Keresés

Részletes keresés

volesojinka Creative Commons License 2004.12.20 0 0 3
Sajnos cseppet sem jó. (színésznek) Fiatalon jóképű pali volt, aki jól mutatott némely Jancsó filmben, amint borongós, ifjú értelmiségi képpel jön-megy a vásznon (az Olaszországban forgatott művészfilm/szoft-pornót most hagyjuk) de ennyi. Mindig is merev volt és sosem volt jó színész. Ettól persze még lehet őt nagyon kedvelni.
Előzmény: Altamara (2)
Altamara Creative Commons License 2004.12.18 0 0 2
Színésznek viszont nagyon jó!
Haszika Creative Commons License 2003.09.11 0 0 1
oszt mi van akkor?

hányan nem tudnak aki mégis abból élnek és a képernyőn is látni őket, BL legalább nem ebből él(t)

persze jó hogy nem hallottam:)

Előzmény: suto (-)
crazyBMW Creative Commons License 2003.09.11 0 0 0
.
suto Creative Commons License 2003.04.01 0 0 topiknyitó
De nagyon nem tud, szegény.

Akkor végül is miért teszi?

Na jó, tőlem otthon a fürdőszobában annyit énekelhet, amennyit akar.

De az MTV1-en főműsoridőben ekkora égés...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!