Eladó 4 japán kiskakasom. A tojásokat tavasszal vásároltam, de a szüleiket sajnos nem láttam, így a színüket sem tudom pontosan meghatározni. Az biztos, hogy keverékek, de nagyon szépek.
1. Fekete, a nyaka sárga, szárnyában kis barnával.
2. Fogoly, fehér pettyekkel, rózsataréjjal
3. Kék és arany, rózsataréjjal
4. Fogoly színű a fél lábán lábtoll, rózsataréjjal
Fülöpházán, egy tanyán kapirgálnak, de Kecskeméten, Budapesten, Érden is átvehetőek. Természetesen megbeszélhetjük, hogyPest-Kecskemét között valahol találkozunk vagy, ahogy sikerül megegyezni.
Elérhető vagyok a 06hetven/7086-343-as telefonszámon vagy a klara.sido@gmail.com e-mail címen.
(A levelekre legalább hetente egyszer válaszolok. Sajnos nem jutok mindennap gép elé.)
Nincs még programod a hétvégére? Szereted az egzotikus állatokat? Szeretnéd őket megtekinteni egy igényes szakmai kiállításon, és vásáron? Akkor gyere el vasárnap(2012.09.16) a Syma-ba, ahol megrendezésre kerül Magyarország legszínvonalasabb terrarisztikával kapcsolatos eseménye. További részletekért katt ide: www.terrarisztikabudapest.hu
Eladó egy selyemtyúk család = kakas,tyúk és egy növendék. Egyben eladó 4000Ft! Fehér színű mindegyik! érdeklődni: 06305785556 vagy a quadman@citromail.hu
Költözés miatt eladóak a képen látható teknősök (egy görög és egy szegélyes). A teknősökkel kapja a tisztelt vevő a terráriumot, etetőket, lámpát és a fűtőszálat. Ár: 30.000
Húsvétról megunt (nincs hova tenni) házinyuszi pár és (a megtermelt 5drb 4 hetes) kisnyuszik eladók. Fogalmam sincs mit kérjek értük (nekem 6 ezerbe kerültek), de mivel a kazán előtt laknak a fűtési szezon mindannyiunknak kellemetlen lenne.
Ehetőek, vagy tenyészthetőek, de persze jobb szeretnénk ha olyan helyük lenne, ahol szeretgetik őket.
Jövő7 végétől elvihetőek,Pestre szívesen felszállítom őket,térítés mentesen.
6 szürkés-fehéres vegyesen fiú-lány szépség,1 gyönyörű barack kislány, 1 eleven kis bohóc vadas fiúcska,és egy hófehér kisfiú.
A kis pockok egészségesek,mindent megkaptak,szívem szerint mind megtartanám,de sajnos ezt nem tehetem.Crazytől kapott fehér angóra a papa,és egy fekete-fehér angóra az anya,mind2 szülő kedves,soha nem harap,semmi gond nem volt még velük,a kicsinyek is kedvesek,érdeklődőek,bájosak.
Várom a gazdi jelöltek jelentkezését 703881708,vagy e-mail.
Nyolc darab hat hetes aprócska vadászgörény keresi gazdáját!!!
Van egy nöstényem és nemrégen született 8 apróság!!! Sajnos időm nem engedi hogy kimenjek a börzére, túladni rajtuk jó áron. Így arra kényszerülök félve attól hogy rajtam maradnak hogy jelképes összegért bárki elviheti őket!! Nekem mind1 hogy egy magánember visz egyet, vagy egy kereskedő mindet!!!