Keresés

Részletes keresés

kisbetu Creative Commons License 2011.09.04 0 0 11
Előzmény: Törölt nick (10)
Kigyo Creative Commons License 2003.05.08 0 0 9
Ha bemész kökinek a játékterem kocsmájába (flamingó, vagy mi a szüsz a neve most), ott találsz egyet, amin linux fut. Ha megkérdezed a tulajt (Csabának hívják, kis kopasz alak), akkor el fogja mondani kitől vette.

Egész jó kis svgalibes felület, azt hiszem mp3-akat játszik le.

Ha akarod akár még egy mplayer inputrc-t is szerkeszthetsz rá és azzal is elég jól fut. De akkor csak szöveges. Vagy ki akarod rakni a kocsmádba?

Előzmény: reinhard (-)
Petrow Creative Commons License 2003.05.08 0 1 8
Most fejlesztek egy mp3-akat lejátszó zenegépet Linux alá.
Ilyen kocsmai cuccost írtam már, de Linux alá ez lesz az első. KB egy hónap múlva készül el.
Ha valakit érdekel, megegyezhetünk.
Két megoldást tudok ajánlani.
-Egyben:
Ekkor megkapja az illető a teljes progit, és annyi gépre teszi fel ahányra akarja.
-Gépenként:
Regisztrációs kód ellenében kell perkálni.

Hogy mi legyen a cuccon az előre megeggyezés kérdése. Utólag nem változtatok. Tehát az készül el amiben megegyezünk.
A cuccos a magyar UHU linuxon megy. Ezt könnyű installálni. Mindenkinek tudom ajánlani.
http://www.uhulinux.hu
TP

ex_lx Creative Commons License 2003.04.04 0 0 7
Jukebox Lilo: ganxxta
Uncompressing ugly image......
Panic: too hard drive.
Hard core dumped in vain.
Előzmény: Törölt nick (6)
JoHn123 Creative Commons License 2003.04.01 0 0 4
Az általad keresett linuxos zenegépszoftvert már meg is irták, (magyarok) én is gondolkodok hogy feltegyem -é a gépeimre...
Hirtelen nem tudom hol tudod megnézni, de ha az irc.elte.hu -n a #linux.hu csatin utánaérdeklődsz, biztos megmondják a srác telefonszámát aki árulja.
(elég drágán)
Előzmény: reinhard (-)
KoporShow Creative Commons License 2003.04.01 0 0 3
Lehet, hogy evvel elmegy:

Musicmatch Jukebox
http://www.musicmatch.com/

Előzmény: reinhard (-)
best sunday dress Creative Commons License 2003.04.01 0 0 2
nemto'm ez most április tréfa-e vagy már zenegépre is lehet linuxot rakni, ha igen, szerintem a gép márkája és a linux kulcsszavak google-ba beírása lehet az első ötletem.

végtére is ha karórában lehet linux...

Előzmény: reinhard (1)
reinhard Creative Commons License 2003.04.01 0 0 1
Thanx Dögg! Akkor viszem is a szeméttelepre... :))
reinhard Creative Commons License 2003.04.01 0 0 topiknyitó
Hi! Segítségre lenne szükségem! Van egy zenegépem (Kocsmai :) ), melyen 9es mandrake van. A problémám az lenne, hogy nincs olyan progim, amely kezelni tudná a gépet. Tehát: ha valaki tudna ilyesmi progit (akár írni is) akkor KÉREM ÉRTESÍTSEN!!! (az árat megbeszéljük) A gépen 5db kezelőgomb van. Ezek a numerikus billentyűk nyilacskáinak felelnek meg: 8=fel, 2=le, 4=előre, 6=vissza ill. 0=elfogadás. Ja még van egy "ü" betü is, amelyet nyomogatva a lehetőségeket adja. Segítséget előre is köszönöm!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!