Keresés

Részletes keresés

kuttyesz28 Creative Commons License 2006.07.19 0 0 6

sziasztok!

 

Nagyon jó barátaim most mentek ki Londonba, onnan Edinburhbe utaznának vonattal. Tud valaki tanácsot adni, hogy bicajt milyen vonatokon lehet kint szállítani vagy hogy működik ez? Azt már megtaláltam, hogy London Kings Cross állomásról mennek a vonatok elég gyakran Edinburgh fele, de arra vonatkozóan semmi infó nincs, hogy lehet -e cangát szállítani és melyiken? HELP!!! KÖSZI!!!

Thomas Creative Commons License 2003.05.28 0 0 5
Odakint marha drága a vonat és gyakran lerobban. A múlt héten 3 órát ált a Gner Londonból Edinburgh felé mert lerohadt a mozdony Newcastle alőtt.
Igen jó és olcsó buszok vannak pl. ha jól emlékszem Edinburgh - Glasgow 5.5 retur!
De vannak tök olcsó hátizsákos buszos körutak csak nincs itt a cime talán holnap.
Itt 10-12 fontért garantálnak szállást és ez egyébként nem a jól ismert Youth hotels stb.
Érdemes rákeresni.
Maxpayne Creative Commons License 2003.05.26 0 0 4
Ego

Azt elfelejtetted irni hogy kaja csak az elso osztalyon utazoknak van :)

Előzmény: ego (1)
Tevemadár Creative Commons License 2003.04.10 0 0 3
Hali,

köszönöm!

ego: Igen, egyszer azt a FGV -t is jó lenne kipróbálni... :-))

Nos, elmentem pakolni...

Ha visszatértem (húsvét után) jelentkezem.

Sziasztok

Bodo János Creative Commons License 2003.04.09 0 0 2
Jó utazást, várom a beszámolódat.
ego Creative Commons License 2003.04.09 0 0 1
Jó utat Neked Tevemadár!
Azért, ha akarsz legközelebb mehetsz vonattal is. Nem egy utolsó élmény Párizs és Londonközött a TGV expresszel az utazás. Miközben 300-al robogsz a csalagút felé mosolyogva nézed ahogy a közeli autópályán szinte állva maradnak melletted a kocsik, s közben a csinos lányok által felszolgált ebéd mellé járó francia vörösbor asztalodon meg sem rezdül a talpas üvegpohárban...
Tevemadár Creative Commons License 2003.04.09 0 0 0
Sajnos a földrészünket 0 vasútvonal köti össze Angliával... :-((

De ettől függetlenül mi is megpróbáljuk ugyanezt!

Csak mi holnap után (péntek) reggel indulunk. Vonattal (Brüsszelig, onnan Ryanair -rel repülünk Glasgow -ba) Skóciába.

Ha visszajöttünk, majd készítünk beszámolót. (tavaly pl. Írországban voltunk ugyanígy)

Szállásnak hosteleket kerestünk, vonat menetrend: www.scotrail.cu.uk
(egyelőre csak májusig)

Jó szervezést Nektek!

Bodo János Creative Commons License 2003.04.09 0 0 topiknyitó
Juniusban mennénk, szeretnék menetrendek, skót, ír olcsó szálláshelyek cimét, valamint hasznos tanácsokat. A kövekre is kiváncsi vagyok. Elöre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!