Eladó 4 japán kiskakasom. A tojásokat tavasszal vásároltam, de a szüleiket sajnos nem láttam, így a színüket sem tudom pontosan meghatározni. Az biztos, hogy keverékek, de nagyon szépek.
1. Fekete, a nyaka sárga, szárnyában kis barnával.
2. Fogoly, fehér pettyekkel, rózsataréjjal
3. Kék és arany, rózsataréjjal
4. Fogoly színű a fél lábán lábtoll, rózsataréjjal
Fülöpházán, egy tanyán kapirgálnak, de Kecskeméten, Budapesten, Érden is átvehetőek. Természetesen megbeszélhetjük, hogyPest-Kecskemét között valahol találkozunk vagy, ahogy sikerül megegyezni.
Elérhető vagyok a 06hetven/7086-343-as telefonszámon vagy a klara.sido@gmail.com e-mail címen.
(A levelekre legalább hetente egyszer válaszolok. Sajnos nem jutok mindennap gép elé.)
Nincs még programod a hétvégére? Szereted az egzotikus állatokat? Szeretnéd őket megtekinteni egy igényes szakmai kiállításon, és vásáron? Akkor gyere el vasárnap(2012.09.16) a Syma-ba, ahol megrendezésre kerül Magyarország legszínvonalasabb terrarisztikával kapcsolatos eseménye. További részletekért katt ide: www.terrarisztikabudapest.hu
Eladó egy selyemtyúk család = kakas,tyúk és egy növendék. Egyben eladó 4000Ft! Fehér színű mindegyik! érdeklődni: 06305785556 vagy a quadman@citromail.hu
Költözés miatt eladóak a képen látható teknősök (egy görög és egy szegélyes). A teknősökkel kapja a tisztelt vevő a terráriumot, etetőket, lámpát és a fűtőszálat. Ár: 30.000
Húsvétról megunt (nincs hova tenni) házinyuszi pár és (a megtermelt 5drb 4 hetes) kisnyuszik eladók. Fogalmam sincs mit kérjek értük (nekem 6 ezerbe kerültek), de mivel a kazán előtt laknak a fűtési szezon mindannyiunknak kellemetlen lenne.
Ehetőek, vagy tenyészthetőek, de persze jobb szeretnénk ha olyan helyük lenne, ahol szeretgetik őket.
Jövő7 végétől elvihetőek,Pestre szívesen felszállítom őket,térítés mentesen.
6 szürkés-fehéres vegyesen fiú-lány szépség,1 gyönyörű barack kislány, 1 eleven kis bohóc vadas fiúcska,és egy hófehér kisfiú.
A kis pockok egészségesek,mindent megkaptak,szívem szerint mind megtartanám,de sajnos ezt nem tehetem.Crazytől kapott fehér angóra a papa,és egy fekete-fehér angóra az anya,mind2 szülő kedves,soha nem harap,semmi gond nem volt még velük,a kicsinyek is kedvesek,érdeklődőek,bájosak.
Várom a gazdi jelöltek jelentkezését 703881708,vagy e-mail.
Nyolc darab hat hetes aprócska vadászgörény keresi gazdáját!!!
Van egy nöstényem és nemrégen született 8 apróság!!! Sajnos időm nem engedi hogy kimenjek a börzére, túladni rajtuk jó áron. Így arra kényszerülök félve attól hogy rajtam maradnak hogy jelképes összegért bárki elviheti őket!! Nekem mind1 hogy egy magánember visz egyet, vagy egy kereskedő mindet!!!
Monoron szó szerint minden van! EZt pedig szorozd fel ezerrel. NAgy élmény az biztos, főleg gyerekeknek. De ha pontosabb dolgokat szeretnétek kérdezni, a Dísztyúkok és egyéb kapirgálók topicban szinte mindenki börze látogató. Ott érdeklődjetek, még talán árakat is tudnak mondani!!!
Szerintem szőrt, bőrt is tudnak ott adni neked Lord! Még fácánt, vagy vadkacsát is.