Keresés

Részletes keresés

mansonka5 Creative Commons License 2006.03.17 0 0 5
Látom ez a fórum behalt :(
bobijuing Creative Commons License 2003.04.29 0 0 4
Valami elment a füled mellett...ott voltam, és bezony tényleg egész jó koncert volt.
Előzmény: Logic (3)
Logic Creative Commons License 2003.04.29 0 0 3
Sajnálhatod hogy nem voltál ott. Iszonyúan jó buli volt annak ellenére, hogy a Húsvét miatt kevesebben voltak a Yukban a szokásosnál. Viszont május 1-én megint koncertjük lesz a Városligetben. A pontos helyszínt nem tudom, csak azt, hogy kb. fél 6-tól játszanak, bár ezúttal én nem leszek ott...:-(

Üdv: L.

Előzmény: bobijuing (2)
bobijuing Creative Commons License 2003.04.26 0 0 2
Logic, végül is megjelentél a vöröslyukas koncerten, vagy másfelé verted fel a szórakozás sátrát?
Előzmény: Logic (1)
Logic Creative Commons License 2003.04.16 0 0 1
Örömmel látom, hogy van már ilyen topic is. Szerintem is jók bár csak a Szigeten láttam őket, de ott kétszer is és tényleg nagyon buli volt... Nem tudjátok szombaton mikor kezdenek, mert lenne másik koncertprogramom is?!

Üdv: L.

bobijuing Creative Commons License 2003.04.16 0 0 0
A szórólapot már láttam. A buli elég jól lett időzítve, pont megelőzi és talán le is söpri azt a gyalázatos "dalnokok ligája" programot a Tvképernyőről. Ha jól tudom, a szabadtéri koncertek beköszöntével egyre többet játszanak majd országszerte is a Sokolemeberek.
Előzmény: mcnab. (-)
mcnab. Creative Commons License 2003.04.16 0 0 topiknyitó
Április 19-én szombaton koncert!!!
Vörös Lyuk (III., Fényes Adolf u. 28.)

A tavalyi szigeten láttam elöször ezt a bandát és rögtön kedvenc együttesemmé léptek elő, de sajnos csak ritkán koncerteznek Budapesten. Kérek mindenkit, aki bármilyen információval tud velük kapcsolatban szolgálni azon kívül ami a honlapjukon van, tegye közzé itt vagy írjon nekem.

Aki nem ismeri a "zenéjüket" az látogasson el a www.sokol403.mentha.hu weboldalra, ahol 17 számot lehet letöltögetni vagy jöjjön szombaton a Vörös Lyukba.

Sakál

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!