Keresés

Részletes keresés

deus Creative Commons License 2003.04.17 0 0 9
Senki sincs itt a polgári karikától, hogy megmagyarázza?
Na sebaj, elmegyek ebédelni...
:)))
Előzmény: deus (8)
deus Creative Commons License 2003.04.17 0 0 8
:))))

(De azért zárójelben: a biohazard nem a radioaktív, hanem a biológiailag veszélyes, fertőző dolgok jelölésére szolgál.)

Előzmény: noir2 (7)
noir2 Creative Commons License 2003.04.17 0 0 7
nem érted?
azért ez a jel mert ök ezzel is azt fejezik ki, hogy sugározzák a szeretetet, és elöbb-utóbb besugározzák az egész országot, és mindenki sugárzott lesz, nos akkor 2006 lesz, és választás, és nem mesélem tovább....:-)
:O)
Előzmény: deus (0)
deus Creative Commons License 2003.04.17 0 0 6
Én semmi ilyet nem írtam, hogy a jobbosok sötétek. Max ironizáltam, de valójában úgy gondolom, tájékozatlanság a helyes kifejezés.

Marketing szemszögből nézve, nagy blamázs, ha egy áru (vagy esetünkben ideológia) "értékesítéséhez" egy suta szimbólumot választanak.

Olyasmi, mint az imsert melléfogások az autóiparban, amikor egy új modellnek olyan nevet adnak, ami más nyelven valami vicceset jelent.

Csak itt nem szövegről, hanem szimbolikáról van szó, ami még rosszabb. Én tutira kirúgnám azt a kreatívot, aki ilyen biohazárd logót tesz elém, amikor polgári szövetségemet akarom épp szimbolizálni.

Előzmény: szedmák bakter (5)
szedmák bakter Creative Commons License 2003.04.17 0 0 5
Miből gondoljátok, hogy minden jobbos sötét?Nem durva ez az általánosítás?Csak azért mert van néhány ptiszai meg mistermax?Ezzel az erővel minden balos Inus-Finus?
Nem mellesleg, ismerek olyan balos gyereket, aki fikanicken díszmagyarkodó, kommunistázó,zsidózó szövegekkel operált a poén kedvéért.Persze, ilyenre a másik oldalon is van példa, de miért van az, hogy sokan (a média suggallatára is) úgy gondolják, hogy konzervativizmus=szükségszerűen sötétség?
Előzmény: deus (0)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.04.17 0 0 4
lehet,hogy valami szekta igazából!
Előzmény: deus (-)
Tamás Creative Commons License 2003.04.17 0 0 3
:-))))
Előzmény: Venyerin (1)
deus Creative Commons License 2003.04.17 0 0 2
Ilyen tudatalatti motivációt nem feltételeznék
:))

De mégis szerencsétlen egy design.
És persze valahol jellemző: a világ különféle szimbólumait ismerni kell.
Lehet, hogy sok derék polgár egy másik országban fel se ismerné a biohazard jelet és az így megjelölt konténerből falatozna...

De az is lehet, hogy magyar polgár nem utazik sehova...
:))

Előzmény: Venyerin (1)
Venyerin Creative Commons License 2003.04.17 0 0 1
Veszélyesek a fiúk... ;-))))
Előzmény: deus (0)
deus Creative Commons License 2003.04.17 0 0 0
Elrontottam, elnézést.
A "Szövetség a Nemzetért Polgári Kör" logója lemaradt.
Így néz ki (talán most látszik):


Előzmény: deus (-)
deus Creative Commons License 2003.04.17 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!