Keresés

Részletes keresés

arosa Creative Commons License 2021.12.26 0 0 664

Sziasztok!

Ezt az alkatrészt keresem, sajna nem tudom mi a neve. A nyomtatópartonok elektromos csatlakozására szolgál egy Canon iP7250 nyomdában.

Köszi a segítségért!

qqriq111 Creative Commons License 2021.10.08 0 0 663

Üdv! Ahogy látom nem igazán pörög ez a fórum, de azért megpróbálok egy kérdést feltenni HÁTHA!

Tehát van egy canon pixma 5350-es nyotató melyben tönkrement a nyotatófej. (több helyről beszerzett infók alapján)

Rendeltem az "AMAZON"-tól szám szerint egy új fejet...megjött minden szám stimmel..berakom erre kiírja hogy "nyotatófej tipusa nem megfelelő" és innen se előre se hátra csak ez az üzenet (kód UO52) de mindegy is mert ugyanezt jelenti. Tehát mi a rák van vele, mert valóban szám szerint is és minden porcikájában azonos. 

Kérek valakit aki tud ebben segíteni tegye meg.

Üdv Q 

rogues Creative Commons License 2021.08.22 0 0 662

üdv. van egy canon ip7250 es nyomtatóm ,ami elkezdett halványan nyomtatni.patront cseréltem, fejet kitisztitottam, a nyomtatókezelőben a karbantartásokat elvégeztem, egyenlőre semmi javulás.valami ötlet?

morcos csodagyerek Creative Commons License 2021.08.12 0 0 661

Sziasztok! Lehetséges valahogy Windows10-ben WinXP módot létrehozni nyomtatónak? A kompatibilitási problémák helyi menüje használható erre vagy esetleg amit elkerülnék inkább, hogy virtuális gépet telepítsek? Mert van egy olyan nyomtatóm, ami csak szkennel de nem nyomtat Win10 alatt.

sin.tér Creative Commons License 2021.03.07 0 0 660

Rendkívül rossz a felhozatal, a korongra nyomtatás már sok éve kiment a divatból.

Alig van olyan gyártó, aki még tesz bármilyen lemezmeghajtót a számítógépbe, laptopba. Szoktam VHS-t digitalizálni, DVD-re írja ki az anyagot a gép, de talán ha 10-ből 1 ügyfél tud valamit kezdeni a DVD-vel, pendrivera (vagy merevlemezre) kéri mindenki az anyagot.

Ha ezt az elavult technológiát el tudnád engedni, akkor kb. 50-szer annyi nyomtató közül tudnál választani, nem csak a kifutott modellek között kéne valamit kifogni.

Előzmény: molnisz (659)
molnisz Creative Commons License 2021.02.08 0 0 659

Sziasztok! Tönkrement a Canon mg5350-es nyomtatóm. Ehhez hasonlót keresnék.

Lemezt is nyomtat és Multifunkcionális is.

Válaszokat előre is köszönöm szépen.

pap55 Creative Commons License 2020.06.05 0 0 658

 Tapapasztalt Szakik!

HP OfficeJet 202 mobil nyomtatóról vélemény, felhasználói tapasztalat? 

Számla nyomtatáshoz kell valami megoldás, ami megbízható, és a költség sem az egekig ér.

morcos csodagyerek Creative Commons License 2020.05.12 0 1 657

Üdvözlet a szakembereknek!

Az a kérdésem volna, hogy a virtuális USB001 port az egy akármilyen USB csatlakozó a számítógépen? Azért kérdezem, mert van egy régi Konica Minolta bizhub 190f nyomtatónk, amit erre telepítettem, de mindig offline, hiába kapcsolom ezt ki. Ha nyomtatnék tesztoldalt, azt sem tudja valami hiba miatt. Az a tippem, hogy az összeköttetésben lehet valami baj, talán nem is az az USB port, amit használnia kellene. Létező fizikai USB csatlakozót hogyan lehet hozzárendelni a nyomtatóhoz?

156er Creative Commons License 2020.03.24 0 0 656

Azért nem dobnám még ki. Nyomtatni lehet bele tökéletesen 

Előzmény: XNC (655)
XNC Creative Commons License 2020.03.24 0 0 655

Kuka..........   :)

Előzmény: 156er (654)
156er Creative Commons License 2020.03.24 0 0 654

Hát hogy ez eddig nem jutott eszembe....

természetesen ez már túl vagyok!! Nem találtam semmit ami használna 

Előzmény: arkilaszlo (653)
arkilaszlo Creative Commons License 2020.03.23 0 0 653
Előzmény: 156er (652)
156er Creative Commons License 2020.03.23 0 0 652

Üdv.

 

Egy OKI B432-vel kapcsolatban kellene egy kis segítség, hogy lehetne megoldani a gyári beállításokat visszaállítani, ha nincs meg az admin jelszó hozzá?!?!

 

Magyarul valami factory reset megoldás érdekelne...

 

Kösz.

csííbe Creative Commons License 2020.03.01 0 0 651

Ezt vártam....

Előzmény: csííbe (647)
Laci4802 Creative Commons License 2020.02.21 0 0 650

Kiszereltem a pöcköt, működik!!!!

Előzmény: Laci4802 (648)
XNC Creative Commons License 2020.02.20 0 0 649

Ilyen világot élünk.

Előzmény: Laci4802 (648)
Laci4802 Creative Commons License 2020.02.20 0 0 648

Canon MG 6850 nyomtatón a nyomtatási parancs után két gumi görgő vinné befelé a papírt. Vinné, mert a görgőktől pár centire jobbra, picit hátrébb áll egy kis műanyag rúgós pöcök, ami nem engedi. Korábban ez nem állt keresztbe, de most ez a helyzet. A képernyőn az jelenik meg, hogy húzzam ki a tálcát, majd toljam be újra, de ez sem változtat. Pár centit tudnak behúzni a görgők, a papír elején meg ott van a pöcök nyoma, ami nem engedi tovább. Mi lehet a pöcök funkciója? Talán a lapok szétválogatása? Ha kiszedném a pöcköt, azért tudna még egyesével nyomtatni?

A szervízbe azt mondták, hogy 8000 Ft. a szétszerelés, és egyáltalán nem biztos, hogy meg tudják javítani. 9000 Ft-ért viszont már lehet új, hasonló nyomtatót kapni!!! Elképesztő, hogy egy ilyen apró hibáért ki kellene dobni egy gépet!

csííbe Creative Commons License 2020.02.12 0 0 647

Jó napot mindenkinek.

Remélem jó helyen érdeklődöm.

Van egy EPSON WF-2630 as nyomtatóm.

Régóta hibásan pihent,most elő vettem hogy meg nézem mi baja.

Az alaplap volt el repedve,meg javítottam.Majd azt csinálta hogy bekapcsolás után gyorsan s hangosan tekerte a fej mozgató elektronikát,de az nem ment sehová.

Majd ki adta a 0xEA hibakódot.

Átnéztem,és észre vettem hogy valaki már babrálta a fejet,s az a szalagos érzékelőnek a csatlakozója ki volt csúszva.

Vissza dugtam,és azóta nem csinál mást mint bekapcsolás után ki adja a 0x60 as hibakódot.Meg sem moccan.

Már szinte darabokra szedtem.

Szalagkábelek épek,ki is mértem őket,nincs szakadás.

Minden a helyén van,és még sem megy...

Mi lehet a probléma?

Igazából hobbi szinten érdekel,mert van másik nyomtatóm.

De jó volna meg javítani.

 

Köszönöm előre is ha van valakinek ötlete.

Z

famulus3 Creative Commons License 2020.01.10 0 0 646

EPSON STYLUS SX405 típusú nyomtatónk (nem mai gyerek) keni a sorokat illetve kinyomtat egysort esetleg jól, a következő sor teljes hosszában már csak félig látszik (karakterek felső része nélkül), az utána következő sor jó csak kövérek a betűk, az azt követő sor is teljes hosszában a karakterek felső része nélkül látszik. Majd kihagy egy sort, stb. Felhasznált papír Canon 80 g/m2. Végrehajtottam a tisztítást, fejkorrekciót. Bármit csinálok a rácsos teszt nem korrekt. Az ilyen akciók magas festék felhasználással járnak. Van valakinek ezzel a nyomtatóval hasonló tapasztalata vagy ötlete, hogy mit érdemes tenni. Esetleg új nyomtató, mert a fej már nem hozható a korrekt nyomtatáshoz szükséges állapotba.

Minden hasznos tanácsot szívesen fogadok és előre is nagyon köszönök.

Hofstel Creative Commons License 2019.12.06 0 0 645

Néztem, nem találtam ilyen opciót. Viszont nem csak a dokumentum nyomtatásakor, hanem a nyomtatófej igazítási minta nyomtatásakor sem nyomja a festéket. Nem jön az a szép rácsos alakzat :(

Előzmény: XNC (644)
XNC Creative Commons License 2019.12.06 0 0 644

Csak tipp: nem lehet, hogy véletlen ez el lett állítva a driver-részben??

Az enyémnél ki/be lehet kapcsolgatni, hogy melyik patronnal nyomtasson.

 

De lehet hogy rosszat mondok.

Előzmény: Hofstel (643)
Hofstel Creative Commons License 2019.12.06 0 0 643

Helló! Canon Pixma Mg5350 nyomtatóm nem nyomtatja fekete pigmentest )nagy tartály). Tisztítottam a fejet, tettem bele másik fejet is. De csak a színeseket (kicsi patronok) nyomtatja. A nagy fekete patronos pigmentes tartályból fogy a tinta tisztításra, de csak az üres lap jön ki ha pl. csak szöveget nyomtatok. Találkozott már valaki ilyennel? 

egy hazafi Creative Commons License 2019.10.25 0 0 641

Sziasztok!

Tud valaki segíteni a következő problémával kapcsolatban?

Van egy Canon ir2520 típusú nyomtatónk. Egy teljesen friss Windows 10 telepítésű számítógépre akarnánk csatlakoztatni. Ez fizikailag meg is van egy USB-kábellel, de a tulajdonságlapján a portoknál nem szerepel semmi USB-re utaló port. Sőt, az Eszközkezelő az USB-vezérlőknél azt írja ki, hogy:

"Ismeretlen USB-eszköz (sikertelen eszközleíró-kérés)", abban pedig:

"A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)

A request for the USB device descriptor failed."

Megnéztem a Microsoft honlapján a 43-as hibakód leírását, de nem jutottam előrébb, ugyanis az csak az illesztőprogram frissítését ajánlja. Ezt meg is tettem, eltöltöttem a Canon honlapjáról a legújabb UFRII driver-t, de az sikertelen USB-kapcsolatot ír ki, mikor telepítem a programot az USB-csatlakozás opcióval.

Szóval teljesen meg vagyunk lőve... Pedig a nyomtatóban az USB-használat engedélyezve van, tehát nem értjük, hogy miért nincs USB-port, illetve miért írja hibásnak az eszközt a Windows.

Előre is köszönet a segítő szándékú és tartalmú hozzászólásokért!

Protuberancia. Creative Commons License 2019.10.25 0 0 640

Van egy megkimélt működö - régóta használaton kívüli, de uccsó pillanatig működött, - FX 1050-es 24 tűs printerem

 

Aki használni akarja nagyon olcsón megszámítom, leírás is megvan.

trans88 Creative Commons License 2019.07.16 0 0 639

Szia!

Sokminden lehet, beszáradhatott valamelyik patron, hiába takarítotod, lehet, hogy új kell.

Koszos lehet a vonalzód, a patronkocsi pályát meg kell spec. zsírral kenni.

Én egyébként egy ilyen nyomtatót keresek alkatrésznek  én ciss rendszerrel használom, nem kell mindíg újratölteni.

 

Üdv.

       F.L.

Előzmény: ambrus93 (604)
joe314159265 Creative Commons License 2019.06.26 0 0 638

Sziasztok!

Régi nyomtatóhoz kellene USB-miniparallel kábel, ill. segítség.

Van egy régi, de jó állapotban lévő HP Laserjet 1100 nyomtatóm tonerekkel. Használni szeretném USB portról. A nyomtatón nem széles, hanem keskeny, kb. 3 cm-es (mini?) párhuzamos port, 36 csúszó-érintkezővel van.

Tud valaki ehhez kábelt, ill. hol lehet kapni hozzá?

 

https://kepkuldes.com/image/HpFWq5

Baloldalt az új, de nem megfelelő kábel, jobb oldalon a régi bekrepált számítógéphez csatlakozó lpt kábel. (A baloldali része csatlakozik a nyomtatóhoz.)

 

Szerintem(?) az új kábelhez még egy ilyesmi átalakító kellene:

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41MIDhHEFgL.jpg

Ért hozzá valaki, vagy szakértőt ajánlana, vagy olyan boltot ahol van ilyen USB-Miniparallel kábel, vagy parallel-miniparallel átalakító?

 

Köszönöm.

 

kisbetu Creative Commons License 2019.06.06 0 0 637

lehet, hogy spammer vagy?

 

Előzmény: Lucus34 (636)
Lucus34 Creative Commons License 2019.06.06 0 0 636

Sziasztok

Van köztetek olyan, aki az üzleti nyomtatóját bérli? Ettől a cégtől kaptam a legjobb ajánlatot, ami jól is hangzik, de mégis kíváncsi vagyok a véleményekre:

https://www.nyomtatoberlesgyor.hu/

bolisz57 Creative Commons License 2019.05.05 0 0 635

Sziasztok.       Van egy Epson XP510.---  nem nyomtat  , nem másol !!  a teszt oldalt szépen nyomtatja ,és szekennel !!! most volt nyomtató használtfesték-párnája resetelve !!..   mit kell tennem ...hol a hiba???

XNC Creative Commons License 2019.05.02 0 0 634

Hát ha megér neked még annyit, akkor próbálj meg új patront beletenni.

Előzmény: rex009 (633)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!