Keresés

Részletes keresés

dénes55 Creative Commons License 2022.10.21 0 0 24

 

Alap díjak 40 könyvelési tételig Vállalkozási forma Díj Egyéni vállakozó 15 000Ft/hó KATA-s egyéni vállalkozó 10 000 Ft/hó Általányadós egyéni vállalkozó 15 000 Ft/hó Kft,-k, Bt.-k 25 000 Ft/hó Bérelszámolás 3 700 Ft/fő/hóKATA

  • 10.000 Ft/Hó

Áfa alanyi mentesség esetén évi 60 tételig. KATA alá tartozó Egyéni Vállalkozó ügyfeleink részére a megállapított havi díj az alábbiakban felsorolt szolgáltatásokat tartalmazza.

  • Bizonylatok könyvelése
  • Havi, negyedéves, éves bevallások elkészítése
  • Adófizetési kötelezettség időben való jelzése
  • Nullás igazolás igénylése
  • Egyéb bevallás, szolgáltatás elvégzése
  • Tanácsadás

Egyéni Vállalkozó

  • Minimális Könyvelési Díj - 15.000 Ft/Hó

Nem KATA alá tartozó Egyéni Vállalkozó ügyfeleink részére a megállapított havi díj 40 tételig az alábbiakban felsorolt szolgáltatásokat tartalmazza.

  • Bizonylatok könyvelése
  • Havi, negyedéves, éves bevallások elkészítése
  • Értesítés a fizetendő adók, járulékok összegéről
  • Nullás igazolás igénylése
  • Iparűzési adó bevallása
  • Tanácsadás

BT, KFT

  • Minimális Könyvelési Díj 40tételig - 25 000 Ft/Hó

BT és KFT vállalkozások részére a megállapított havi díj az alábbiakban felsorolt szolgáltatásokat tartalmazza.

  • Számviteli bizonylatok könyvelése
  • Havi, negyedéves, éves bevallások elkészítése
  • Adófizetési kötelezettség időben való jelzése
  • Nullás igazolás igénylése
  • Munkáltatói, kifizetői adatszolgáltatások elkészítése
  • Egyéb bevallás, szolgáltatás elvégzése
  • Főkönyvi kivonatok elkészítése
  • Adóhatósággal és önkormányzatokkal való kapcsolattartás
  • Tanácsadás  

Könyvelési árak részletesebben

A könyvelési ár attól függ, mit szeretne érte kapni.

Mindig gondoljon a saját vállalkozása árképzésére, mikor egy könyvelő mellett dönt. Mindannyian tudjuk, hogy egy vállalkozás üzemeltetésének vannak költségei.

Így egy nyomott ár vagy egy reális ár alatt könyvelni csak a minőség rovására lehet. Egy pár ezer forintos megtakarítás a könyvelési díjból, egy időben be nem adott bevallás bírsága miatt, vagy egy hiányosan lekönyvelt gazdasági év után, gyorsan elillan!

 Tételszám alapján 40 tétel felett 120 Ft/ tételMit foglal magában a tételszám?

Kimenő és bejövő számlák, banki tételek száma, bérfeladási tételek. A tételszám alapján változhat a havi díj, annak függvényében, hogy a vállalkozás mennyire dinamikusan működött vagy éppen mennyi bevételt ért el az adott hónapban. Így Ön mindig a vállalkozása működéséhez szabott, aktuális és korrekt vállalási díjat fogja fizetni. 

Extra szolgáltatások ami pluszban fizetendő: MEGNEVEZÉS ÁR /Hó Bérszámfejtés 3 700 Ft/fő/hó dolgozónként Beszámoló készítés 13. havi díj   Hitelkérelem kitöltése 6.000 Ft alkalmanként Fizetési könnyítési kérelem 6 000 Ft alkalmanként Fizetési könnyítési kérelem 6.500 Ft alkalmanként SZJA bevallás 5.000 Ft alkalmanként Önellenőrzés 5 900 Ft alkalmanként Számviteli szabályzatok elkészítése 22 000 Ft alkalmanként 40 tétel feletti tételek 120 Ft/tétel   Egyéni vállalkozás indítása, kötelező regisztrálások 10 000 Ft alkalmanként Társaságok indítása, kötelező regisztrációk 18 000 Ft alkalmankén

Olvass tovább: https://konyveles-bevallas-realis-aron.webnode.hu/araim/

Gabo11987 Creative Commons License 2021.07.21 0 0 23

Könyvelőként most kezdem használni a következő programot: https://www.holaszamla.hu/
Nekem nagyon sokat segít, mert rögtön látom az ügyfelek bejövő és kimenő számláit, és azt is be tudom állítani, hogy értesítést kapjak róla, így nem kell arra várom, hogy ügyfelem elérjen hozzám a számlával.

Pegazus41 Creative Commons License 2017.03.14 0 0 22

Sziasztok könyvelők/könyvelőirodák!

 

Találtam egy nagyon szuper programot, mellyel rengeteg időt takarítok meg magamnak és ügyfeleimnek egyaránt és ez a V-adó. A különböző adónemeket (ÁFA, IPA, TAO, járulék) tudja automatikusan kiküldeni az ügyfeleknek és több könyvelőprogrammal valamint az ÁNYK-val is összekapcsolható. Számos egyéb hasznos funkciója is van. Nem láttam még ilyet itthon!

 

Itt tudtok utánanézni és kipróbálni a tesztrendszert: www.v-ado.hu

aamen Creative Commons License 2004.01.02 0 0 21
keblemre, Sanyam, ezt szepen osszefoglaltad:)
Előzmény: Tvnet_Sanya (20)
Tvnet_Sanya Creative Commons License 2004.01.02 0 0 20
Az hogy mennyi az annyi igencsak sok tenyezobol rakodik ossze. Csak a legfontosabbak:
1. Tele vagyok munkaval, tehat nem kell feltetlenul elvallalnom minden felkerest. Ehez a helyzethez igazitom az araimat. Az idot meg koll fizetni. :)
2. Az elso egy oras beszelgetesbol leszurom, hogy a jovendobeli ugyfel mennyire problemas. Ha problemas, akkor ksokat fog telefonalni, faxolni, e-mail-ezni es igy rabolja a meregdraga idomet. Az idot pedig meg koll fizetni. :)
3. Ha nem tul intelligens, akkor magasabb az ar. Nem azert mert a hulyek jobban huzhatoak le, hanem azert mert veluk tobbet kell szemelyes talalkozasokkor foglakozni. Az idot meg koll fizetni. :)
4. A bizonylat mennyisege havi 400 bizonylat folott szempont az arkepzesben.
5. A konyveles nem Coca-Cola, amelynek egysegara lehetne (ezert nem foglakozom azokkal, akik telefonon azonnal az ar felol erdeklodnek). Minden ugyfel mas igy altalaban szinte egyedi az arkepzes is.
6. Akinek nem tetszik a stilusom az talal meg budapesten kb. 5000 konyvelessel foglakozo vallakozast. :Đ
aamen Creative Commons License 2003.09.04 0 0 19
"Hogy ki a jó könyvelő, meg megéri-e a pénzét az mindig akkor derül ki, amikor ez APEH ellenőrzést tart."

az apeh ellenorzes a jo konyvelonek ujjgyakorlat.
magyarul nem az a kerdes, hogy mennyire bunteti az apeh a ceget, hiszen nyilvan nem bunteti semennyire, hanem az, hogy ezt a konyvelo mennyi ado "optimalizalasaval" erte el.
gondolok itt azokra a kollegakra, akik "nem kerjuk vissza a kartyasmobiltelefonafajat mert nincs hozza reszletezo" meg "megjelent az adoujsagban az allasfoglalas hogy a gumibugyi afaja nem igenyelheto vissza, ugyhogy nem igenyeltem vissza" stilusban dolgoznak, az ugyfel egy kalap adot elbukik, es eszre se veszi...

Előzmény: Mustársárga Porrongy (17)
zyz Creative Commons License 2003.09.01 0 0 18
Koszi, mail ment.
Előzmény: Televana (15)
Mustársárga Porrongy Creative Commons License 2003.08.27 0 0 17
Hogy ki a jó könyvelő, meg megéri-e a pénzét az mindig akkor derül ki, amikor ez APEH ellenőrzést tart.
noidea Creative Commons License 2003.08.27 0 0 16
Nálunk ez általában 10.000 Ft + ÁFA. Igaz, a könyvelő (nem én csinálom, nem is értek hozzá) inkább korrekt és alapos, mint dörzsölt, kiskapukat ismerő. Azok többet kérnek/kérhetnek.
Előzmény: zyz (13)
Televana Creative Commons License 2003.08.27 0 0 15
Hello, a megadott kondíciókkal jelenleg 16.000+ÁFA/hó lenne nálunk.

Irj egy mailt, ha érdekel.

Üdv.

Előzmény: zyz (14)
zyz Creative Commons License 2003.08.27 0 0 14
Felhozom, hatha valaki...
zyz Creative Commons License 2003.08.05 0 0 13
Sziasztok!

1. BT, havi 300.000 koruli rendszeres bevetellel, egyetlen kulfoldi cegtol. Alkalmazott nincs.
2. Bp
3.Epiteszet, szamlak, koltsegek nem nagyon vannak
4. 30.000/ho

Eppen olcsobb konyvelot keresek,ha tudtok szoljatok.

Udv, Zyz

Előzmény: Maier (-)
Maier Creative Commons License 2003.05.08 0 0 12
Úgy látszik, nem :o(((
Maier Creative Commons License 2003.04.27 0 0 11
Senki sem akarja megosztani velünk ezt a dolgot?
Maier Creative Commons License 2003.04.26 0 0 10
Na azért már valami viszonyítási alap van :o))
Cheese Creative Commons License 2003.04.25 0 0 9
1.) BT
2.) Budapest
3.) szervezési tanácsadás. 1/4éves ÁFA, alkalmazottak, APEH/TB/stb. ügyintézést csinál, tippet ad
4.) 15.000/hó
Előzmény: Maier (-)
Maier Creative Commons License 2003.04.25 0 0 8
akár csak én. :o)
angel_fire Creative Commons License 2003.04.25 0 0 7
sajnos én is eléggé kezdő vagyok etéren..
még csak friss vállalkozóka vagyok..
Maier Creative Commons License 2003.04.25 0 0 6
Akkor már ketten vagyunk :o))
angel_fire Creative Commons License 2003.04.25 0 0 5
...pedig engem is érdekelne..
Maier Creative Commons License 2003.04.25 0 0 4
Igazából azért érdeklődöm, mert nem vagyok képbe, hogy mennyit is kérnek a könyvelők, látom nem sok mindenki akar válaszolni....
szeszko Creative Commons License 2003.04.23 0 0 3
Vagy neked van mázlid, hogy ilyen könyvelőt találtál, vagy nagyon kevés dolga van a könyveléseddel...
Amúgy még ezer dologtól függ egy könyvelő "ára". Csak mintának: átalánydíjas adózó vagy, vagy sem? Ezer általad kiállított számlád van egy hónapban, vagy csak tíz? Mennyi költségszámlád van? Havi áfa bevalló vagy, negyedéves, vagy éves? Intézi-e az egyéb ügyeidet, például a járulékokat? Kell-e évente akár többször is mérleget csinálnia, van-e céltartalék képzésed, egyáltalán egyszeres vagy kettős könyvelésed van? Kell-e hitelkérelemhez adatot szolgáltatnia? Van-e váltóügyleted, elhatárolásod miegyéb...Továbbá, nem mindegy, hogy a könyvelő tökéletesen tisztában van-e a jogszabályok mindegyikével és képes-e használni és kihasználni minden létező lehetőséget a vállalkozója adójának minimalizálására, vagy csak szépen, korrekten, szabályszerűen könyvel? Ez most sok volt így egyszerre, úgyhogy abba is hagyom :-))))
Maier Creative Commons License 2003.04.23 0 0 2
Hát, úgylátszik, csak engem érdekelt a téma............
Maier Creative Commons License 2003.04.23 0 0 1
J, az elfelejtettem, hogy nekem az adóbevallás benn van az árban
sz Creative Commons License 2003.04.23 0 0 0
apám:

1. egyéni
2. komárom-esztergom megye
3. esztergályos kisiparos, átalány (0%)
4. 5000/hó + 5000 az adóbevallás

Előzmény: Maier (-)
Maier Creative Commons License 2003.04.23 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Szerinetm rajtam kívül másokat is érdekel, hogy mennyiért lehet ma jó könyvelőt találni, milyen árakon dolgoznak. Gondoltam, itt összegyűjkthetnénk őket, hogy aki ma kezdi legyen viszonyítási alapja, nehogy lehúzzák. Várom könyvelők beírásait, véleményeit is.
Ha válaszoltok, a következő adatokat írjátok meg:

1: Vállalkozás formája (egyéni, bt, stb)
2: helyszín: (Pest, vidék)
3: egyéb információ a vállalkozásról (nagyjából mivel foglalkozol, ÁFÁ-s, EVÁS, ÁFAmentes, stb).
4: Mennyit kér a könyvelőd

Pl az enyém:
1: Egyéni Vállalkozás
2: Veszprém megye
3: PC szervíz, kereskedelem, ÁFÁs vagyok
4: 8ezer / hó
Várom válaszaitokat!

Előre is köszönöm!
Maier

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!