Keresés

Részletes keresés

Tzp Creative Commons License 2003.03.31 0 0 39
"Bár a profresszor is visszajött 4 nap múlva, ahogy a helyzet egy kicsit melegedett..."

Vagy, ahogy rajott, hogy az irakiaknak nem kell...

Előzmény: döglöttkisegér (38)
döglöttkisegér Creative Commons License 2003.03.31 0 0 38
"Te mikor indulsz Irakba? Fizetem a jegyedet, hőscincér."
Erre én is befiezetek. Bár a profresszor is visszajött 4 nap múlva, ahogy a helyzet egy kicsit melegedett...
Előzmény: belohin (37)
belohin Creative Commons License 2003.03.31 0 0 37
Azért megnézném, hogy tényleg elindulnál-e. Szerintem te csak egy szájmagyar vagy és valahonnan a hátországból /vagy Cleveland-ből/ osztanád az igét baj esetén.

olyan mintha a románok letámadnák Székelyföldet. akkor azt hiszem egy kicsit elindulna minden magyar a Vajdaságból,Kérpátaljáról,Felvidékről, mindenhonnan csak Te maradnál otthon, arijel meg geszthi

Nem, én biztosan nem maradnék itthon. Egyből jelentkeznék a román hadseregbe és felrobbantanám a Westendet. Vagy átmennék Bantuföldre öngyilkosan merényelni. :)))

Te mikor indulsz Irakba? Fizetem a jegyedet, hőscincér.

Előzmény: djsus (31)
döglöttkisegér Creative Commons License 2003.03.31 0 0 36
Román az anyanyelved? Mert magyar helyesirást nem tanultál, az fuksz.
Előzmény: djsus (35)
djsus Creative Commons License 2003.03.31 0 0 35
Mi van geszthi?, a Hősök terén aludtál az éjjel vagy Bruce Lee-s flmet néztél??
Te csak ne magyarázz nekem, mert semmi jogalapod nincs hozzá. Apám fent volt akkor Sütő Andrásékkal a padláson és a nevüket irták egy papirra, hogy ha meglincselik őket, akkor tudják, hogy kik voltak egyáltalán ott.
És ha azokon keresztül mentél volna amin én akkor most nem emberkednél itt!!
Előzmény: geszthi (32)
döglöttkisegér Creative Commons License 2003.03.31 0 0 34
Vagy utazgatott...
Előzmény: geszthi (32)
döglöttkisegér Creative Commons License 2003.03.31 0 0 33
Ábrándozás az élet megrontója, mely kancsalul festett egekre néz.
Bye-bye, filozopterem
Előzmény: guruzsmás (29)
geszthi Creative Commons License 2003.03.31 0 0 32
Te nagy magyar hos, akkor mond csak meg hol a jo budoss francba voltal mikor Suto Andras elvesztette a felszemet, mert fenyes nappal vertek a magyarokat?

Otthon bujkaltal, meg jol beszoltal...a TVnek.
No ennyire indultatok meg...

MOst meg van keped itt ilyen dumakat eloadni?!

Előzmény: djsus (31)
djsus Creative Commons License 2003.03.31 0 0 31
Belohin:
persze, hogy bin laden félék szervezik, mert nekik van pénzük. ha lenne annak a szerencsétlen palesztinnek is akkor ő is szervezne, csak nincs. ezért van az, hogy a külföldön élő testvéreikre hagyatkoznak. ze olyan mintha a románok letámadnák Székelyföldet. akkor azt hiszem egy kicsit elindulna minden magyar a Vajdaságból,Kérpátaljáról,Felvidékről, mindenhonnan csak Te maradnál otthon, arijel meg geszthi. De rátok nem is számit senki
Moziba meg fogok járni, csak ezentul figyelek az ilyen alakokra is mint te, hogy nehogy hátba löjjön.
Téged nem is lehet kielégiteni, mert nincs is meg hozzá a szerszámod:-)))

döglöttkisegér(hála a jó égnek):
kösz a tanácsot, de lehet, hogy egy kicsit több helyen jártam mint te

djsus Creative Commons License 2003.03.31 0 0 30
Jaj Árijel bakker, ezt most miért mondod?? Bush aztán nagyon soka harcol.Repül ide-oda az Airforce 1-al amit jobban védenek mint a fehér házat. Nem sok államfőt tudsz megemliteni aki valóban harcolt is valamikor. Talán az egyedüli akit most igy hirtelen tudok az castro, ezért is van még a helyén, mert ezzel kivivta a megbecsülését, mégha sokan utálják is. ezt azért elismerik ők is neki.
Előzmény: Ariel (7)
guruzsmás Creative Commons License 2003.03.31 0 0 29
Ugy-e te egészen biztosan egy döglött kisegér vagy és nem egy agresszív kismalac?:))

A témához még: Ha csak az izlám világ fele úgy gondolkodik, mint ahogy azt ma délután egy rádióinterjúban hallottam egy szíriában felnőtt palesztintól aki útban van Irákba harcolni, na akkor jó éjszakát Amerika. S minden szövetségesének.

Előzmény: döglöttkisegér (25)
döglöttkisegér Creative Commons License 2003.03.31 0 0 28
A 78-ban születetteknek felár van.
Előzmény: Vica78 (23)
White Falcon Creative Commons License 2003.03.31 0 0 27
Az az, de online követhető a humor.haon.hu-n,ezek olvasói viccek
Előzmény: döglöttkisegér (24)
döglöttkisegér Creative Commons License 2003.03.31 0 0 26
Én azért erre a nickre se lennék túl büszke....
Előzmény: guruzsmás (22)
döglöttkisegér Creative Commons License 2003.03.31 0 0 25
Guruzsmás, a nagy filozófus.
Még! Még! I am still not satisfied.
Előzmény: guruzsmás (21)
döglöttkisegér Creative Commons License 2003.03.31 0 0 24
Nevetnék rajta, de nem PC.
HBM=Hajdú Bihari Napló?
Egész szellemes újság lehet, én még sohse láttam.
:(((
Előzmény: White Falcon (19)
Vica78 Creative Commons License 2003.03.31 0 0 23
Ha valaki békét szeretne, az Szaddamnak drukkol, igaz?Akkor elég sokan drukkolnak neki e világon, nem gondolod?
Te 1magad megtestesíted az uszító baloldalt, és ez a logika! Fenomenális! Hol lehet ilyet kapni?
Előzmény: geszthi (9)
guruzsmás Creative Commons License 2003.03.31 0 0 22
Majd pont egy ilyen szánalmas döglöttkisegér fog másokat a modus vivendiről kioktatni és a forumról elutasítani...
Előzmény: döglöttkisegér (15)
guruzsmás Creative Commons License 2003.03.31 0 0 21
Annak ellenére mégis egy nagyon egyszerüen szerkesztett világnézetednek kell hogy legyen kedves belohin, hiszen magadról következtetsz ismeretlenekre.
Tény, hogy a gazdag azért gazdag, mert a világnézetét és a gondolkodását a pénzmegkaparíntás ösztöne vezérli.
Viszont éppen ezért egy ilyen hörcsögösztön vezérelte ember egyszerüen képtelen észrevenni, hogy bizony azok vannak elnyomó többségben ezen a világon, akiknél pl. az igazságérzetük, vagy a vallásuk, vagy akár mi más egyszerüen fejletebb a hörcsögösztönüknél.
Előzmény: belohin (10)
THX1137 Creative Commons License 2003.03.31 0 0 20
Hagyd. Mindössze magából indult ki.
Előzmény: döglöttkisegér (17)
White Falcon Creative Commons License 2003.03.31 0 0 19
Mai vicc a HBM-i Naplóban:
Légikísérő kiosztja az italokat.Elsőnek egy orosz utast kérdez meg,mit iszik
-Vodkát-válaszolja.
Következőleg egy amerikait kérdez meg,mit iszik
-Whisky-t-jön a válasz.
Harmadjára egy arab utast kérdez meg:
-Ön kit iszik,uram?
-Köszönöm semmit,később még vezetek...
Előzmény: döglöttkisegér (18)
döglöttkisegér Creative Commons License 2003.03.31 0 0 18
"De egyébként sem valószínű, hogy azért fizet valaki nekik repülőjegyet, hogy felrobbantsák a Westendet."
Ha elég elszántak a feladatra, megoldják ferihegyi leszállás nélkül... Ki tudja? Hátha a Westend egy titkos Pentagon-lerakat...
(Bocs, nem poén)
Előzmény: belohin (10)
döglöttkisegér Creative Commons License 2003.03.31 0 0 17
Nem mindenki olyan gyáva sz@r alak ám, apuskám.
Előzmény: aaa99 (14)
sul Creative Commons License 2003.03.31 0 0 16
Mubarak sajnos rátapintott a lényegre. Ez a háború annyira megalázó az arabokra nézve, hogy nem is lehet másképp: sokszorosára nő a terrorizmus. És sajna nem csak az USA ellen...
döglöttkisegér Creative Commons License 2003.03.31 0 0 15
És djesus barátunknak az indexre sem kell irogatnia, előbb ismerkedjen meg a való világgal.
Előzmény: belohin (10)
aaa99 Creative Commons License 2003.03.31 0 0 14
Ariel "bin laden egy gyava alak aki menekul, o csak penzeli es "szervezi" a terrorpistakat..."

- te akkor is összefosnád magad
ha bin Laden legszarabb emberével állnál
szemben.

(Ő egy terrorista de hogy gyáva lenne csak
ilyen nullák képesek állítani)

Előzmény: Ariel (7)
Gyurika vagyok Creative Commons License 2003.03.31 0 0 13
Akkor lesz száztagú talibán-zenekar is.
White Falcon Creative Commons License 2003.03.31 0 0 12
Tudom,hogy morbid volt,de Szadat is bizonyos volt abban, hogy a gyors kibékülés garanciákat nyújt.Kétségtelen,az ország nyert rajta
Előzmény: geszthi (8)
Bumburnyák Creative Commons License 2003.03.31 0 0 11
..jé..pont olyan mint Bush...
Előzmény: Ariel (7)
belohin Creative Commons License 2003.03.31 0 0 10
Összetéveszted a szezont a faxommal. Az a négyezer öngyilkosjelölt lehet úgy kétszáz, csak addig mesélték, hogy felszaporodtak. De egyébként sem valószínű, hogy azért fizet valaki nekik repülőjegyet, hogy felrobbantsák a Westendet. Anélkül meg elég nagy kaland nekik teherautóplatón eljutni Irakba.

A bin Laden félék ezzel szemben gazdag fiúk, csak kirúgnak a hámból. Egy irakihoz hasonló rendszerben ilyenek nem teremnek, csak a dinasztiális, gazdag arab államokban.

Szólj máskor ha nem értesz valamit. Moziba meg ne járj. :)

Előzmény: djsus (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!