Keresés

Részletes keresés

optikus Creative Commons License 2004.06.12 0 0 7
Siralmas ez a sok fotkritika+pontozos+kredites oldal. Ezeknel mar nem a foto a lenyeg hanem a kreditezes (meg a tagi penzbevetel). Aztan egy ido utan annyi szabaly lesz mint a btk-ban, isten se igazodik el es teljesen zavaros modon moderalnak,megvonnak,buntetnek,korlatoznak stb.

Miert van az hogy a nem pontozos oldalak (raadasul limit nelkuliek) sokkal jobb hangulatuak es kellemessen hasznalhatok. Pl. hogy egy kicsit hazabeszeljek ott van a fujirangefinder vagy a contaxg, nincs limit csak annyi hogy lehetoseg szerint ne toltsunk fel heti 3-4 kepnel tobbet (ami szerintem meg igy is sok) Nem kell velemyezni nem kell pontozni, csak kellemessen nezelodni irkaszni jol szorakozni...

Előzmény: NeBaThaReal (6)
NeBaThaReal Creative Commons License 2004.06.12 0 0 6
Igen ez igy van. Még annyit hozzá tennék, hogy 72 óra alatt kell legalább 15 kritikai (kritika/vélemény) pontot össze gyüjteni egy kép feltöltéséhez. Egy kritikáért kapható pontok száma 1-3 között van, ha a kritika elfogadásra kerül. Az egy képre adott első három kritika ér a legtöbbet : 3 pontot. Utána 1-1 pontokat lehet kapni, ha a kritika megfelel a szabályoknak.

A szabályok elég sokrétűek: nem lehet túl rövid véleményt írni, ráadásúl a nyelvtani szabályoknak meg kell hogy felejen valamilyen szinten ( ez valamilyen szinten érthetetlen, mert azért vannak ott is "Hűde jó kép, gratula" jellegű kritkák). Aztán van egy másik furcsa szabály is: az értékeléseid pontjai az átlaghoz kell hogy kovergáljanak. (nem lehetnek pl. csak 3 pontos értkeléseid) Persze ez lehet hogy attól is függ hogy milyen felhasználó vagy (Premium, Basic).

Szóval nem lenne rossz, ha valaki egy pontosabb ismertetőt tudna mellékelni az oldalhoz.

Előzmény: KerGe (5)
KerGe Creative Commons License 2004.06.11 0 0 5
Én úgy vettem ki, hogy lehet ingyen regisztrálni, nekem is sikerült, de fotót csak akkor tölthetsz fel, ha vannak kreditjeid. Kreditet kétféleképpen lehet szerezni, vagy veszel premium membershipet, vagy kommentálod/pontozod a felrakott képeket. Igy lehet összegyüjteni pár kreditet, aztán azt hiszem a feltöltött fotóból is lehet krediteket szerezni, ha jó pontokat kapsz.
Egyébként nekem se megy most...
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.11 0 0 4
Tudja valaki, hogy hova lett? Egész nap próbálom elérni, de mintha megszűnt volna...
A cím még létezik, de vagy nem fut a szerver, vagy túlterhelt. :(
Ben_Synthetic Creative Commons License 2003.06.11 0 0 3
Hi!
Segítene valaki, hogy hogyan lehet a photoSIG-en regisztrálni? Lehet,hogy én vagyok a béna de én úgy vettem ki, hogy 2 lehetőség van: vagy fizetek a Premium membership -ért, vagy egy Premium member -től kaphatok basic membership -et. Mivel még írni sem tudok ott senkinek, hogy szánjon meg, amíg nem vagyok regisztrálva ezért ez nem túl valószínű. Van valami ingyenes megoldás? Kicsit bosszantó csak a thumbnail-eket nézegetni az 1 napnál régebbi képeknél :(

thanx

tux Creative Commons License 2003.05.05 0 0 2
Megint csak hibalista. Nektek jobban tetszik az új pontozási rendszer? Mi a lényege?

tux

tux Creative Commons License 2003.04.18 0 0 1
Ráadásul megint térdel, Nektek is?
Nekem sem világos, az új pontozás miben jobb a korábbinál?
(Joban tetszett, amikor több pontom volt...)
:)

tux

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.17 0 0 0
Hat ez az uj design (azonkivul hogy a pontozas sem vilagos) nagyon gyatrus. A regi megoldasok (design) jobbak voltak. Pl szerettem volna egy olyan listat elocsalni amiben latom a legutolso kritikak datumait (mint a regiben), hat nem ment de lehet hogy nem kerestem elegge...
tux Creative Commons License 2003.04.16 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Néha töltök fel képeket a photosigre, de nem teljesen értem a működését. Pl. néha rengeteg pontot kap általan középszerűnek ítélt fotó, és fordítva. Most éppen bénáznak a verzió váltással.
Feltűnően sok a magyar fotós, ezt jó érzés látni. Segítsük egymást a tapasztalatok megosztásával.
Írj ide mindent, amit a photosigről tudsz és érdemesnek tartod megosztani...

tux

U.I.: Az más kérdés, hogy az egésznek nem sok értelme van, csak jó egy helyen, kulturált környzetben látni a legjobb fotóimat és nagy néha becsúszik egy-egy hasznos kritika is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!