Keresés

Részletes keresés

Palási Creative Commons License 2021.05.04 0 0 20

  Népes család lehet ha mindenki tervező asztal mellett dolgozik !

Előzmény: Linabtw (19)
Linabtw Creative Commons License 2021.05.04 -1 0 19

Ha most tartasz a ház berendezésénél és otthonról dolgozol, akkor szerintem érdemes egy külön szobát irodának berendezni a hatékonyabb munka érdekében. Én a Home office for you csapatával együtt rendeztem be az irodámat, és imádom a végeredményt

 

https://homeofficeforyou.hu/irodaberendezes

Varek1 Creative Commons License 2020.12.19 0 0 18

  Helló !  

 Vannak az un. kerületi 'Kis okosok'

 Ott hirdetik magukat  az építészek és egyéb szakemberek !

Előzmény: Szüfrázs4life (17)
Szüfrázs4life Creative Commons License 2020.12.18 0 0 17

Üdvözletem!

Nemrég vásároltam egy új telket rákospalotán és hozzáértő szakembereket keresek egy új családi házhoz!
A gállai.anna76 (kukac) gmail (pont) com ímélcímen tudtok összekötni a szakemberekkel ajánlattétel céljból. Szép napot!

a tömeg az tömeg Creative Commons License 2020.11.28 0 0 16

  Ha jól tudom ma már nem kell egyeztetni !

Előzmény: waassy1 (15)
waassy1 Creative Commons License 2020.11.28 0 0 15

Sziasztok! Mediterrán ház épül a szomszédban, a hátsó része a háznak kb 10 méterre van a mi házunktól. Vajon szabályos-e a tetőtéri teraszt így ránk nyitni. Ezzel kapcsolatban semmit nem egyeztettek velünk a szomszédok. Előre is köszi a segítséget!

 

istenszéke Creative Commons License 2018.06.25 0 0 14

Tőlem lehet szerkesztő is vagy Archicad-os csak ne legyen drága. Mivel organikus formáról van szó, nem egyszerű kompjuterrel csinálni.

Előzmény: Téli nap (13)
Téli nap Creative Commons License 2018.06.25 0 0 13

Létezik még olyan, hogy rajzoló ?

 Anno régen   igaz a gépész világban volt olyan hogy tervező /az csinált mindent /, aztán   a szerkesztő és végül a rajzoló.-

 Tehát a tervező csinált mindent ( tervezet, konstruált szerkesztett, számolt stb.

 A szerkesztő csak pauszra szerkesztett ceruzával, főleg ahol sok kuli munka volt.

 A rajzó pedig a ceruzásrajzot kihúzta tussal, hogy másolható legyen.

 De ez már a múlt.

 Az okos számítógépek majd mindent elvégeznek.

 

 

Rajzoló ?

 Hát volt egy kedves kolléganőm aki  egy  hatlapfejű csavart anyával és alátéttel  3 napig rajzolt. Ez alatt egy automata   500 ezer darabot is legyárthatott.

istenszéke Creative Commons License 2018.06.25 0 0 12

Építész rajzolót keresek (Nyugat Magyarországon) egy organikus (nem szabályos) épület megrajzolására. Gipszmodel (1:20) után kellene, akár kézzel is elfogadható lenne. Tel. 06-70-6481056

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.25 0 0 10

Törökbálinti családi ház tetőterének beépítéséhez keresek tervezőt, a szükséges tervek elkészítéséhez, és az esetleges engedélyezéshez, ha utóbbi egyáltalán szükséges lesz, mert nem változik a külső a házon minden a meglévő síkokban marad.

 

Email: vizalakas@gmail.com

andballa Creative Commons License 2012.04.23 0 0 8

Igényes kivitelezés elérhető áron : 06/70 534 45 61

andballa Creative Commons License 2012.04.23 0 0 7

Ha valaki kivitelezőt keres szívesen állok rendelkezésére !

debbyke Creative Commons License 2011.10.15 0 0 6

Nekünk Ő tervezett, a portfólió magáért beszél!!!!

 

www.lakohaztervezes.com

 

Energiatakarékos, bio- és passzív házakat is!!!!

erdelyib Creative Commons License 2007.06.23 0 0 5
Még mindig Mensa HungarIQa :)
Előzmény: MBerke (4)
MBerke Creative Commons License 2003.12.15 0 0 4
Ja, ja, Maestro remek fickó, igazán szerteágazó érdeklődési területtel (nem szakbarbár, az biztos!), és Ágicza sem egy buta liba :-))) Én is most akarok építkezni, azt hiszem, megkeresem őket (pláne, mert Mensa HungarIQua tagként kedvezményem van náluk...)
Előzmény: Sacyka (1)
kARCh Creative Commons License 2003.12.15 0 0 3
Hívjatok bátran!

Portfoliom van!

Üdv
Kiss András
építész
20/9912940

alain_delon Creative Commons License 2003.09.22 0 0 2
Ajánlom: Szigeti Miklós 06204215602
Sacyka Creative Commons License 2003.09.06 0 0 1
Ha még mindig érvényes a topik, nagyon jó szívvel ajánlom az MDS tervezőstúdiót.
Egy fiatal házaspárról van szó, a férfi építészmérnök, a hölgy lakberendező. Nekem a társasházi lakásom tervezték kicsit át és a fürdőt és a konyhát rendezték be.
Nem mindennapi stílusban terveznek, abban biztos lehetsz, hogy egyedi házad lesz! És persze olyan lesz, amilyet te akarsz, és nem szállnak el.
Megtalálhatod a referenciáikat is a honlapjukon: www.mds-epitesziroda.hu
wotan Creative Commons License 2003.04.11 0 0 0
nem 0 db építész van itt a topikokban sem, de ha veszel egy "lakásos" újságot akkor abban is találsz. A webről nem is beszélve...

w.

Előzmény: God_Anubis (-)
God_Anubis Creative Commons License 2003.04.11 0 0 topiknyitó
Budapesten, vagy vonzáskörzetében keresek olyan építészt, tervező irodát, akinek van referenciája "nem hagyományos magyar családi ház" tervezésében, építésében, inkább déli, mediterrán stílusú családi házban.
Ha valaki ismer ilyet, kérem adjon tanácsot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!