Keresés

Részletes keresés

Terembula Creative Commons License 2009.07.22 0 0 74
igazából szerintem a legjobb az ásványvíz lenne,mert az nem cukros,és nem leszel tőle újra szomjas,és én azt veszem észre,hogy a gyümölcslé itatja magát,és bármennyit meg tudnék belőle inni,dehát az a baj,hogy az ásványvizet meg nem szeretem:S
Előzmény: kujbli (73)
kujbli Creative Commons License 2009.07.22 0 0 73
Ilyen időben legalább 2-3 liter folyadékot meg kell inni, akár ásványvíz, akár kóla, akár gyümilé, úgyhogy húzzatok bele!
Terembula Creative Commons License 2009.07.22 0 0 72
szinte gondoltam h a gyümölcslé nem tartozik bele.Azt nem úgy rakják össze,h pepsi sűrítmény és szénsav,ezért az nem lenne gazdaságos nekik sajna.Pedig én is gyümölcslé párti vok.
Előzmény: se herém se zádém (71)
se herém se zádém Creative Commons License 2009.07.22 0 0 71
Viszont van benne egy kis csavar!

Csak a Pepsi termékekre érvényes az akció, tehát mondjuk gyümilevet nem tudsz így inni.

(Rip Cappy:( )

Ja plusz az ásványvíz, azt elfelejtettem.

kujbli Creative Commons License 2009.07.22 0 0 70
Csak mert a tv-s reklámjukban azt mondják, hogy visszavonásig érvényes, tehát határozatlan időre szól. Akár tarthatna húsvétig is vagy csak holnapig. Mindenesetre, ha nagy sikere lesz, akkor talán egy jó darabig nem vonják majd vissza.
Terembula Creative Commons License 2009.07.22 0 0 69
én nem vok egyik párti se,de ha már mindenféleképpen bemennék valahova,akkor inkább kfc.A mekiről már olyan sok rosszat hallottam,hogy mi mindent beleraknak,hogy rászokj,meg satöbbi...
se herém se zádém Creative Commons License 2009.07.22 0 0 68
Ahogy mondod, illetve amíg nem olvadunk be Alaszkába :)

Amúgy szerintem az ilyenek jó akciók, mert ha éhes vagy a moszkván pl és le is szeretnél ülni akkor Meki vagy kfc...

Mekit már eszem 8 éve, nem árt egy kis újdonság.
Előzmény: kujbli (66)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 67
Valószínű,hogy ez a akció is 1-2 hónapig fog tartani.Igen esélyes ,hogy nyáron lesz.Bár nem lenne rossz,ha tovább is tartani....
kujbli Creative Commons License 2009.07.22 0 0 66
Most akkor mi van?! Addig van akció a KFC-ben amég meleg van?! :)
dancerfoot Creative Commons License 2009.07.13 0 0 64
Szerintem ez eléggé nem változtat azon, hogy Magyarországon vagyunk, és itt nyáron meleg van, szóval nyáron lesznek az akciók, mégpedig a meleg miatt:D De szerintem a lényeg, hogy van akció és használjuk ki!:P
Előzmény: szimonettaa (63)
szimonettaa Creative Commons License 2009.07.13 0 0 63
Nem azért van meleg mert nyár van !! :) Azért van meleg mert meleg van, Alaszkában pl nagyon hideg van, és nyár van. Hogy nálunk nyáron van meleg arról az éghajlat tehet, nem a nyár maga! vagy ne menjünk bele? :)
Előzmény: Törölt nick (59)
Moll Flanders Creative Commons License 2009.07.10 0 0 62
Érdemes kipróbálni, nekünk nagyon bejött soxor vettem már. Ha nagyon nincs kedvem/időm főzni, csinálok mellé rizi-bizit és komplett kaja. Ha nincs, akkor csak úgy magában is nagyon finom. Nem vészesen csípős, inkább pikáns ahogy már írták.
Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 60
Evett még valaki ilyen "Hot Wings" -et, mik a tapasztalatok? Ha tényleg ennyire jó én is kipróbálom.
szimonettaa Creative Commons License 2009.07.10 0 0 58
hát ja, de nem azért mert nyár van, hanem mert meleg van és izzadok és gyorsabb az anyagcsere :P
Előzmény: Törölt nick (57)
szimonettaa Creative Commons License 2009.07.10 0 0 56
Hát személy szerint én időjárástól függetlenül szoktam megszomjazni, vagy sem
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 54
Gyerekek nem tudja valaki meddig tart ez az akció, egész nyáron az egész országban?
Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 49
hús-hús... volt egy felérés hogy a tápos nagyüzemben tartott és a házi tartásban nevelt csirkék ízét tesztelték a nagyvárosban élők között. Megdöbbentő eredményt kaptak a tápos csirkére mondták azt hogy az az igazi, valyon miért... persze gondolom azért mert ezen nőttek fel.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 47
Az biztos, h nem házi, de hát úgy nem is lehetne ekkora méretekben csinálni.
Sztem vmi nagyüzemi csirketelepről hozzák, de mondjuk ezek a franchise étteremláncok eléggé megszabott keretek között működnek.
Demondjuk azok után, hogy amikor volt a kergemarhakór járvány és akkor behirdették mekinél h mostantól 100% sertéshúsból készülnek a hambik, és full ugyanolyan ízük volt mint azelőtt, azok után erősen megkérdőjelezem h azokban mennyi a tényleges hús. KFC-ben legalább sanszos hogy húst eszel....
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 46
Hello,

és az a csirke milyen csirke tápos, ketreces vagy talán házi amit nem hinnék.
Kitudja honnan jön ide a fogyasztókhoz?
Kokker Creative Commons License 2009.07.08 0 0 45
pfff...
a legfinomabb csirke az egész kfc-ben! :D
Előzmény: moshomedwe (44)
moshomedwe Creative Commons License 2009.07.08 0 0 44
És ő jó csirke? Meg lehet enni? :D
Kokker Creative Commons License 2009.07.08 0 0 43
A királyutcaiban dolgozik egy fullos szőke :D:D:D
Milyen extrát akarsz még? :D
Szerintem ez így is nagyon jó akció!
Előzmény: moshomedwe (41)
Kokker Creative Commons License 2009.07.08 0 0 42
Hát ja! KFC-vel csak az a baj, hogy nincs minden sarkon, mint a meki. De reméljük hogy majd bővítik a kajáldák számát.
moshomedwe Creative Commons License 2009.07.08 0 0 41
Ez az italakció tényleg jól hangzik. De azért tudtok még mondani valami extrát? Mert a legközelebbi KFC kb fél órára van tőlem, a legközelebbi meki meg 3 percre... És pár deci olcsó üdítő miatt nem fogok oda-vissza 1 órát utazni.
Zetorforever Creative Commons License 2009.07.08 0 0 40
Nah majd akkor kipróbálom, Arénában múltkor azt ettek mellettem és ilyen nagy dobozban adták olyan volt mint valami kosár. Abban a pillanatban sokkal szimpatikusabb volt mint a Burger:)
Kokker Creative Commons License 2009.07.08 0 0 39
Fincsibe a legjobb!!Nálam az a nyerő.
1000x jobb mint a mekis szenyók, arról nem is beszélve, hogy egészségesebb is.
Előzmény: Zetorforever (37)
TomPalika Creative Commons License 2009.07.08 0 0 38
Szerintem pont azt érdemes enni, mármint a csirkecombot, az a legfinomabb!
Előzmény: Zetorforever (37)
Zetorforever Creative Commons License 2009.07.08 0 0 37
Azért annyit nem akarok. De köszi a választ így lehet elmegyek kipróbálni a KFC-t mivel még nem voltam. Burger párti vagyok de kíváncsi vagyok milyenek a sült csirkecombok. Amúgy mit érdemes ott enni,mi a legjobb?
Előzmény: TomPalika (36)
TomPalika Creative Commons License 2009.07.08 0 0 36
Szia!

Igen én is hallottam róla, szerintem igaz, úgyhogy nyugodtan menjél és igyál egy tonna kólát xD
Előzmény: Zetorforever (35)
Zetorforever Creative Commons License 2009.07.08 0 0 35
Régen nem írt ide senki,de hátha válaszol valaki. Hallottam hogy most korlátlan italfogyasztás van náluk. Ez igaz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!