy mennyi hiányzik nekik. Nincs egy milliomos a játék kedvelői között, aki megdobja őket egy skandináv vagy nyugat-európai szinten potom összeggel, és cserébe (rész)tulajdonossá válik a cégben? Mi lenne, ha a 19k user közül csak 1000 összedobna fejenként 100 eurót (3000 Ft), és akkor 100 ezer euróból nem lehetne feltámasztani az oldalt? Bocs, nem vagyok IT szakember, nem vagyok tisztában a költségekkel. Ráadásul ez részben hobbi nekik. Egy ilyen játék nem érhet így véget, és ahogy nézem csak pénzkérdés a feltámasztása. Még meredekebb ötlet, ha valaki megveszi magát a freekick szoftvert és adatbázist! Mennyi lehet ennek a piaci értéke? Mert a mostani leállással nulla, azaz elvileg a fejlesztők érdeke is az lenne, hogy eladják valakinek, aki folytatja.

Mucsaröcsöge Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49835

Az se lenne baj, ha 0-ról kéne újrakezdeni... Sőt új élmény lenne. Lehetne egy hasonlót/jobbat írni, csak sok sok idő kéne rá, ami nekem sajnos nincs. Ha találtok valami hasonló színvonalas játékot, itt tegyétek légyszi közzé.

MarPet Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49834

Basszus még mindig nem fogtam fel…

2008 év elején reggeltem, azonnal megfogott, hogy ez a menedzser játék a logikára épül és igazi játékélményt nyújt. Éjszakába nyúlóan olvasgattam a játékszabályt és zaklattam Ryke-t a hülyébbnél hülyébb kérdésekkel, aki mindig türelemmel és szeretettel segített. Nézegettem, hogy Ő és a többi nagy, hogy csinálja és akartam, hogy egyszer én is ott legyek az NBI-ben. Büszke voltam arra, hogy ez gyorsan sikerült és immár tét meccseket játszhatok a nagyokkal. Közben, néhányatokkal, olyan szoros kapcsolatba kerültem, hogy észre sem vettem, hogy egy-egy FK kérdés megvitatása során már családról, csajokról beszélgetünk. Ryke tragédiája letaglózott, még ma is emlékszem az utolsó bajnoki meccsünkre közvetlenül a halála előtt…

Büszke vagyok arra, hogy GameO-val közösen, felkarolva menomano-t az ezüst éremig vezettük az ifi válogatottat. Arra, hogy később egyedül is irányíthattam az ifiket és csak azon múlott a döntőbe jutás, hogy egy bivaly erős Lengyel csapat ellen, akiket taktikával agyonvertem, az utolsó percben az egyetlen kapura lövésükből egyenlítettek és 11-esekkel nyertek. A bronz meccs igazi fekete leves volt a random szélsőségeivel, ami után komoly vitába keveredtem a szervezőkkel, arról hogy létezik e skandináv random faktor. Először ki akartak zárni, a végén megbüntettek 5 ezer $-ra. Itt szembesültem először azzal, hogy ez a hihetetlenül jó játék nem biztos, hogy jó kezekben van…

Óriási élmény volt átélni, hogy Patko vezetésével világbajnokok leszünk és büszke voltam arra, hogy kikéri a véleményemet és a javaslataimmal hozzá járulhatok a sikerhez.

Büszkeséggel tölt el az is, hogy zsinórban 3 szor nyertem meg az NBI-et, köztük egy olyan szezonnal, ami 1 kapott gól mellett /köszi Un/ 100%-a sikeredett. Begyűjtöttem még 2 ezüstérmet és egy bronzot, és a ligakupában is sikerült csúcsra jutnom párszor.

A z utolsó szezonra az ifi csapatom is csúcs közelbe ért és sikerült ott is ezüstöt szereznem.

A csúcs számomra a játék vége volt, amikor a bizalmatokból kapitány lehettem a felnőtt válogatott élén. Sokak számára kívülről új gyakorlatnak tűnhetett ez a B világbajnoki cím de nem volt az. A maximumot kellet adnom hozzá. Ha nem is méltó de talán szép befejezése ez számomra a játéknak.

Közben mennyi de mennyi „harcot” vívtam a családdal, szúrós szemek vártak a vasárnapi ebédnél, mert mindenki csak rám vár. Hülyének néztek, hogy egy lengyel meccs miatt miért kellett összetörnöm a monitort és nem hitték el, hogy véletlen volt. :) A kislányom jó darabig nem értette, hogy miért kell megvárni míg lejár ez a játékos a piacon, mielőtt kimegyünk hóembert építeni, míg nem reggelt magának egy csapatot. :)  

Az igazi szépség számomra mindig az apróságokban rejlett, hogy-hogy tudom kihasználni azt, hogy a rendszer a túl edzést ifi korban is kb. pont úgy díjazza mint felnőttben és hogy tudok ebből előnyt kovácsolni. Vagy éppen abból, hogy azt nem figyeli a rendszer, hogy az edzésnapok ifi vagy felnőtt korban kerültek-e egy playára csak azt, hogy mikor lettek leedzve. Vagy hogy-hogy tudok egy jóra értékelt KH-ből nagyszerű JH-et csinálni és dollár 10 ezreket keresni.

Logikai játék volt ez és nem akármilyen! Sajnos a szervezők sosem vették észre, hogy amit alkottak nem széles tömegeknek szól, hanem egy jóval kisebb de fizetőképesebb piaci szegmensnek.

Az életem szerves része, mondhatni szenvedélye volt ez a játék. Ti pedig az életem része, mint barátok, mint nemes ellenfelek!

10.07 Búcsúzom tőletek!

Martinka Péter

Tibi76(higinsz) Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49833

Hát eddig sem volt könnyű feldolgozni ezt, de hogy most olvaslak Titeket, még nehezebb......

Ráadásul az elmúlt időben a 13 éves lányom is kedvet kapott a játékhoz és épp most kezdte el azt.... hát egy bajnoki fordulóig jutott.

Én meg azon dolgoztam a jövőre gondolva, hogy még különösebb erősítés nélkül bent tudjak maradni az NBI-ben úgy, hogy közben inkább megint az utánpótlást erősítem .... úgy tűnik feleslegesen.

Még a vége előtt sikerült visszavásárolnom saját nevelésű csatáromat, Németh Zoltánt, aki még Ryke ifi válogatottjában szórta a gólokat.

Órákig lehetne írni az elmúlt évek élményeit és azt, hogy mennyi örömet és sokszor bosszúságot okozott ez a játék, az biztos, hogy nagyon hiányozni fog.

Talán majd találkozunk egy másik, ehhez hasonló játékban a későbbiekben, de egyelőre ilyet én még nem találtam, bár most nem is áll szándékomban keresgélni.

Olyan érzésem van, mintha egy temetésen lennénk, de talán olyan is ez egy kicsit. 

Sziasztok!

 

salimami Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49832

Ha jól emlékszem a Forza Italy- Szirmai Világos meccs lett volna hétvégén. Na még egy utolsó elméleti Freekickezést? Mivel készültél? Most már elmondhatod bátran.

 

Én még hazamenve a gyerekeim születése után is egyből húztam ifit, akit úgy gondoltam, hogy soha nem fogok kirugokni és megéli a 100 éves kor, de sajna csak vagy 46 évig élt...

 

Viszlát "Kollégák"!

 

 

Előzmény: szinisa1 (49816)
PlayPlaye Creative Commons License 2014.01.08 0 0 49831

Fura dolog az internet. Egy csomó felhasználónév, arc nélkül, és mégis olyan, mintha ismernénk egymást 8-5-2 stb. éve. Hacsak Ryke-ra gondolok, én bizony megsírattam és csak néztem magam elé, mégha soha nem is láttam és nem is beszéltem vele élőben, csak itt, az indexen és a freekicken keresztül beszéltünk egymással és face-en voltunk ismerősök. Ezek a dolgok úgy megérintik az embert. És tuti mindenkiben kialakult egy kép a másikról a hozzászólásai alapján. Jó lenne összefutni mindenkivel egy másik foci menedzseres játékban, ami egy picival azért hasonlít a freekickhez. Legalább a 10:07-es edzés megnézésében:)

BBSC Creative Commons License 2014.01.07 0 0 49830

De jó látni, hogy mindenkiből előjönnek az érzelmek! :)

Nem bírom én sem túltenni magam a dolgon, sokat jelentett nekem is, a napi rutinok, a család bosszankodása... Akár szégyen, akár nem, így 36 évesen. Sokszor már a munka rovására ment, hogy bújtam a FK-t, csak úgy. Már a 6 éves lányom is minden hétvégén megjegyezte, ha meglátta a zöld hátteret: "Máj megin fíkikkezej?" :)

Ha jól emlékszem, több, mint 8 éve kezdtem, talán a 7. szezonban csatlakoztam. Mire vagyok a legbüszkébb? Hódos Csabára, akinek 2 góljával nyertünk a VB döntőjében a svédek ellen és aki 34 évesen SUP formában 3 gólt rámolt be hétvégén (micsoda frappáns befejezés tőle!), tavaly 3. lett a góllövőlistán. Saját nevelés, csak nálam játszott és pályára lépett az összes létező sorozatban, nem adtam volna el soha. Csak kétszer voltam bajnok az ifikkel div1-ben, de mindkét csapatommal folyamatosan az NB1 és Div1 között lifteztem. És végül én hoztam be a játékba úgy 5-6 évvel ezelőtt Numero/Plútó/Borg (meg ki tudja, hány neve volt még...) boglári comborát, aki a legutóbbi osztályozón jól elpáholt. Viszont így most bukta a 3 milliónyi összeharácsolt lóvéját! Mondtam, hogy költsd el!!! :)

Nem hiszem, hogy belevágok másik játékba, így sincs időm semmire, legalább heti jó pár órát nyerek így.

Azért legalább itt tartsuk a virtuális kapcsolatot, meg a focikupákon, ha lehet!

 

Üdv. Ferdi

Chili7 Creative Commons License 2014.01.07 0 0 49829

Bár egyre kevesebb időm volt a játékra, és egyre kevesebb örömöm leltem benne, - nagyon fog hiányozni!

 

 

cheriff Creative Commons License 2014.01.07 0 0 49828

Én is nehezebben bírkóztam a játékkal az utóbbi időben, de nem szerettem volna abbahagyni. Nem tudtam annyi időt rászánni, mint kellett volna, de így is jelentősen átalakul majd a napi és heti rutinom.

Hányszor kellett úgy megszervezni külföldi utat, nyaralást, telelést, hogy tudjak csapatot állítani, legyen net...

Még Lib ismertette meg velem a játékot 2006-ban. 2002 óta ismertem őt a HT-ből.  A mentorom pedig Ryke volt.

Nehéz ezt most elereszteni.

2 éve újra csináltam egy csapatot a HT-ben, 6-od osztályban vagyunk kutyaütők, lehet átnevezem Lila Zakónak.

Keveset kommunikáltam, de mindig olvastam a fórumokat, tudtam kinek mi fáj, ismeretlenül is ismerőseim voltatok.

 

Sziasztok,

cheriff

Lila Zakó FC

DYNAMO_dapperdan_sal Creative Commons License 2014.01.07 0 0 49827

sziasztok,

 

nehéz röviden megfoglmazni, kicsit belül meg is könnyezve, mit jelentett nekem ez a játék. volt olyan szakasza az életemnek amikor motivációt adott, tanultam belőle, hogy kitartással tovább lehet lépni, sikereket lehet elérni, a teljesség igénye nélkül ezekre fogok emlékezni:

 

bajnoki címekre, kupagyőzelmekre, érmekre és barikupákra, gól- és passzkirályok sorára

az egy évre amikor senki nem tudta megverni a csapatot

saját nevelésű válogatottakra, és kedvencekre, no meg a nem saját nevelésűekre természetesen

a Magyar csapat világbajnoki címére

az Orient ezüst serlegére az IC-ben

a büszkeségre, hogy Magyarországot képviselhettem, négyszer a válogatott élén

sok támogatóra/virtuális barátra

még több ellenfélre, akiket jó volt bosszantani

Ryke-ra, de tudtuk utálni egymást hejj :-)

a régi nagy brigádra (Mighty Derrick, Bottyáni Sárkányok, Tatai Orient, Raptors, CSÍKSZEREDA, EKB, Krynn, VASAS... a teljesség igénye nélkül, ha tudnám visszanézném mégegyszer...)

és persze az újakra, akik már régiek ugyancsak (nem sorolom sokan vagytok :-D)

Libertin ugratására, verni az EKB-t nagyobb cél volt bárminél, erre mindig emlékezni fogok :-) sajnos nem mindig sikerült... :-)

a románok áttelepítésére, igaz Lajos? voltatok páran, jó hogy itt voltatok, ITTHON!!, tényleg más volt akkoriban (mit nem adnék én is egy jó kis opportunistic meccsért egy fain sweeper-ért... csak egy meccset játszhatnék még úgy, akár offline magam ellen) de most is jó volt, a LEGJOBB

ha már románok: hogy utáltak azok is.... enyém volt a legnagyobb flame vendégkönyv emlékszem...

ha már ők, akkor arra hogy szétvertük őket a nemzeti kihíváson :-)

a nyaralásokra, Lisszabontól-Délegyházáig amikor a meccsállítással, játékosvásárlással bosszantottam a családom/haverokat, locsoltam el tízezreket néha

a régi fórumra, amit szerettem, és arra hogy utáltam ezt, hehe, mit össze kampányoltam ellene

 

A JÁTÉKRA! csupa nagy betűvel, arra a dologra ami egyedüliként a családom előtt is, és most is életem meghatározó része volt. Én máshol nem vagyok sal, dapperdan, DYNAMO, így számomra ezzel eltűnik az online lét ilyen formája, érdekes lesz, azt hiszem hiányozni fog. Tudom, hiszen már tegnap 10-kor is hiányzott, nagyon...

 

(ha bármi történés van lib, ha még megvan az emailcímem, elérsz)

 

Viszlát mindenkinek!

 

Sallai Salamon kijelentkezik.....................

 

 

 

 

EKB Creative Commons License 2014.01.07 0 0 49826

Mi a francot fogok várni ezentúl délelőtt 10 órakor? Legalább az ifi és felnőtt is NB I-ben fejezte be...

EKB Creative Commons License 2014.01.07 0 0 49825

Ez nem lehet igaz! :-(((

vonalpaci Creative Commons License 2014.01.07 0 0 49824

Linkeljétek be a Facebook-os csoportot légyszi!

 

nem találom sehol

deluigi Creative Commons License 2014.01.07 0 0 49823

sziasztok

milyen erdekes, pont ma akartam belepni picit szetnezni (mar evek ota nem jatszom, csak vegetalt a csapat)

csak azt sajnalom, hogy az elejen amilyen jo volt, pont annyira megbonyolitottak

nem kellett volna

en a roman bajnoksagbol jottem at, sok penzt beleoltem az ifibe, parszor bajnok is lettem

szamomra ez a jatek mar regen vegetert, egy ido utan mar nem ertettem a logikajat

foleg a zonak bevezetese utan...

meg a tamogatasok...

sosem ugy reagalt a meccsmotor, ahogyan elkepzeltem

ez lehet az en hibam is, vagy pedig eszszerutlen modositasokat eszkozoltek

szerintem ekkor veszitettek el a tomegeket

nekem nem is hianyzott es nem is fog, pedig valamikor nagyon beleeltem magam a jatekba, de akkor meg egyszerubb volt sokkal...

sziasztok

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!