Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.28 0 0 13

Fuvola, pikkoló, fife, furulya (blockflöte), klasszikus gitár és szolfézs tanítását, korrepetálását vállalom nagy gyakorlattal minden korosztálynak (TELJESEN KEZDŐ FELNŐTTEKNEK IS) az Ön otthonában Budapesten és közvetlen környékén, akár hétvégén is. Egy 60 perces óra 2000 Ft, plusz a házhoz menetel díja, amely a megtett távolságtól függ. Kérem, hívjon az 1/222-59-46-os (üzenetrögzítős) telefonszámon.

zeneoktatas Creative Commons License 2013.06.15 0 0 12

Hegedű, szolfézs, furulya és zongoraoktatás Rákospalotán.
www.zeneoktatas.hu :)

MelindaSzabo Creative Commons License 2013.02.04 0 0 11

http://www.zongoraoktato.hu/

 

Zeneakadémiát végzett zenetanárnő belvárosi (VI. kerületi) otthonában magánoktatást vállal zongorából. Felnőtt kezdők és haladók egyaránt jelentkezhetnek. 50 perces órákat tartok 4000 Ft-ért. Magánúton sok éve tanítok zongorát, több művészeti iskolában is voltam ének-zene-, szolfézs- és zongoratanárnő, s jelenleg is tanulok (diploma után) neves tanároktól. Hiszem, hogy a tanulás soha nem érhet véget, s az taníthat jól, aki maga is tanul, zenél, játszik. A szabályokat kölcsönösen betartva jó légkörben szoktak folyni az óráim. Érdeklődni lehet a szablindakrisz@gmail.com email-címen vagy a 06-30-237-72-21-es mobilszámon bármikor. (Ha tanítok, természetesen lehalkítom, de utána elérhető vagyok.) Üdv: Szabó Melinda
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.223901154347603.55888.100001831598948&type=3&l=590c972878
http://www.zongoraoktato.hu/

O.H.M.S. Creative Commons License 2011.07.12 0 0 10

GITÁR, BASSZUSGITÁR, DOB, ZONGORA, ZENEELMÉLET oktatás Székesfehérváron és Budapesten(VI.ker)

 

http://www.oldhillmusicstudio.blogspot.com

info.ohms@gmail.com

Kati-mama Creative Commons License 2011.06.24 0 0 9

CITERÁT oktatok,felnőtteknek,Budapesten!
Akit érdekel ez a csodálatos népi hangszer,s hamar szeretne "zenélni",

elérhet a  bollakati@t-online.hu címen.

kmarci__ Creative Commons License 2011.02.04 0 0 8

Üdv!

Szintetizátor oktatást vállalok Budapesten, a belvárosban.  10 éve játszom, többféle stílusban. Saját hangszer az elején nem feltétlenül szükséges. Kottákat biztosítok a gyakorláshoz.

E-mail: k_marci@freemail.hu

 

Marci

ghost01 Creative Commons License 2009.07.18 0 0 7
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a lent említett "zene mindenkié" tanfolyammal kapcsolatban?A honlap valóban meggyőző, de ha esetleg van valakinek személyes élménye azt kérem ossza meg velem!!

nagyon köszi
ablakanapra999 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 6
Sziasztok !

Ajánlhatok egy megoldási lehetőséget. Egy kurzus, ahol végig lehet haladni a zene elméletén (NEM a Duncan Lorienes), van egy csomó kreatív gyakorlat, tök jó hangulat. Utána közös zenélések, levelezőlista, az új barátok megmaradhatnak.
Nézzétek meg a www.zenemindenkie.hu oldalt !
Üdv Mindenkinek !

nemjoka Creative Commons License 2003.11.17 0 0 5
Hi all!

www.zeneiskola.lap.hu

Remélem tudtam valamit segíteni!
byez

Zoe21 Creative Commons License 2003.11.01 0 0 4
Sziasztok!

Én gyerekkoromban zongoráztam 7 évig, közben furulyázni is megtanultam, sajnos ma már egyiket sem gyakorlom, a zongorámat el kellett adnom költözés miatt, a furulya meg annyira nem jött be, bár megtanultam szopránon is, meg alton is.

Most viszont oviban dolgozom, és ott nagyon jó lenne, ha tudnék gitározni. Muszty-Dobai párostól vettem is sgitár, meg oktatókönyvet, de ismerem önmagam, ha nincs aki "hajtson" nem nagyon tanulom meg. Ráadásu eddig nem is használtam pengetős hangszert, könyvből meg nem lehet igazán jól megtanulni. Ha nem is profi szinen, de élvezhető módon szeretnék megtanulni gitározni. Erre valakinek valami jó ötelet? Hol menniyért stb? Elsősorban a pesti oldal érdekelne, Zugló lenne a legjobb..

Köszi

Zoé

StratoFan Creative Commons License 2003.09.10 0 0 3
Üdv a felnőtteknek! Tudtommal a Postás művházban működő Erkel Ferenc Zeneiskola fogad korhatár nélkül felnőtteket is, én is jártam oda. Van gitár, zongora, fúvósok, ének, én csak elméletre jártam mert máshol tanultam a gyakorlatot, de nem kérdezték a koromat. Tandíj pont annyi mint magántanárnál csak fél évre kell kifizetni, időbeosztás elég rugalmas mert nem nappali iskola.
Suendis Creative Commons License 2003.09.10 0 0 2
Szia Bezsu!

Remélem néha napján még látogatod a fórumot:-)
Én is zeneoktatásból kimaradt felnőtt vagyok. Tényleg nem könnyű dolog felnőtteknek zenetanulási lehetőséget találni. Szerintem csak a magán út járható, mert a legtöbben dolgoznak/családjuk van, amit csak rugalmas időbeosztással lehet összeegyeztetni a tanulással.

Ha belekezdesz felnőtt tanításba, akkor légy szíves add meg az elérhetőségedet, mert engem érdekelne a dolog.

Suendis

Előzmény: bezsu (1)
bezsu Creative Commons License 2003.05.13 0 0 1
Szia!
De jó, hogy írtál! Már kezdtem azt hinni, hogy nem túl érdekes a téma. Én igazából nem iskolát keresek, hanem én is gondolkoztam azon, hogy szívesen tanítanék felnőtteket is, csak nem tudom, hogy hogyan kéne hozzáfogni. Lehet ilyet egyáltalán tanulni valahol? Mármint módszert. Vagy ilyen suliba elmenni tanítani? Bár lehet, hogy a felnőttek inkább magánúton tanulnak szivesebben? Nem tudom...
lukylac Creative Commons License 2003.05.12 0 0 0
Helló Bezsu!

Engem érdekel a dolog! Igaz még csak most kezdtem utánajárni, de van olyan zenesuli, ami felnőttoktatással is foglalkozik. Az egyik itt pesten pl.:
Kispesti Művészeti Iskola
1196 Budapest XIX. Kisfaludy u. 56.
Telefon/Fax.: 357-28-74 / 282-94-99

Viszont tandíjjakról semmit sem tudok...

üdv. lukylac

Előzmény: bezsu (-)
bezsu Creative Commons License 2003.04.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Hallott már valaki ilyenről Magyarországon, hogy zenetanítás kezdő felnőtteknek? Azokra gondolok, akiknek nem volt lehetőségük kiskorukban zenét tanulni, és érett, 30-40 éves fejjel szeretnének megismerkedni a kottaolvasással, elmélettel alapfokon, esetleg egy kis zenetörténettel... Természetesen hangszertanulással együtt!! (Főleg zongora) Merthogy ma a zeneiskolai oktatás nem teszi lehetővé a 25-30 évesnél idősebb korosztálynak, hogy zenét tanuljon, ez csak magántanárnál lehetséges, úgy tudom... A felsőoktatásban pedig csak művészképzés van. Bárki, akinek van tapasztalata, vagy érdekli a téma, írjon!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!