Keresés

Részletes keresés

auffiderzén Creative Commons License 2020.12.07 -2 2 37109

Azért, ami drága vagy drágább, eleve feltételez egy magasabb minőséget, persze vannak kivételek, pld. hétfőn készült termékek.:)

 

Régóta figyelemmel követem a műszaki cikkek árait, és azt látom, hogy ami többe kerül, az általában szolgáltatásban , kivitelben többet is ad.

Persze, olcsóbb cuccok is lehetnek jók, elégségesek, de tisztában kell lenni azzal , különösen ha összevetjük más drágább termékkel, hogy nem véletlenül

annyi az ára amennyi.

Nem akarok példálózni , de a Malone, bár neked megfelelő, az olcsó kategóriába tartozik , és akként is kell kezelni.

A Trust 2.1 szettem szintén zenész, ugyanez, de most is ezen szól a Sandra Hi!Hi!Hi! száma , és úgy érzem per/pill nem kell több.

 

Előzmény: XNC (37088)
Frimen_ Creative Commons License 2020.12.07 0 0 37108

értem.

Előzmény: Mono SE (37103)
btamas70 Creative Commons License 2020.12.07 -1 0 37107

Szvsz túlbecsülöd a képességeit.

Előzmény: Mono SE (37106)
Mono SE Creative Commons License 2020.12.07 -3 0 37106

mivan, humorral is próbálozol? bár ez még a jobbik eset

Előzmény: XNC (37104)
btamas70 Creative Commons License 2020.12.07 -1 0 37105

Az élet itt a lehető legrosszabb üzenettel bíró harmadik változatot produkálta (nem tegnap történt, hanem még megboldugult Bakter Urunk idejében). Prominens tagok kezdek el angolosan távozni, ahelyett, hogy határozottan kiálltak volna a közösség hobbitársak érdekeinek védelmében.

Előzmény: Mono SE (37099)
XNC Creative Commons License 2020.12.07 -6 1 37104

"főleg ha nulla jártassága van azon a szakterületen....

 

Ez a Ti szerencsétek!!

Előzmény: Mono SE (37103)
Mono SE Creative Commons License 2020.12.07 -3 1 37103

egy pszichésen zavart identitás esetén egy szakpszichológus is felköti a gyatyáját (bugyiját), egy moderátornak nincs ideje, kedve elmélyülni a fórumok és nikkek rejtett bugyraiban, főleg ha nulla jártassága van azon a szakterületen

Előzmény: Frimen_ (37102)
Frimen_ Creative Commons License 2020.12.07 0 0 37102

:DDDDD

tartsd meg az aprót... :))) (arra vannak a modis topikok, h ott lehet jelezni, ha bibi van.)

Előzmény: Mono SE (37101)
Mono SE Creative Commons License 2020.12.07 -3 0 37101

idefigyelj, bárkivel szívesen beszélgetek bármiről (a neten dolgozom, "ráérek" - állandó online-ra vagyok kárhoztatva ;Đ)

 

viszont nem az én dolgom és kompetenciám pontos diagnózist adni nyilvánvaló kóresetekről... (de szívesen átutalok kisebb összeget, ha gyűjtést indít valaki e célra ;)))

Előzmény: Frimen_ (37100)
Frimen_ Creative Commons License 2020.12.07 0 0 37100

nézd, azt nem tudtam, h komolyabb dolgokat is művelnek egyesek. akit pocskondiáznak, tegyen lépéseket.

röviden elmagyarázhatod ezt a jelenséget, érdekel, mire gondolsz. írd meg az offoldába, ha van kedved.

Előzmény: Mono SE (37099)
Mono SE Creative Commons License 2020.12.07 -3 1 37099

- komolyan nem érted a lényegét az xnc-jelenségnek... stb, stb... de ez legyen a magánügyed

 

- azon kívül, én a magam nevében beszélek, és nem is érdekel, hogy te még kikkel azonosítasz a többes számmal.

 

mindenesetre gondolkozz el azon, hogy ez a pöcs képes volt rászállni egy számára ismeretlen olvtársra és a hirdetésére, folyamatosan, következetesen és csakazértis pocskondiázni a hirdetett dolgot, anélkül, hogy fingja lett volna, hogy mi fán terem... 

 

az ilyen férget minden közösség kiveti magából, vagy menthetetlenül elférgesedik

Előzmény: Frimen_ (37098)
Frimen_ Creative Commons License 2020.12.07 0 0 37098

de most mit szeretnél, a hülyeségeket kitiltani az internetről, mert az nem fog sikerülni! :)

ezt az egy topikot nem tudjátok tisztán tartani (nem mintha ez a dolgotok lenne). :)

ki a nagyobb bolond, aki belátja, h hülyékkel nem szabad vitatkozni, vagy aki erre szentel napi fél-egy órát az életéből (ma én is így jártam :))? :)

Előzmény: Mono SE (37097)
Mono SE Creative Commons License 2020.12.07 -2 0 37097

komolyan nem érted a lényegét az xnc-jelenségnek... se a virtuális közösség, se a fórumozás, se a face lényegét

pedig elég nagy irodalma van, kezdve Benedict Andersontól egészen Susan Greenfieldig... sorry

Előzmény: Frimen_ (37095)
Frimen_ Creative Commons License 2020.12.07 0 0 37096

1. ok nélkül senkit nem cikiznek

2. az a normális, ha elismerjük egy valamihez nálunk jobban értő ember tudását

Előzmény: exhighand (37093)
Frimen_ Creative Commons License 2020.12.07 0 0 37095

az ignorálás az egyetlen hatásos módszer, ha tetszik, ha nem. tessék már észre venni, h nem egy klubban vagy kocsmában vagytok, hanem az interneten! :)

Előzmény: Mono SE (37092)
Mono SE Creative Commons License 2020.12.07 -3 0 37094

ez a fajta bölcselkedés inkább a te "sajátosságod"

Előzmény: exhighand (37093)
exhighand Creative Commons License 2020.12.07 -1 2 37093

Ez az internetes fórumok sajátossága. A törzsgárda egy idő után sajátjának érzi a terepet, egyfajta úri klubnak, ahová csak ajánlással lehet bekerülni. Azután mikor jön egy új, az kap hideget-meleget. ha két feltételnek megfelel, maradhat:

1. aláveti magát a régiek gátlástalan trágár cikizésének
2. elismeri a régebbiek szakmai fölényét.

Pár év alatt azután az újból régi lesz és együtt fogja cikizni a többiekkel a még újabbakat. Ez így működik, szinte minden fórumon. Ilyen az új korban a rendes ember.

Előzmény: XNC (37082)
Mono SE Creative Commons License 2020.12.07 -3 1 37092

kurvára nincs igazad. egy sötét paraszt a napi hányásaival, böfögéseivel az egész környezetét megrontja, a levegőt, amit mindenki szív vele együtt körülötte, és ezen nem segit semmilyen maszk;)

ha ilyen klubba jársz és benyit oda egy idegen, kurva gyorsan rátok csapja az ajtót és elmenekül, rohadtul nem érdekli, hogy te hugyoztad körbe a klubot, vagy egy idióta, akinek az ostobaságait naponta rugdalod arrébb, mint a lóxart

 

 

Előzmény: Frimen_ (37087)
XNC Creative Commons License 2020.12.07 -6 1 37091

 = jó pénzért ipari hulladék.

Előzmény: XNC (37088)
Mono SE Creative Commons License 2020.12.07 -3 1 37090

öreg, ezzel a "tudással", amivel már egész audiolandot rendszeresen elkápráztatod, ne "demonstrálj" semmit, mert csak magadat csapod be, amit baromi felesleges világgá kürtölni

Előzmény: XNC (37088)
XNC Creative Commons License 2020.12.07 -6 1 37089

"akik komoly, drága cuccok birtokában vannak"

 

A másik meg, hogy csak a hangfalamat ismered, a többi cuccomat nem.

Pedig az is számít, nem is kicsit!

Előzmény: Frimen_ (37087)
XNC Creative Commons License 2020.12.07 -6 1 37088

"azért jobban hiszek azoknak akik komoly, drága cuccok birtokában vannak,
mint akik a legaljáról vásárolnak"

 

Már korábban is demonstráltam, hogy nem mindig az a jó, ami drága.
Sokszor jó pénzért is olyan selejtet adnak, hogy az nem igaz.

Előzmény: Frimen_ (37087)
Frimen_ Creative Commons License 2020.12.07 -1 0 37087

sztem nem szórná tele. bocs, nem titeket akarlak hibáztatni, de ha nem reagáltok rá, akkor egy kérdező kap néhány választ és elsikkad a téma. de ha ti minden kifogásolható válaszra reagáltok, ami értelmetlen vitát szül, akkor ti is teleszemetelitek a topikot. értem én, h nektek van igazatok (pontosabban fogalmazva, mivel nem értek hozzá, azért jobban hiszek azoknak akik komoly, drága cuccok birtokában vannak, mint akik a legaljáról vásárolnak, és annyi tapasztalatom azért nekem is van, h tudjam, nem a legalja a jó), de attól nem lesz jobb a helyzet, ha hozzá nem értő emberekkel vitába szálltok. kocsmában el lehet ezt rendezni egy pofonnal, aztán többet nem megy be az illető, de itt nem, és ezt el kell fogadni. ismeritek a mondást, h amíg nem volt facebook, csak a családod tudta, h hülye vagy. hát, ez van...

Előzmény: btamas70 (37086)
btamas70 Creative Commons License 2020.12.07 -1 0 37086

"a az egyik oldal uralkodik magán és nem szól többet a másikhoz"

 

De szép is lesz, amikor "prof" XNC minden héten teleszórja offoló baromsággal az összes hifis topikot, és azok rendre válasz nélkül maradnak! No problem, ő majd segít neked és természetesen felelősséget is vállal, ha "jótanácsa" kárt okoz. Az abszurditás csúcsát nem tőled vártam((( Komolyra fordítva, a továbbiakban nem fogok kretén trollok vagy tényeket meghazudtoló személyeskedő k5sögök miatt visszagörgetni. Intézd el, hogy töröljék a fórumrombolást, akkor majd meglátom, hogy mi kerülte el a figyelmemet az utóbbi időkben elviselhetetlenné vált információs zajban.

Előzmény: Frimen_ (37084)
Mono SE Creative Commons License 2020.12.07 -3 0 37085

lófax, nem is érti miről beszélnek itt, olyan, mintha egy pekingi lakótelepen kérdezősködne mucsai tájszólással minden ajtón becsöngetve, hogy merre van a hortobágy

Előzmény: Frimen_ (37084)
Frimen_ Creative Commons License 2020.12.07 -1 0 37084

sosem fogjátok egymást meggyőzni, évek óta nem sikerül. ennek csak úgy lehet véget vetni, ha az egyik oldal uralkodik magán és nem szól többet a másikhoz, akármit is ír az. ha idetéved egy kérdező, és félrevezetik, akkor sajnos így járt.

 

(engem amúgy nem zavar, csak tanácsként mondom. én mindig kaptam választ a kérdéseimre, amit nagyon köszönök!)

Mono SE Creative Commons License 2020.12.06 -4 1 37083

miafaxt dödörögsz itt hülyeségeket, ha nincs mondanivalód? se írni, se olvasni, se értelmezni nem tudsz semmit, csak itt lődörögsz audiolandon és minden topikba befingasz egyet...

 

a bolerós pálinkafőzőt nem a boleró miatt cikizték, hanem a sok dilettáns butaságért, amit a maga tákolta vacakról bebeszélt magának... kb. úgy volt vele, mint az egyszeri botfülű prosihívő a malonéval

Előzmény: XNC (37082)
XNC Creative Commons License 2020.12.06 -3 1 37082

De 1 másik tagot is agyon cikizték, mert Orion Bolerója volt.

Előzmény: XNC (37034)
btamas70 Creative Commons License 2020.12.06 -1 0 37081

Gáz van, bizony! Pontosabban fogalmazva, bukta.

További részletek az előző hsz. 3. pontjában.

Előzmény: exhighand (37080)
exhighand Creative Commons License 2020.12.06 -2 0 37080

Itten gáz van kérem. Felesleges bármit hozzátenni. Aki érti, annak fáj azért belül picit, mert akár arra is gondolhat, hogy amikor azt mondja magáról, hogy ért ehhez  -- akkor mások nehogy ezt a másik fajta hozzáértést rendeljék mellé.

Pár évtizedig próbál az ember harcolni az ilyesmi ellen, de azután feladja és bízik a jó szerencsében.



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!