Keresés

Részletes keresés

csitti Creative Commons License 2004.04.08 0 0 18
Slovensko
Tanársegéd Creative Commons License 2003.10.26 0 0 17
Ma még pihi. Holnap viszont reggel megyek a miskolci egyetemre. OKJ-s tanfolyam előadó. De 2-re vissza kell érnem, mert órám lesz.
csitti Creative Commons License 2003.08.05 0 0 16
Volt szerencsém az elmúlt napokban kétszer elcsorogni Budabestiába. A második utam - szólóban az M3-on oda vissza - nagyon kellemes volt odafelé: a Miskolci bekötő környékén elém keveredett egy nagyon szép Alfa 147-es egy fiatal párral felpakolva. Majdnem Hatvanig pödörtünk együtt a megengedett, plusz 50-70-es tempóban. Tiszta jó volt!
Az vesse rám az első követ, aki megelőzött bennünket!!!
csitti Creative Commons License 2003.07.13 0 0 15
Lehetséges, hogy "hiszi a piszi", de hosszú hétvégére az Őrségben voltunk Őrimagyarósdon. Kissé csalódás volt, a hírverés alapján többet vártam az Őrségtől.
krix_krax Creative Commons License 2003.07.08 0 0 14
Szerencsére Magyarországon is vannak a kellemes szőke hölgyhöz és a parkolóőrhöz hasonló emberek. :-))
Előzmény: csitti (13)
csitti Creative Commons License 2003.07.08 0 0 13
A hét végén - hosszú hétvégét csinálva - Nyugat-Szlovákiában voltunk b.családommal. Ez nem lenne érdekes, viszont egy kellemesnek igérkező cseppköbarlang elmaradt meglátogatása során elhagytam az irattáskámat: személyi igazolvány, lakcím igazoló izé, adókártya, TB bazzeg, postai cégigazolások, Metró kártya, pecsétek, banki csekk-könyvek, néhány számla és banki bizonylat, jogsi, attó forgalmatossági, hitelkártyák, beléptető kártya, néhány kulcs, address book, bogyók, késszen lévő pénzek

Mit ád Isten (mert hogy létezik az hótpics@ziher) másnap visszakocsikázva a tett színhelyére a parkolóőr egyből bekísért egy kellemes szőke hölgyhöz, aki szó nélkül egy az egyben, hiánytalanul visszaadta a culát!

A hölgy nevét sajnos nem tudom, de végtelenül hálás vagyok Neki!
Vannak még rendes emberek!

csitti Creative Commons License 2003.05.09 0 0 12
Home, slade home!
csitti Creative Commons License 2003.04.30 0 0 11
Késsz, Tűz, Start...

Irány Lengyelország!

Amúgy ez nekem nem szórakozás, hanem simán csak dógoztatnak azok, akiktől a zsozsattám túlnyomó része származik. Éltem már át egynehány kib@szást, de az a mostani út (időzítés!!!) mindenen túltesz: szopeszaköbön.

Éljen Május 1!
Éljen a munka, éljen a Párt!
Világ proletárjai egyesüljetek!
Örök időkig a Szovjetunióval!
Éljen az éljen!
:{DDD
stb...

Az alábbi nótákat fogom dúdolni útközben:

"Itt van május elseje. Énekszó és tánc..."
"A párttal a néppel..."
"Munka hadának a lépte..."
"Zengj szárnyalj te legszebb dalunk..."
"Mint a mókus ..."

...meg ami még az eszembe jut.

csitti Creative Commons License 2003.04.23 0 0 10
Húsvét hétfőjét Panyolán töltöttem.
(Panyola a "Panyolai Szilvapálinka" szülő- és lelőhelye.)
Előzmény: dejo (1)
dejo Creative Commons License 2003.04.22 0 0 9
Nekem az egyik a TAR-on van a másik meg az Enternet-nél, de az egy Internet előfizetés része.
A TAR-os van "tükrözv" a freeweb-en is. Láttad! Egy ilyen lapot nem hagyhatok tükör nélkül! :-{)E
Esetleg neked is ezt a kettőt ajánlom egyszerre tükrözve.
Előzmény: Don Valentino (8)
Don Valentino Creative Commons License 2003.04.22 0 0 8
Szerinted hova erdemes koltoztetni? Elegem van a dragon szarakodasabol. Extra, vagy hova?
Előzmény: dejo (7)
dejo Creative Commons License 2003.04.22 0 0 7
Melyiket láttad?
Igaz egyelőre egy-egy oldalas mind a kettő, de legalább elérhető, nem úgy mint a ... khm.
:-{)E
Előzmény: Don Valentino (6)
Don Valentino Creative Commons License 2003.04.22 0 0 6
En most jartam dejo honlapjan. Ugy tunik ezt a minimalizmus jegyeben szerkeszted. :o)
Előzmény: dejo (5)
dejo Creative Commons License 2003.04.22 0 0 5
Megnéztem a hétfő esti adást.
Nem ő volt az, de nagyon hasonlított.
Amikor feltették a kérdést, hogy elmegy-e Korzikára, de most azonnal indulni kell, akkor gondolkodott egy picit és közben alul az állát vakargatta. Még ez a mozdulat is olyan Tibós volt.
Minden esetre a Budapesten leledzők nem árt ha útlevéllel a zsebben és bepakolt hátizsákkal járják a várost. :-{)E
Előzmény: _LaJoS_ (4)
_LaJoS_ Creative Commons License 2003.04.21 0 0 4
Aligha hiszem, hogy ő lehetett, mert kedden és szombaton személyesen is találkoztunk, pénteken online értekeztünk, és egyik alkalommal sem mesélte, hogy hogy érezte magát :)))
Előzmény: dejo (3)
dejo Creative Commons License 2003.04.20 0 0 3
Ha jól láttam, akkor Tibó.
De mondom kb. 3 másodpercig mutatták. Az autóban ült és a letekert jobb első ablakon keresztül vette a kamera. Azóta mégegyszer láttam a beharangozót és nagyon hasonlított rá, nem lepődnék meg, ha kiderülne, hgy ő az.
Előzmény: _LaJoS_ (2)
_LaJoS_ Creative Commons License 2003.04.20 0 0 2
Ki az?
Előzmény: dejo (1)
dejo Creative Commons License 2003.04.19 0 0 1
A Magyar Televízió M1 csatornáján hétfőnként jelentkezik a Repülj mos! című műsor.
Most láttam a hétfői műsor beharangozóját. Az egyik delikvens aki egy autóban ült mikor megszólították és azonnal belegyezett, hogy utazik. Az érdekessége az, hogy nagyon hasonlít az egyik itt fóromozó társunkra. Sajnos kb. három másodprcig mutatták és nem vagyok biztos benne, hogy ő az, de ha ő, akkor az enyém a dicsőség, hogy már most észrevettem!
:-{()

Csittinek meg jó utazgatást kívánok!

csitti Creative Commons License 2003.04.10 0 0 0
Ugy tunik, keves nepek utaz(gat)nak...
A minap 15 centis hoban alltam egy hatalmas viragzo-rugyezo fa alatt (cseresznye?). Megdobbento elmeny volt!
csitti Creative Commons License 2003.04.03 0 0 topiknyitó
Én speciel tegnap Pozsonyban voltam, szombaton pedig Szófiában landolok egy Bőinggel...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!