Keresés

Részletes keresés

bruno954 Creative Commons License 2003.04.15 0 0 23
Pedig még a Vodafone is megbízik benne....
Előzmény: Törölt nick (22)
kzt Creative Commons License 2003.04.13 0 0 21
Ahogy vesszuk. Nekem nem jelentett problemat(Nemeto. es Anglia). Mellesleg ki az aki az aki az egesz EUra kiterjedoen meg tudja kulonboztetni a mobil es nem mobil szamokat?
Előzmény: Jókai út 27 (10)
Laja73 Creative Commons License 2003.04.13 0 0 20
én sem
de nem is tesszük ki egész oldalas hirdetésbe:)
Előzmény: Törölt nick (18)
Laja73 Creative Commons License 2003.04.13 0 0 19
máshogy érzem
Előzmény: bruno954 (16)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.13 0 0 18
Gusztustalan, viszont van benne valami...
Ha csak egy mobil száma van egy cégnek, se cím, se drótos telefon...
Hát én nem bíznék meg bennük, az biztos...
Előzmény: Laja73 (-)
psmith Creative Commons License 2003.04.13 0 0 17
+ egy vezetékes matav szam.
Előzmény: VonBraun (14)
bruno954 Creative Commons License 2003.04.13 0 0 16
Szerintem a reklám nem a konkurencia ellen, hanem a vezetékes telefon mellett érvel
Előzmény: Laja73 (15)
Laja73 Creative Commons License 2003.04.12 0 0 15
hát igen
a matáv - ám legyen - fikázza nyugodtan a konkurrenciát
vagy nyalja ki saját ügyfelei s*-ét

de ne fikázza a konkurrencia ügyfeleit, mert akkor lesz nemulass jól

Előzmény: VonBraun (14)
VonBraun Creative Commons License 2003.04.12 0 0 14
A B.A.Z.-megyei telefonkönyv címlapján van egy hirdetés, ami mittudoménmármit árul, fríméles ímél van megadva meg egy 0620-as prepaid szám (ejnye, matáv, hogy lehetett ezt címlapra felvenni, mi?)
Na, az milyen?
Strickland Creative Commons License 2003.04.12 0 0 13
...kivéve, ha ahoz a mobilos céghez adod be az önéletrajzodat...
Előzmény: Jókai út 27 (6)
_n0th|ngn3ss_ Creative Commons License 2003.04.12 0 0 12
+. Sot. Olyan bankban is megbizom, amelyik csak telefonon es neten erheto el es max 1 db ugyfelszolgalati irodaja van.
A reklamot nem lattam - igy errol - nyilatkozni nem t'ok.
A reklammal kapcsolatos felhaborodasom sajnos nem lenne oszinte, mivel sajnos nem tartozom ahhoz a kisebbseghez, aki utazas kozben notebookkal - mozgo irodakent - mobilon keresztul netezik, levelez, faxol, stb... - nem igazan erint, ezert nem is sert a dolog.
Masreszt feltetelezem, hogy aki ilyen eszkozoket hasznal, az kelloen tokeeros maganvallalkozo vagy nagyvallalat tehat van penze telephelyet fenntartani es ott ugyeket inteztetni, szurt megkereseseket az "utazohoz" tovabbitani.

Jokai ut 27:
Nemeto - a kulturajanak egyik fo meghatarozojakent ismert precizitasaval - sz'tem spec eset, bar ellenpeldakent - tudtommal - a Vodafon is felhozhato, leven ok is kernek a szerzodeskoteskor vonalas keszulek uzemelteteserol szolo szamlakat.

rags:
Van erre megoldas. Ha elotte atutal nemi penzt a 12345678-12345678 szamu celszamlara egy &freemailcim; &mobilszam; &postacim kozlemennyel: siman.
(Boltban is szokas elobb fizetni a kasszanal, mint hogy bepakolnam a sajat szatyimba a cuccost.)

Előzmény: Laja73 (-)
rags Creative Commons License 2003.04.12 0 0 11
De valahol igaza van a Matávnak a reklámmal! Ha te valamit árulsz a neten, freemailcímről mobilszámmal rendel valaki, rögtön szállítanál?
Előzmény: Jókai út 27 (10)
Jókai út 27 Creative Commons License 2003.04.12 0 0 10
Ez kisse hülyeseg. Europai munkaerÖ fronton kurvara nem a telefon a dönto.

Nehezen tudom ezt megfogalmazni. Amikor a hírlevelet olvastam, igazolást láttam arra, amit a kilenc éves német munkaviszonyom által tapasztaltam. Németországban a mobiltelefont mint egy kisgyerek játékát nézik, tekintve, hogy kb 1997-óta szinte ingyen van, s minden papa meg mama már a 3-4 éves kisgyerekének megvette ajándékba. (a készülékek nagy része 97-óta ingyenes, csak kell egy kétéves szerződést kötni havi négy euró alapdíjjal)
Noha minden német használja, de igazán nem olyan szimbólum mint Magyarországon, ahol még 2003-ban is egy társadalmi szintet jelent (pl. nincs minden hajléktalannak, meg kisnyugdíjasnak)
Ezért Németországban ha valaki pl. egy állásra jelentkezve kizárólag a mobiltelefonszámát adja meg, igen ártalmas. Olyan mintha helyesírási hibát követne el az ajánlkozó levélben. Főleg most, amikor van 5 millió munkanélküli, s a recesszió még egy pár évig eltart.

Előzmény: kzt (7)
ikbeb Creative Commons License 2003.04.11 0 0 9
nekem az a véleményem, hogy eddig is utáltam a matávot, mert drága és bunkó, és ezután is fogom
Gömbtatu Creative Commons License 2003.04.11 0 0 8
Igazságod van, de türelem, mekkapja még ezért a Matáv a magáét. Sajna azt figyelem, (már amikor tévéközelbe kerülök) hogy a szarnál is szarabb reklámok közül csak az tűnik ki, aki valami érthetetlent csinál, vagy a másikat fikázza. Nekem pl. teccett, ahogy a Matáv visszavágott a Vodának, de ez utóbbival szerintem is túllőttek a célon. Ennek megint csak az az oka, hogy szűklátókörű (értsd: olyanok, akik nem néznek körül, nem kérdeznek meg másokat, hogy nem félreérthető-e stb.) emberek ülnek olyan helyeken, ahol a döntéseket hozzák, vagy jóváhagyják. Sötétség, ostobaság, sokféleképpen lehet definiálni.
Mindenesetre rettegjenek az illetékesek, mert a jó feljelentgetős magyarra rászabadították a fogyasztóvédelmi törvényt, ami remek táptalaja lesz az eddig is osztódással szaporodó pereknek. Egyetlen szerencse, hogy nem angolszász jogrendben élünk.
Előzmény: Laja73 (4)
kzt Creative Commons License 2003.04.11 0 0 7
Ez kisse hülyeseg. Europai munkaerÖ fronton kurvara nem a telefon a dönto.
Előzmény: Jókai út 27 (6)
Jókai út 27 Creative Commons License 2003.04.11 0 0 6
Azt olvastam valamelyik EU hírlevélben, hogy az EU konform életrajzba, hogyha valaki csak egy mobilszamot ír a telefon rubrikába (table curriculum vitae) akkor rögtön bukott ügye van az európai munkaerő fronton. Ilyen szempontból a Matávnak igaza van a reklámmal.
ID Creative Commons License 2003.04.11 0 0 5
még mindig nem láttam. de azért
irgumburgum!!!
Előzmény: Laja73 (4)
Laja73 Creative Commons License 2003.04.11 0 0 4
na
háborodjatok már
Laja73 Creative Commons License 2003.04.11 0 0 3
igen, ami zavar, hogy most nem egymást szivatják (az az ő bajuk), hanem az ügyfelek egy (általam is képviselt) csoportját
Előzmény: ID (2)
ID Creative Commons License 2003.04.11 0 0 2
az sztem korrekt, hogy a vodafon támadja a matávot, vagy a többi mobilszolgáltatót. legyen verseny, nekünk az a jó. viszton ezzel a reklámmal (hozzáteszem még nem láttam, csak az alapján ítélek, amit írtál) a matáv nem csak a mobiltelefont támadja, hanem olyan kijelentést tesz, mely vonatkoztatható egy csomó kis cégre. ez sztem teljesen etikátlan. versenyhivatal. hitelrontás stb. többit majd akkor, ha láttam. óvatosan kell bánni az összahasonlító-reklámra emlékeztető elemekkel.
Laja73 Creative Commons License 2003.04.11 0 0 1
persze hogy tetszik, nem is rossz reklám
személy szerint nekem is tetszene, ha pld. schwarzenegger (vagy hogy írják) matávos egyenruhában belépne a westel-székházba, és a nép nevében halomra lőné a vezetőség összes tagját. mondom, izgi reklám lenne.

de itt most arról van szó, hogy bizalmatlanságot gerjeszt a "mobilos" cégekkel szemben - teljesen alaptalanul! a technika fejlődik, internetezni, faxolni, fényképezni, stb lehet már (részben jó rég óta) mobillal - a vezetékes telefon meg tök jó esti mesére, valóban, de ez most mellékes

kemény világot élünk, vigyázni kell, mindenki mindenért perel

Előzmény: I.Blasius (0)
I.Blasius Creative Commons License 2003.04.11 0 0 0
Van már reklámos topic amúgy.

Szerintem ez a MATÁV egyetlen szellemes reklámja. A többi iszonyúan idegesítő, vagy erőltetett.

Szerintem nem sértőbb, mint a Vodafone telefonkihajigálós reklámja, ami amúgy nekem szintén tetszett.

Előzmény: Laja73 (-)
Laja73 Creative Commons License 2003.04.11 0 0 topiknyitó
...ja van?" - szól a MATÁV hirdetése, a fényképen egy bőrdzekis, borostás, gengszter-feelinget árasztani hivatott fazon látható. Az én cégemnek ugyan van irodai száma, de praktikus okokból ma már szinte mindenkinek csak a mobilt adom meg. A MATÁV nagy cég, sajnos ezt is le kell nyelni, de azért érdekelne, mást is zavar-e ez a reklám.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!