Keresés

Részletes keresés

White Falcon Creative Commons License 2003.04.07 0 0 44
Nem hiszem.ŐAk nemcsak aktívak,de befolyásosak is.Mert a Jobbik(a polgári kör) tagjai közt sem sima közemberek vannak,és maguk köré sem olyanokat gyűjtenek.És igen,Horthy és Bethlen is ugyanezt a hibát követte el Imrédyvel kapcsolatban.A befolyás pedig úgy is gyakorolható,hogy egységesen mást támogatnak,lévén nem függenek a Fidesztől és azok társszerveitől.
Előzmény: Turulmadár (43)
Turulmadár Creative Commons License 2003.04.07 0 0 43
Te összekevered az aktivitást a befolyással.
Előzmény: White Falcon (42)
White Falcon Creative Commons License 2003.04.07 0 0 42
Erősen él bennem a gyanú,hogy szándékosan ignorálod ezeket a dolgokat.5 évvel ezelőtt az emberek többsége valami ellen,és nem valami mellett szavazott.Ezek az emberek nem mérsékeltek,és a legtöbb performanceon is ők voltak,vannak többségben.Engem nem zavar,ha ugyanazt a hibát elkövetitek,mint Bethlenék a maguk idejében,ami végül a konzervatívok bukásához vezetett.Nem bennetek vagy nektek hisznek,hanem az MSZP-seket utálják,és csak addig szavaznak rátok,amíg ezt az igényt alátámasztjátok.Hozok közelebbi példát: az MDF is ezt hitte 10-13 éve.Az ún. "jobboldalon" a pártok így cserélődnek.
Előzmény: Turulmadár (39)
meret99 Creative Commons License 2003.04.07 0 0 41
Jéééééé, most jövök rá, hogy a sajtó klub a budapest tv-n van!:D Akkor bezárhatják akár a hírTV-t:D
Előzmény: meret99 (40)
meret99 Creative Commons License 2003.04.07 0 0 40
Tőlem bekódolhatják! A jobbos sajtóklub az egyetlen jó műsor benne!:) A többi kalapot se ér! Azt hittem, hogy több Csurka lesz benne, meg főleg bizonyos népcsoportot elítélő kritika!:D
Turulmadár Creative Commons License 2003.04.07 0 0 39
:)))))
Ezt a nagy befolyást honnan weszed? :)))))
Előzmény: White Falcon (35)
noir2 Creative Commons License 2003.04.07 0 0 38
"emelékeztek arra a hírre, amiben azt tárgyalták, hogy még két évig hajlandó -igaz, hogy fokozatosan közelítve a 0-hoz - eltűrni a befektetői kör a HírTV veszteségességét."

hét évig!!!!!!
:O)

Előzmény: Molaf (33)
White Falcon Creative Commons License 2003.04.07 0 0 37
Majd lehozza a Demokrata,hogy a kódolás mögött titkos,képbekbe rejtett szoc-lib üzenetek vannak elrejtve,és két Orbán-interjú közt csak Westel-reklámok vannak:-) Mert számukra teljesen kézenfekvő,hogy ez sem más,mint mocskos komcsi konspiráció,és valójában csak a Sajtóklub tudja a tutit:-)
Előzmény: Törölt nick (32)
White Falcon Creative Commons License 2003.04.07 0 0 36
Kábelhálózaton belül fogható lesz.Hja,kérem,minden kereskedelmi tv rákényszerül.Azért nem kevés gyomor kell az idő-jóstól és a bajszos élmunkástól,hogy a HírTV-t támadják,miközben ők saját maguk az AnettkaTV-n vannak.Ennél a két embernél nagyobb képmutatót még életemben nem láttam.
Előzmény: Molaf (31)
White Falcon Creative Commons License 2003.04.07 0 0 35
Én a helyedben komolyan venném a dolgot.Mindketten tudjuk,hogy dobsoék mozgalmáról beszélünk,akik híresül nagy befolyással vannak a jobboldali véleménnynyílvánításra.
Előzmény: Turulmadár (17)
White Falcon Creative Commons License 2003.04.07 0 0 34
Ezzel én is egyetértek,igazán azzal van gondom,hogy Lovas és Bencsik egója nem bírja,hogy nem róluk szól az élet.A gondom az,hogy jelen esetben olyan jobbos támadókról van szó,akik könnyen befolyásolhatóak,minden alapot nélkülöző dolgot képesek legendává felfújni,és később tényként tálalni.Épp ez volna a megfelelő módja a dolgoknak,egyszerűen nem értik,hogy a másik oldalnak nem hódolnak be azzal,hogy megszólaltatják,mint inkább az,a korábbiaktól eltérően mindenki saját magának alkosson képet egy adott témáról,képviselőről.De ez nekik nem jó.Nemcsak a gyűlölködés miatt.Pusztán azért is,mert nem szeretik az ellenvéleményt.Kizárólag mérsékeltként az a meglátásom,előbb-utóbb nagy törés követkzhet be,nevezetesen a jobboldali szavazótábor egy része számára ki képviseli prominensebben az eszmét:az ex-miniszterelnök vagy a Sajtóklub.Ők is sokan vannak,és ha a konzervatív érvelésért képtelen lemondani a gyűlölködésről ,a MIÉP holdudvarával egyesülve képesek olyan erőt képezni,ami esetleg az MDF-et kiszorítva,kizárólag a MIÉP-et juttatja be a Fidesz mellé.Ez úgy hiszem,csak nekik tetszene
Előzmény: Törölt nick (7)
Molaf Creative Commons License 2003.04.07 0 0 33
Nem találom a cikket, de talán ti is melékeztek arra a hírre, amiben azt tárgyalták, hogy még két évig hajlandó -igaz, hogy fokozatosan közelítve a 0-hoz - eltűrni a befektetői kör a HírTV veszteségességét. Most nem igazán úgy néz ki, mintha egy hosszútávra építő céggel lenne dolgunk...
Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.07 0 0 32
Hát valami bevétel azért kell oda is. Gondolom nemigen járnak terepre, nincsenek tudósítóik, külsőseik, hírügynökségektől se nagyon vásárolnak anyagokat; vagyis olyan olcsón csinálják, amennyire még lehet. (lehet?)

Btw ez a kódolás egyszerűen és közönségesen a pénzről szól. Abban igazad van, hogy korai még -- pofáraesés is lehet a vége.

Előzmény: Molaf (31)
Molaf Creative Commons License 2003.04.07 0 0 31
Mellesleg tud valaki racionális magyarázatot arra, hogy miért kódolják a múholdas adást már a bevezető/beetető időszakban?

Sajnos eddig nem sikerült megértenem, hogy egy csomó pénz beleölése után miért pont a nézőkön akarnának spórolni a befektetők.

Egyetlen normális magyarázat talán az lehet, hogy az utolsó pillanatban "meggondolván magukat", akarnak ingyenreklámhoz jutni. Ha így van, akkor azt hamarosan megtudjuk.

Molaf Creative Commons License 2003.04.07 0 0 30
Az a legnagyobb dícsérete az adónak, ha a jobboldalról is éri a HírTV-t bírálat, mert amennyiben nem így lenne, akkor kétszer is meggondolnám, hogy onnan vegyem-e a híreket.

Még így is elfogult egy kicsit, de ez már egy tolerálható szint, ami leginkább abban nyilvánul meg, hogy többet szidja a baloldalt, mint a jobboldalt.

Előzmény: White Falcon (-)
beowolf Creative Commons License 2003.04.06 0 0 29
Plusz a neve dacára 0 a hirérzékenysége. Van 1 műsor, amit, ha időm van, meg szoktam nézni vasárnap délutánonként, a Kóczián beszélget Navracsics és Török Gábor politológusokkal az elmúlt hétről. Kóczián az egyetlen újságiró ott, akinek van valami fogalma a szakmáról. A többi szócső, mikrofonállvány, tehetségtelen seggnyaló. Kóczián is nyalja, a félreértések elkerülése végett, de legalább ad a látszatokra.
Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.06 0 0 28
És még egy adalék, ha bárki utalt is csak volna rá, nem koptatom a billentyűt: azért a HírTv nemcsak dögunalmas, de rendesen elkötelezett is a "jobboldali" politika és hangadói irányában. A nyitóban említett beszélgetést nem láttam, de üdítő kivétel lehetett a sok "mikrofonállvány-riporter és habzószájú alanyai" típusú beszélgetés között.
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.06 0 0 27
az a helyzet, hogy olyan szenvedéllyel senki sem tudja ócsárolni a jobboldalt, mint a jobb, mégjobb és legjobb képviselői... :))))
önszalámi rulez... :))))
Előzmény: sz (24)
beowolf Creative Commons License 2003.04.06 0 0 26
Hogy ki lesz az igazi bűnbak?
Hát tradicionálisan a biciklisták és a ..., jajj, elfelejtettem.
Előzmény: sz (24)
beowolf Creative Commons License 2003.04.06 0 0 25
szerintem csak hittek...
Előzmény: sz (24)
sz Creative Commons License 2003.04.06 0 0 24
jah, egymást fikázzák és gáncsolják, de azér' az óriásplakáton ugye hisznek a szeretet és összefogás erejében :P

viccesek, na. ha esetleg megyóék nem buknak 3 év múlva, akkor aztán kíváncsi leszek, hogy ki lesz az igazi bűnbak :DDD

Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.06 0 0 23
hát igen, ezek a kis gusztusos bokánrúgás light-ok a hírtévé felé, amiért nem engedték a polgári képernyőre herr nemierőszakot és aszpirinkát... :))))
lesznek itt még olyan leleplezések, hogy ihaj!
Előzmény: sz (22)
sz Creative Commons License 2003.04.06 0 0 22
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.06 0 0 20
Borbás Mária (akit ezen interjúig éppen úgy nem ismertem - súlyos hibáim egyike -, mint Zámbó Jimmyről nem hallottam egészen haláláig), a HírTV új üdvöskéje a Mai Lap című félbulvár napilapnak adott interjút. Ebben elmondja: a Hír TV-től „Olyan szerződést nyomtak az orrom alá, hogy arra nem lehetett nemet mondani. Tele voltam rossz érzésekkel…A szerződésben rögzítettük azt is: ha gyerekeket szeretnék, és teszem azt másfél évre ki akarom vonni magam a forgalomból, megtehetem, mert ugyanúgy kapom a fizetésemet. Erre bolond lettem volna nem rábólintani”. Majd hozzáteszi: „A Magyar Televízióban végigdolgoztam az összes garnitúrát. Az MDF alatt kerültem oda, a rendszerváltás minden kormányát megismertem belülről. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, egyformán mocskos mindegyik”.
Vagyis: a polgári körök által megváltóként várt HírTV egyik alkalmazottja az Orbán-kormányt „mocskosnak” tekinti. Egy másik alkalmazottja az egyetlen, akit az MTV-től el kellett küldeni, amiért az átvilágításon fennakadt. Egy harmadik alkalmazottja, Varga Szilveszter - aki a három fős külpolitikai rovat egyik tagja -, egy szerb lapban a „fasiszta” Tudjmanhoz hasonlította Orbán Viktort.

herr nemierőszak jegyzetének része a Demo 2003. febr. 13.-i számából... :))))

Droopy Creative Commons License 2003.04.06 0 0 19
A hirtv aze a nehany furdoturizmusban es szallodaiparban erdekelt vallalkozoe, aki a gyors megterules erdekeben felnyomta 430 milara a torzstoket es bevezettette a kodolt adast, igy sokkal gyorsabban visszajon a le:)
Előzmény: acontrecourant (16)
Turulmadár Creative Commons License 2003.04.06 0 0 18
Nem, a tiéd a Juszt Laci jogi műsora. A te szavazatod segítségével, Neked készíti! :]
Előzmény: acontrecourant (16)
Turulmadár Creative Commons License 2003.04.06 0 0 17
Na, megint a paranoid wonal... :(
Előzmény: White Falcon (-)
acontrecourant Creative Commons License 2003.04.06 0 0 16
Azt hittem, valamit megtudok arról, hogy kié a HTV. De semmit nem tudtam meg. (Talán a Vegyépszeré? Azt el tudnám hinni. Csak akkor lopott tévé volna, tőlem is lopott.)
szoke_lany Creative Commons License 2003.04.06 0 0 15

Kiváncsi vagyok van e Magyarországon olyan mazochista, aki mondjuk tíz percen túl is elviseli a HírTV műsorát?
piréjt007 Creative Commons License 2003.04.06 0 0 14
Én középen próbálok állni /talán egy kicsit balra/ de néhány hete kedvencem a Hir TV. Nagyon sokat nézem és többnyire tetszik

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!