Keresés

Részletes keresés

luciferke Creative Commons License 2003.06.27 0 0 39
ez az, így már ok. Csak azt tudnám, hogy erre miért nem lehet rögvest figyelni. Nem az lenne a normális, hogy ha ilyen újítást vezetnek be, akkor van egy masina, amin van 6-8 böngésző és tesztelik? És akkor megkíméltek volna sok mozillast és egyéb böngészőst. Rühellem, hogy mindenki az IE-re gondol először.
Előzmény: Fukujoshi (38)
Fukujoshi Creative Commons License 2003.06.27 0 0 38
...és már meg is oldódott... :)

Amúgy szerintem inkább el vannak havazva, semmint tosznának ránk. Ha nem így lenne, akkor nem írogatnék ide, hanem átszoknék egy másik portálra.

Előzmény: luciferke (37)
luciferke Creative Commons License 2003.06.27 0 0 37
ez reklám gond, ugyanis a "tisztelt" indexes webkóderek tosznak odafigyelni a tisztelt olvasókra és ezért egy bazi nagy ibm reklám, ami csak ie-n látszik, szóval ennek a helye eltakarja láthatatlanul az említett linkeket. A megoldás egyetlen kb 40 karakteres sor beszúrása lenne, de erre nem képesek. Egyre mocskosabb az index, ahogy nő és terjed.
Előzmény: Fukujoshi (36)
Fukujoshi Creative Commons License 2003.06.26 0 0 36
Nem kifejezetten helyesírási gond, de reggel óta a Fórum kapcsoló nem link többé, sem a "Keresés", "Levelezés" stb. Hiába viszem fölé a kurzort, nem kattinthatok. Ugyanígy elérhetetlen a "Vad vágyak, brutális kéj" vezércikk is. Netscape 7.0, tegnap estig minden működött...
asdf_ Creative Commons License 2003.06.24 0 0 35
Mai hir Knezy Jeno temeteserol:

...Mészőly Kálmán...
...Számtalan anekdotta...
...hagy legyek ott is melletted...

Gratz...

KukacAV Creative Commons License 2003.06.15 0 0 34
Tudod, amikor a topicot indítottam, valamiféle naiv hit élt bennem, hogy annyira elszégyellik magukat az indexesek - látva, hogy jelenleg övék a legkevésbé magyarul beszélni tudó társulat -, hogy válságstábot hoznak létre, és testületileg beszereznek egy "Magyar helyesírás szabályai" című könyívet.

Nem ez történt, egyre vadabb dolgokat sem szégyellnek, mint például ezt a Mátrixos cikkben:

"A tengeri kalandokat elbeszélő filmnek minden esélye mag van ara, hogy legyőzze a Shreket,"

Előzmény: TimesBrox (33)
TimesBrox Creative Commons License 2003.06.06 0 0 33
Nem tudom, hogy mi értelme van helyesírási hibákat keresni/találni, de ha már van ilyen topic:

A meghatározás szerint az bolygó átmérője nem lehet 700 kilométernél kisebb, mert a gravitáció csak ekkora méretnél alakítja az égitestet gömbszerűvé.

Inkább a szoftvert kellene javítani. Mert ez az Internal Server Error már unalmas.

Fukujoshi Creative Commons License 2003.06.04 0 0 32
Szegény mexikói pasi, a hatóságok a tőlük vásárolt kocsiban felejtettek egy csomó füvet, azaz az index megfogalmazásában "csempészárú"-t, bármit is jelentsen az... :)
Kir Royal Creative Commons License 2003.06.02 0 0 31
Tisztelettel és megértéssel jelzem a sportrovat szerkjeinek, hogy a pofoszkodást(sic!) nem egészen úgy -illetve így- írják.
Fukujoshi Creative Commons License 2003.05.27 0 0 30
A lakosság fele jónak ítéli a kormány...

"Ennél jóval fontosabbak azonban a párpreferenciákból adódó különbségek. "

Érted: PÁRpreferenciák :)))))

KukacAV Creative Commons License 2003.05.23 0 0 29
Valódi hekkelés a Mátrixban:

"Trinity ugyanis az Unix rendszerek "

Ti tényleg "unix"-nak ejtitek?

Fukujoshi Creative Commons License 2003.05.21 0 0 28
Branson szigetet vesz alkalmazottainak:

"Brisbane-ben kétezer ötszáz ember dolgozik."

8)

utóember Creative Commons License 2003.05.19 0 0 27
(OFF)

Helyesen: kiirtás. :) Amúgy meg ismerlek. :)

(ON)

Előzmény: exseven (25)
mcc Creative Commons License 2003.05.19 0 0 26
Egyre több a szókihagyás, de ez is szép mondatpár:

Több mint egymillióan leveleznek, 824 ezren pedig tanulnak a hálón. Több mint hétszázezren dolgoznak, 676 ezren pedig tanulnak a hálón.

exseven Creative Commons License 2003.05.18 0 0 25
Ezek az elírások engem is nagyon zavarnak. Egy F7 billentyű lenyomásába kerülne a nagy részük kiírtása.
De hogy pozitívumot is írjon valaki: néhány hete volt egy cikk, amelyben rengetegszer szerepelt egy hibásan külön írt szóösszetétel (nem emlékszem már rá, mi volt az). Írtam az ügyeletre, és fél óra múlva már javítva volt fent a cikk.
utóember Creative Commons License 2003.05.18 0 0 24
Nincs rá szükség, nem érdekli őket.
Előzmény: Fukujoshi (23)
Fukujoshi Creative Commons License 2003.05.17 0 0 23
"Nevet változtatott a Fidesz
Polgári pártból polgári szövetség

Index
2003. május 17., szombat 16:44

Megkezdődött a Fidesz XVII. kongresszusa, melyen várhatóan elfogadnak, egy a szövetség"

Helyesen "elfogadnak egy, a szövetség".

Már leírom a helyes verziót is, mert félek, hogy szükség van rá...

KukacAV Creative Commons License 2003.05.15 0 0 22
M4: beruházási tender még az idén

Index/MTI
2003. május 15., csütörtök 15:34

"építetők "

Azt a kurva...

KukacAV Creative Commons License 2003.05.14 0 0 21
Elköltözik Brüsszelbe a NATO?

"Az észak atlanti szövetség"

Sőt,

"A Frankset vádoló 19 irakit, Jan Fermon belga ügyvéd képviseli"

brrrr

Fukujoshi Creative Commons License 2003.05.13 0 0 20
A topic címét le kellene cserélni és olyan cikkekre vadászni, amiben egy szem hiba sincs. A "Lemondják a vezetékes telefonjukat..." nem ilyen:

Figyelik az órát

Miközben egyre több ügyfél hagyja el a vezetékes piacot, a mobilosok száma továbbra is növekszik, bár a hazai piac telítődésének jelei már harmadik negyedéve érezhető.

Fiúk, nem akartok felvenni cikkírónak? Így én is tudok... :)

KukacAV Creative Commons License 2003.05.13 0 0 19

Lézerrel vadásztak az amerikai helikopterekre?

Metzinger András
2003. május 13., kedd 16:25

Lézerrel próbálták elvakítani két amerikai helikopter pilótáit észak-koreaiak. A sztálinista rezsim hadserege korábban csak felderítésre használta a lézertechnikát, egy kínai *****fegver*****

Fukujoshi Creative Commons License 2003.05.11 0 0 18
"Az Index helyszíni riportja az árvaktól nyüzsgő"

A címlapon a legelső hír elején.

lumbaho Creative Commons License 2003.05.09 0 0 17
KukacAV Creative Commons License 2003.04.29 0 0 16
Medgyessy: Nyugodjatok... cikkben:

"Medgyessy az ellenzék padsoraiban zúgolódokat"

Fiúk, ez nem elírás, ez már komoly gáz (a két billentyű túl messze van egymástól ahhoz hogy elgépelés legyen)...

Timna Creative Commons License 2003.04.26 0 0 15
http://index.hu/politika/bulvar/bulvarhirek/?main:2003.04.25&129421

Árokba rohant az elelvó autós

Timna Creative Commons License 2003.04.26 0 0 14
http://index.hu/kultur/media/rtl042/

"A műsor a tervek szerint sorsordító találkozásokat akar bemutatni"

BAKKER :)

KukacAV Creative Commons License 2003.04.25 0 0 13
Charles Zhang, az egyik legnagyobb és legsikeresebb kínai internetes cég, a sohu.com alapító vezérigazgatója a gyakorlatban akarja megmutatni, milyen jó is az a ***brótnélküli*** kommunikáció

Ahány mondat, annyi hiba :)))

utóember Creative Commons License 2003.04.24 0 0 12
OFF Worluk nekem egyszer válaszolt, de más témában. :) Monjuk ő azért egész jól használja a saját anyanyelvét. :) ON
Előzmény: KukacAV (11)
KukacAV Creative Commons License 2003.04.24 0 0 11
Ja, nekem sem szoktak. Először azt hittem, hogy Új Péter különlegesen bunkó, mert nem válaszolt 3 emailemre sem, aztán megtanultam, hogy ez default a teljes index stábnál.. :)

Mindegy, én azért bizakodó vagyok, hátha előbb-utóbb fussa majd a fiúknak egy éltes korrektorra, aki átolvassa a cikkeket, mielőtt nyilvánosságra hozzák őket.

Előzmény: utóember (10)
utóember Creative Commons License 2003.04.23 0 0 10
Ja, ha komolyan gondoljátok ezt a topikot, csak azt tudom mondani, hogy többször írtam nekik ilyen miatt; nem válaszolnak és nem javítanak. :P
Előzmény: utóember (9)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!