Keresés

Részletes keresés

elianar Creative Commons License 2012.06.30 0 0 66
surferi Creative Commons License 2012.06.29 0 0 65

Sziasztok,

Áprilisi születésű tenegerimalac pár és 2 néhány napos csemetéjét ingyen odaadnánk egy szerető gazdinak.

Minden egyebet is velük együtt, ketrecet, itatót stb.

Érdeklődni: sf@upcmail.hu

 

 

zoli1996 Creative Commons License 2010.12.04 0 0 64

szijasztok

egy aranyos királyteki elado hely hiány miatt érdeklödök hivhatnak:06305149827

és irhtnak a tothzotya15@citromail.hu-n és ha kell küldök képet is amugy egy kislány tekiröl van szó.

fistic Creative Commons License 2009.12.01 0 0 63
Költözés miatt eladóak a képen látható teknősök (egy görög és egy szegélyes). A teknősökkel kapja a tisztelt vevő a terráriumot, etetőket, lámpát és a fűtőszálat.
Ár: 30.000t
forgicsek Creative Commons License 2009.11.13 0 0 62
http://www.tengerimalac.gemon.ro/index.php?action=vthread&forum=21&topic=299&page=0
robee820 Creative Commons License 2009.10.18 0 0 61
Hali mindenkinek.Esztergomi Kisdeguk ingyen elvihetőek,ha vkit érdekel írjon a konkoly-robert@freemail.hu-ra.
lucernaboede Creative Commons License 2009.09.26 0 0 60
aranyhalakat szoktam látni
Előzmény: JRC (58)
JFEry Creative Commons License 2009.09.26 0 0 59

Sziasztok!

 

Húsvétról megunt (nincs hova tenni) házinyuszi pár és (a megtermelt 5drb 4 hetes) kisnyuszik eladók. Fogalmam sincs mit kérjek értük (nekem 6 ezerbe kerültek), de mivel a kazán előtt laknak a fűtési szezon mindannyiunknak kellemetlen lenne.

Ehetőek, vagy tenyészthetőek, de persze jobb szeretnénk ha olyan helyük lenne, ahol szeretgetik őket.

 

jferyy@vipmail.hu

JRC Creative Commons License 2009.08.08 0 0 58

Üdv

 

A monori börzén szoktak lenni díszhalak is?

crowkins Creative Commons License 2009.06.05 0 0 57

Örvös galamb fiókák is eladók ugyan itt!

 

crowkins Creative Commons License 2009.04.27 0 0 55

Szarkafiókák eladók!

pelagicus@vipmail.hu

Véregér Creative Commons License 2008.03.05 0 0 53

    

 

Eladó egy silvered black dumbo fiú kispatkány. Most egy hónapos, aképek 2 illetve 3 hetes korában készültek.

 

1500 Ft

 

crowkins Creative Commons License 2008.03.05 0 0 51

OK!

Köszi!

Akkor már most kezdhetem kurblizni a traktoromat hogy időben odaérjek..

 

Üdv!

ohiki Creative Commons License 2008.03.04 0 0 50
Igen lesz!!!!
Előzmény: crowkins (49)
crowkins Creative Commons License 2008.03.04 0 0 49

Nem tudjátok lesz most vasárnap Monor?

Elvileg most kéne lennie, de a kistermelőkben nem láttam hogy ki lenne írva.

subigalamb Creative Commons License 2008.03.04 0 0 48

 

 Fogolyszinű Brahmák tojásai és naposak eladók. Rézpulyka tojások és naposak is

eladók tel.06 83 354247 vagy 06 83 314927. 16-h után!

dunai hajos Creative Commons License 2008.02.24 0 0 47
sziasztok
Tiffany21 Creative Commons License 2007.11.08 0 0 46
 

Szerető gazdit keres 9 aranyhöri baby(egyet megtartok:))!!!!

Jövő7 végétől elvihetőek,Pestre szívesen felszállítom őket,térítés mentesen.

6 szürkés-fehéres vegyesen fiú-lány szépség,1 gyönyörű barack kislány, 1 eleven kis bohóc vadas fiúcska,és egy hófehér kisfiú.

A kis pockok egészségesek,mindent megkaptak,szívem szerint mind megtartanám,de sajnos ezt nem tehetem.Crazytől kapott fehér angóra a papa,és egy fekete-fehér angóra az anya,mind2 szülő kedves,soha nem harap,semmi gond nem volt még velük,a kicsinyek is kedvesek,érdeklődőek,bájosak.

Várom a gazdi jelöltek jelentkezését 703881708,vagy e-mail.

Kérésre is küldök képet bármelyik picinykéről!

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.20 0 0 45

Kisállat Kiállítás Győrben!

www.kisallatgyor.uw.hu

funny7777 Creative Commons License 2007.08.16 0 0 44

Sziasztok!
Egy 3éves tengerimalac ingyen eladó.
A felszerelés nagy részét tudjuk biztosítani.
Ő az,most Yoyo névre hallgat.Nagyon kedves kis malac:)

Érdeklődni:belga.szinti@citromail.hu

tojás!!! Creative Commons License 2007.07.12 0 0 43

Sziasztok!!!

 

Nyolc darab hat hetes aprócska vadászgörény keresi gazdáját!!!

Van egy nöstényem és nemrégen született 8 apróság!!! Sajnos időm nem engedi hogy kimenjek a börzére, túladni rajtuk jó áron. Így arra kényszerülök félve attól hogy rajtam maradnak hogy jelképes összegért bárki elviheti őket!! Nekem mind1 hogy egy magánember visz egyet, vagy egy kereskedő mindet!!!

Budapesten vannak!!

 

Nyugodta hívjatok: 06 20 25 25 761

ohiki Creative Commons License 2007.07.02 0 0 42

Sziasztok!

 

Monoron szó szerint minden van!  EZt pedig szorozd fel ezerrel.  NAgy élmény az biztos, főleg gyerekeknek. De ha pontosabb dolgokat szeretnétek kérdezni, a Dísztyúkok és egyéb kapirgálók topicban szinte mindenki  börze látogató. Ott érdeklődjetek, még talán árakat is tudnak mondani!!!

 

 

Szerintem szőrt, bőrt is tudnak ott adni neked Lord!  Még fácánt, vagy vadkacsát is.

p-era Creative Commons License 2007.07.02 0 0 41

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy a következő vásár Monoron augusztusban hanyadikán lesz?

Én májusban voltam és lenyűgözött az a sok állat. Alig várom már a következőt.:)

kis füli Creative Commons License 2007.03.15 0 0 40

Hali!

Köszi!!! :)

Wow! Tök jó, gratu az ürgéhez! :) Nagyon jól néz ki! :)

Mégegyszer köszi!

Előzmény: borzsarkany (39)
borzsarkany Creative Commons License 2007.03.15 0 0 39
Szeva!

ápr 1, ez ne mvicc, Húsvét miatt került 1 héttel előbbre. egyébként márc, ápr, máj aug szept, okt 2. vasárnapján van mindig.

Hódszerű izé=nutria.

A mexikói ürge, akinek 13csíkos ürge a hivatalos neve pedig nálam lakik már-)
Előzmény: kis füli (38)
kis füli Creative Commons License 2007.03.15 0 0 38

Hali!

Én most, 11-én voltam először a monori börzén! Nagyon jó! Iszonyat sok állatvan ott, párat felsorolnék: kutyák, keverékek és fajtiszták is, nyulak-sokféle, szárnyasok-tyúkok, ludak és galambok ezerféle változataiban és persze díszmadarak: zebrapintyek, kanárik, papagájok, egyéb különlegességek, mexikói ürge- nagyon jópofa volt :) meg vmi hódszerű állatot is láttam... :D mongol futóegerek, háziegerek... jahh voltak fácánok is, az emberek a hónuk alatt vitték őket! :D

 

Érdemes elmenni! :) Viszont a következő börze, nem tudom mikor lesz...

Meg tudja mondani valaki? :)

Előre is köszi!

  füli

Előzmény: charlotteee (36)
Tiffany21 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 37

Macika gazdit keres!

Sürgősen gazdit keres egy 1.5 éves lány tengerimalac,alapvetően kedves jellem,azonban fajtársaival nem minden esetben jön ki,csak olyen helyre,ahol van lehetőség esetlegesen külön tartani.

Ajándékba adnám.Budapestről és környékéről lenne ideális,illetve messzebbről ha érte tudnak jönni.

06709453148

charlotteee Creative Commons License 2007.03.06 0 0 36

Kérem, aki tud, adjon felvilágosítást a Monori Kisállat Börzével kapcsolatban. Milyen fajta állatokat szoktak ott felsorakoztatni? Szívesen elvinném a gyerekeimet (tipikus "pestiek"), akik malacot is csak TV-ben látnak... :)

 

Előre is köszönöm az infót...

 

Saci

ckuzmos Creative Commons License 2007.03.01 0 0 35

A hétvégén - Kisállatvásár - Rákosmenti Testedző Klub Sporttelepe - Budapest XVII. ker. (Rákoscsaba),

 

Bővebb információ az IDRE honlapján.

kicsiwuki Creative Commons License 2007.02.18 0 0 34
március11,április1,május13,augusztus12,szeptember9,oktober14.
Előzmény: DDenisa (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!