Keresés

Részletes keresés

Simulacrum Creative Commons License 2003.04.10 0 0 27
Szasztok!

Távol álljon tőlem, hogy valakinek az iq-ját megkérdőjelezzem, de nagyon soknak tűnik nekem is Sziszi 119-e, vagy Anikó százhuszonvalamennyie! És érdekesnek találtam azt is, hogy a táblázat szerint az idősebbeknek ugyanannyi pontért több iq pont jár! Lehet, hogy lassabbak, de sokkal többet tapasztaltak, bölcsebbek! Szóval szerintem épp fordítva kéne, azaz ugyanannyi pontért a fiatalabbak kapjanak több iq pontot! Tudja valaki miért ilyen a táblázat? A magas iq pont azért lep meg sokaknál, mert hihetetlennek tűnik, hogy a matekos feladatok tudták! Mármint a számsorozatok következőjét ennyi idő alatt! Szerintem sok csak tipp szerint ment! :) Csinálják meg újra egy új tesztel és akinek ugyanannyi jön ki, az már OK! :)

Pluto_d Creative Commons License 2003.04.09 0 0 26
Mindenkinek az IQ-jából le kell vonni 50-t. Az a VALÓ VILÁG !
Orgia007 Creative Commons License 2003.04.08 0 0 25
Ezek szánalmas alakok nem sztárvendégek!
Előzmény: szasza_hungary (23)
Jimbo Creative Commons License 2003.04.06 0 0 24
Szegény Vágónak szerintem semmi köze nem volt hozzá, hogy kik a vendégek.
Előzmény: fősintér (22)
szasza_hungary Creative Commons License 2003.04.06 0 0 23
mondjuk az elég érdekes volt, hogy sztárvendégek... :)
fősintér Creative Commons License 2003.04.06 0 0 22
Miért kell minden műsorba ugyanazokat a ,,médiasztárokat" tenni !? Majka úr egy egyszerű Ózdi paraszt gyerek, miért akar okosnak látszani. Aki szereti, így szereti. Vágó úr, én szégyenlem magam Ön helyett!
fika2 Creative Commons License 2003.04.06 0 0 21
Ez már a totális vég! Ez összeomlás!
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.06 0 0 20
Alzka! Ezt bebomdták a műsorban is. Azt hiszem 142 vagy 144..?
A Wilde kisasszonynak meg csak azért annyi,mert többet el sem érhetett volna a korosztályában. Ott az volt a csúcs
Előzmény: AliceCsodaországban (15)
Orgia007 Creative Commons License 2003.04.06 0 0 19
Miért kell minden műsorba beépíteni az a paraszt Való Világot! Megláttam Majkát és elkapcsoltak. Már Vágó is meghülyült!
Jimbo Creative Commons License 2003.04.06 0 0 18
Ja, nagy kunszt tudni,hogy mennyi volt Pécsi Ildikóé, hiszen be is mondták:-PPPPPPPP
Előzmény: AliceCsodaországban (15)
Rolo Tomasi Creative Commons License 2003.04.06 0 0 17
összességében nem volt rossz a műsor, bár az értékelés komolyságát valamelyest kétségbe vonja az a tény, hogy Sziszike (VV2) 119 pontot ért el.
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.04.06 0 0 16
Ja, és aki valódi tesztírásra akar jelentkezni: www.mensa.hu
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.04.06 0 0 15
Szerintem nem volt rossz, mi megcsináltuk, bár nekem nagyon nehezen ment, mert mire elolvastam a kérdést a szemüvegemmel, már el is kapták a megoldásokat, de mindegy. Amit nagyon utáltam benne, az az volt, hogy ezt a hülye Majkát odaengedték, ő meg azt hitte, hogy ő itt a díszvendég és úgy viselkedett, mintha még minidg a vilában lenne, kifordult tőle a gyomrom.

Elárulom, hogy az ott lévő híres emberek közül Pécsi Ildikóé volt a legjobb! Több mint 140 - biztos helyről tudom.

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.06 0 0 14
Többet vártam. Gyakorlatilag nem különb a valóságsóknál. Ez is az egyszerű emberek műsora. Folytatódik Magyarország butítása! Ez sajnálatos.
Vegetable Creative Commons License 2003.04.06 0 0 13
http://www.online.rtlklub.hu/iq
Előzmény: GombocArtur (11)
Váradi Március Creative Commons License 2003.04.06 0 0 12
GYATRA VOLT!
GombocArtur Creative Commons License 2003.04.06 0 0 11
Hol van ez a nagyon iq-s iq teszt?
szasza_hungary Creative Commons License 2003.04.06 0 0 10
Gondolom azért kicsivel többen....
Előzmény: -MISU- (9)
-MISU- Creative Commons License 2003.04.06 0 0 9

A topicban eddig 5-en már biztosan vagyunk :-)
Előzmény: szasza_hungary (8)
szasza_hungary Creative Commons License 2003.04.06 0 0 8
nekem is 130-as körüli IQ lett ezen a teszten, bár eddig még nem mérték más módszerrel sem.

Kiváncsi leszek, hogy mennyien nézték a müsort?

-MISU- Creative Commons License 2003.04.06 0 0 7

És nem is tartozom a meg nem értett zseni kategóriába sem...
Előzmény: -MISU- (6)
-MISU- Creative Commons License 2003.04.06 0 0 6

Én eddig csak egyszer próbálkoztam IQ teszttel, de olyan nehéz volt, hogy inkább hagytam a fenébe... Meg lassú volt a net és akkor még csak 16-17 éves voltam. Ha jól emlékszem http://iq.sote.hu címen volt, vagy valami hasonló.

Szóval a SOTE teszthez képest nekem ez könnyebbnek tűnt. De valami biztosan nem stimmelt, mert nekem 136 lett a végeredmény. Ehhez képest 3-szor buktam meg az egyetemen (mindig az 1. félév végén), gimiben sok mindenből volt 2-esem és 3-asom, az érettségire alig tanultam és töriből úgy kaptam 4-est, hogy még azt sem tudtam, melyik században történt a tétel. (A németalföldi felkelést 1930-ra időzítettem és csak a 6x10 centis térképről leolvasott adatokat mondtam el - magamtól annyit tudtam csak, hogy Solferino-nál nagy vereséget szenvedtek a magyar csapatok...)
Ja, és nagy dumás sem vagyok; aki minden helyzetből kimagyarázza magát. Utáltam a szóbeli feleleteket, sőt, a töritanárom szándékosan nem feleltetett - megkímélve mindenkit a kellemetlenségektől...

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.05 0 0 5
Igen de sokkal többnél meg nagyon is sok volt az idő. Szerintem ez pont a kiegyenlitett méréshez szükszéges. (bár az is igaz, hogy nem tartom túl sokra z iq teszteket, mert ez is tanulható. Ha valaki sokat tölt ki márgyakorlottá válik, ezáltal a mérőszám nő, de végül is az illető nem lett inteligensebb:)) )
Előzmény: szasza_hungary (4)
szasza_hungary Creative Commons License 2003.04.05 0 0 4
ja, volt olyan amelyre kevés volt az idő
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.05 0 0 3
sokkal gyengébbek a krdések mint amit eddig láttam...Bár ennek az oka valószinüleg az, hogy viszonylag kevés idő van rá és gondolom a pontozást is eszerint mérik
Előzmény: szasza_hungary (-)
Daikini Creative Commons License 2003.04.05 0 0 2
ja, mint a neve, elegge retek...
Előzmény: _Dorka_ (1)
_Dorka_ Creative Commons License 2003.04.05 0 0 1
Mindezek mellett elég érdekesen (nem)működött az retekklubbos honlap...hja, egyszer akartam valami ilyesmiben részt venni:((
Előzmény: _Dorka_ (0)
_Dorka_ Creative Commons License 2003.04.05 0 0 0
Csak remélni merem, hogy az én iq-m nem 0 lesz:o)
Előzmény: szasza_hungary (-)
szasza_hungary Creative Commons License 2003.04.05 0 0 topiknyitó
Neketek hogy tetszik az RTL-es IQ teszt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!