Keresés

Részletes keresés

ghepard Creative Commons License 2019.10.10 0 0 3717

Pontosan, emlékszem engem is nagyon idegesített, hogy szinte állandóan zúgott, sípolt - de próbáltam lenyugodni és tenni valamit. Légzés, vibrációk, mozgások segítettek leküzdeni. Ezek gyakorlatilag mindenre jók lehetnek - csak jól össze kell rakni.

Igen, azokat is sújhatja, de sokan rossz dolgokat csinálnak, amik segíthetnek fülzúgást összeszedni, vagy egyszerűen valami sérülést szenvednek, vagy mondjuk éppen robbanás, vagy nagyon erős hangok mellett voltak stb.

Előzmény: Inspektor (3716)
Inspektor Creative Commons License 2019.10.10 0 0 3716

hát igen, nem könnyű annak akit frissen talált el ez a dolog, komoly lelki trauma és könnyen pszichosztomatizál és millió más szar bajt bevonz amire semmi szüksége nincs az embernek. Gyanítom, hogy ezt nem ússza meg senki, mindenki a gödör aljára kerül az elején, csak azért írtam amit irtam, hogy reményt adjak annak aki azt hiszi itt a vég. Nincs itt, sok betegség van amibe tényleg bele lehet halni, ez nem az, és nem is kell belehalni. 

A lelkünkre kell nagyon vigyázzni, mert ahogy megfigyeltem általában az érzékenyebb lelkeket találja be a fülzúgás. 

Előzmény: ghepard (3715)
ghepard Creative Commons License 2019.10.10 0 0 3715

Na pont ez az az út, melyen én is megyek, mint azt már több helyre és többször is írtam. Az ember saját maga tehet a legtöbbet saját magáért. Más nem igen fog és nem is igen tud annyit. Nekem sikerült teljesen eltüntetni a zúgást, sípolást.

Előzmény: Inspektor (3714)
Inspektor Creative Commons License 2019.10.09 0 0 3714

az idő az ami segít. Egyszer csak beleunsz az egész szarakodásba, hogy állandóan magaddal foglalkozol, és onnantól jön a javulás. Észre sem veszed és egyszer csak újra tudsz élni. Tudom, végigjátszottam már ezt a meccset. Nem érdemes pénzlehúzós köcsögökhöz rohangászni, mert egyrészt leszarják hogy mi van veled, nem szeretik a zűrös betegeket, másrészt fingjuk nincs mitől zúgsz. Otthagysz egy csomó pénzt, én is ott hagytam, de segít,mert felszívod magad, rájössz, hogy aki meg fog gyógyítani az te magad leszel, senki és semmi más. Nem kell ebbe belehalni, csak légy tűrelmes, az agyad az melletted van, hidd el, dolgozik az ügyön, csak ne akard a csodát azonnal,és ezt nem ilyen nagy megmondós szektás birkaként mondom, hanem olyan emberként aki ezt végig járta. A fülzúgásom nem múlt el, néha van, néha hangosabb, néha halkabb, olykor szórakozik, de már nincs hatalma felettem, ismerem a játékait, tudom a menetrendet, kiszámítható lett, és ez így már jó,mert tudom, hogy rossz időszakok után mindig jön a jó, sosem maradok ugy. Most éppen egy megfázás utáni időszakom van, egy másfajta zajjal kerültem szembe, jobbfülem 850 hz körüli visszhangszerű rezonanciával "válaszolgat" a hangokra, de már nincs kikészülés, belehalás, meg fogom oldani ezt is. Elfogadtam, hogy a fülem egy gyenge pontom, nem bántom, nem utálok senkit, csak megyek előre és csinálom a dolgom. ennél jobb terápia nincs a világon. Néha belefér egy kis kutakodás, okosodás, utánajárás, teli van a net mindenféle jó dologgal, de ez ne legyen remegőkezes stresszforrás hanem önsegítés! 

Inspektor Creative Commons License 2019.10.09 0 0 3713

ja persze, biztos gyógyítja...   :DDDD   hagyjámááá, régi zűgósként már csak röhögök ezeken a szarokon...lágylézer..  :)

Előzmény: Safe Laser (3711)
jim_bo Creative Commons License 2019.10.08 0 0 3712

Sajnos nem jó a link. :( Van esetleg más link ahol megtalálhatom a könyvet ? :)

Előzmény: andoos (3603)
Safe Laser Creative Commons License 2019.10.04 0 0 3711

Kedves Fülzúgással Küszködők!

Van megoldás, a Safe Laser 150 készülék ezt a nagyon sok embert érintő problémát igen hatásosan tudja kezelni.

További információk: www.safelasermedical.com

Elaril Creative Commons License 2019.06.09 0 0 3710

Sziasztok!

Sajnos egy hónapja én is tinnitussal szenvedek, és egyre ramatyabb :( Már próbálom lesz.rni. Túl vagyok egy infúzió kúrán szedem a Trentalt és a Notroopilt, de hogy minek?

A vese témához annyit hogy 20 évesen vesekövem volt, de annak már 7 éve nem hiszem hogy az már ide bezavarna. Meg most nincs már régóta.

kgaboroo Creative Commons License 2019.06.08 0 0 3709
Mondjuk nekem volt egy kis vesekövem bal oldalon. Zúztak is, a kő távozott homok formájában, mostmár pár éve nincs gond. De a fülem magas frekvencián sípol, szintén a bal oldalon, hol jobban hol kevésbé.
De álkapocsfeszítésre erősödik. Lehet, hogy a vese is beleszól, de én inkább a fültő mögötti izom vagy ideg és a nyaki csigolya problémára tennék.
Előzmény: pozo (3708)
pozo Creative Commons License 2019.06.08 -1 0 3708

Nem beszél hülyeségeket.

A vesecsatorna energetikai zavara (idült gyulladás, litiázis, féloldali nephrectomia utáni  állapot) percepciós hallászavarhoz, tartós fülzúgáshoz vezethet.

Előzmény: jeszko (3707)
jeszko Creative Commons License 2019.06.08 0 0 3707

FUN! NE BESZÉLJ MÁR HÜLYESÉGEKET! VESE? HOGY JÖ EZ IDE? A FÜLZUGÁS AZ AGYI IDEGEK BETEGSÉGE AMIT FÜLZUGÁSNAK ÉRZÉKELÜNK!!! SEMMI KÖZE A VESÉNEM DE MÉG A FÜLNEK SEM

saktele Creative Commons License 2019.06.07 0 0 3704
Előzmény: Benjamin Klein (3702)
jeszko Creative Commons License 2019.06.06 0 0 3703

Benjamim klein! Az orr fül gégészek azért nem tudják megoldani a problémát, mert a fülzugást nem a fül okozza,hanem az idegsejtek! az idegsejtek tulkommunikálják magukat ésezt érzékeljük fülzugásnak!!!  Nagyon sokszor leirtam! MARIA HOLL: A FÜLZUGÁS CSILLAPITÁSA KÖNYVET KELL ELOLVASNI ÉS A BENNE LÉVÖ GYAKORLATOKAT MINDDENNAP CSINÁLNI! EZ EGY ÖSI KINAI GYOGYMOD AZ EMBER ÖNGYÖGYITO KÉPESSÉGÉRE HAT! KB 1 HONAP MULVA CSILLAPODNI FOG..... KELL EGY FÉL ÉV ÉS SOKKAL JOBB LESZ

Benjamin Klein Creative Commons License 2019.06.05 0 0 3702

Sziasztok,

Nekem is hasonló a problémám. Torokgyulladást követően egy vírus, vagy mi, ráhúzódott a fülemre. A savó eltűnt belőle, maradt a kissé tompa hallás, zúgással.

A jobb oldali fülem zúg már fél éve, magas vékony hangon, mintha lenne mellette enyhe morajlás is.

Plusz a kétoldali fülkürthurut, pörcögés, sercegés, a jobb orrfélen nehezebben jár a levegő.

5 vagy 6 antibiotikumot kaptam, infralámpa, safe lézer, orrsprayk, allergia-tabletták.... 3D CT, MR... vettek orrból mintát, laborvizsgálat, eredménytelen.

Ugyanolyan vacakul vagyok, mint voltam.

Szedegetem a Ginkgo-t, Cetebe-t... néha nagyon neki vagyok keseredve. 7 szakember(?)nél jártam, 250 e forintom bánja ezt az egészet és csak őszülök...

Teljességgel átérzem mindenki állapotát.

Egymás után szabadulnának tőlem a fülészek, hogy "éljek így...". Nagyon szívesen átadom nekik ezt az állapotomat, kínlódjanak ők vele, tudják meg milyen.

A pénzt imádják, csak segíteni valamiért nemigen tudnak, szeretnének. Mezei "orvos"haramia egyik-másik. "orvos"bárók és "orvos"bárónők.

Nem egy fórumon álnéven kommentelnek...

2019-ben ott tartunk, hogy pszichológushoz, pszichiáterhez küldenek egy olyan problémával, amit a füleséknek kéne megoldania.

Minden betegre nézve megalázó és teljesen kiszolgáltatott helyzet. Hagynak bennünket szenvedni.

Állítólag (az esetek többségében) az agykéreg generálta fantom hangot hallunk.

Ha ez igaz, akkor az agykutatók és az informatikusok álljanak össze és fejlesszenek ki egy olyan szoftvert, eszközt, ami újra indítja a normál hallást, ezzel együtt az életünket, végleg megszűntetve a kellemetlen hangokat.

Valahol bízom benne, egyszer eljön a segítség és lesz megoldás.

kgaboroo Creative Commons License 2019.05.21 0 1 3701

Megnéztem....csak egy reklám. Kipróbálhatsz bármit. Van itt olyan ember akinek már 30 éve zúg.

A létező összes vizsgálaton voltam, elég volt. Mindenhol csak fizetni és fizetni a semmiért.

Egy dolog használ...ha minőségi fejhallgatón lágy basszust hallgatok elalvás előtt. Akkor olyan csöndes lesz, hogy van amikor nem is hallom.

De jó a melegvizes tus a fültőre és a tarkóra. Ettől is lehalkul.

Előzmény: umea... (3700)
umea... Creative Commons License 2019.05.21 0 0 3700

Javasolom, hogy nézzétek meg itt a 3695 és a 3696 szám alatti bejegyzésemet.

Előzmény: kgaboroo (3699)
kgaboroo Creative Commons License 2019.05.20 0 0 3699

Így van....egy valag pénz költöttem dokikra. Ennek már több mint 4 éve...vagy 5..már nem is emléxem. Hol erősebben hol halkabban zúg, van, hogy alig hallom.

De már nem foglalkozok vele.

Előzmény: gzsuzsó51 (3698)
gzsuzsó51 Creative Commons License 2019.05.20 0 0 3698

KEDVES SORSTÁRSAIM! KÖZEL 7 HÓNAPJA ZÚG MINDKÉT FÜLEM,SZERVI ELVÁLTOZÁST NEM TALÁLTAK MINDEN EREDMÉNYEM JÓ. UTOLJÁRA BRAMER KEZELÉST KAPTAM , SEMMIT NEMHASZNÁLT, NEM ENYHÜLT ,ÉS NEM ERŐSÖDÖTT.RENGETEG PÉNZT RÁKÖLTÖTTEM, ÚGY DÖNTÖTTEM, MÁR NEM MEGYEK SEHOVA, BELEFÁRADTAM. AFÜL- GÉGÉSZNEK LETT IGAZA AKI AZT MONDTA, HA NEM MÚLIK EL 3 HÓNAP ALATT AKKOR MARAD, SAJNA ÍGY LETT.PRÓBÁLOK ELTERELNI ÉS ÁLLANDÓAN SZÓL A RÁDIÓ VAGY A TV. SENKIT NEM AKAROK ELKESERÍTENI, DE EZ VAN!

toda46 Creative Commons License 2019.05.19 0 0 3697

Ok! megvan, köszönöm.

umea... Creative Commons License 2019.05.18 0 0 3696

www.honigyogyir.hu Keresőbe vidd be és ami kijön kattintsál rá

Előzmény: umea... (3695)
umea... Creative Commons License 2019.05.18 0 0 3695
  • Az alvás kiegyensúlyozottabbá és pihentetőbbé vált.
  • Közérzete, erőnléte javult.
  • Gyomor-bélrendszer emésztési panaszai megszűntek.
  • Vérnyomása normalizálódott, gyógyszerét elhagyta.
  • Hajhullása megszűnt, hajnövekedése fokozódott, a szőrzete sötétedett.
  • Az agyműködése javult. („Mintha a számítógépet újra programoznák.”)
  • Fülzúgása (tinnitus) megszűnt.
  • A nyaki artéria, a carotis szűkülete csökkent, megszűnt.
  • A koszorúér szűkülete, az angina pectoris csökkent, megszűnt.
  • A cukorbetegség foka csökkent, megszűnt.
  • A járástávolsága nőtt (alsóvégtag érelmeszesedés esetén).
  • Az Alzheimer, Parkinzon kór tünetei is csökkentek… stb. stb.
  • Ezt találtam ott

üdv umea

toda46 Creative Commons License 2019.05.17 0 0 3694

Nem találok leírást, utalást a 6-os pontban a fülzúgással kapcsolatban. Elnézem?

Előzmény: umea... (3692)
umea... Creative Commons License 2019.05.17 0 0 3693

www.honigyogyir

Előzmény: umea... (3692)
umea... Creative Commons License 2019.05.17 0 0 3692

Sziasztok. Találtam egy érdekes cikket.  www.honigyogyir.hu/citonormplus

Ebben ajánlom az alábbi fejezeteket:  Citonorm+protokollja és a Citonorm kezelés várható eredményei.Lényege, hogy 5 intravénás injekciót kell  beadni 2 és fél hónap alatt. A felsorolt 12 indikáció között a 6. pontban szerepel a fülzúgás. Javasolom, nézzetek utána. Orvos, aki ezzel foglalkozik: Dr. Ph. Papp Lehel György. Annyit tudok róla, hogy 70 éves, több szakvizsgája van. Egy ciklusban volt országgyülési képviselő (vagy az átkosba, vagy közvetlen utána)

kgaboroo Creative Commons License 2019.05.13 0 0 3691
Wick Vaporub

https://benu.hu/shop/wick-vaporub-kenocs-50g

Tartsd az ujjad hosszabban a linken.
Előzmény: pozo (3690)
pozo Creative Commons License 2019.05.13 0 0 3690

Mi a neve ennek a kenőcsnek?

Köszi a választ!

Előzmény: kgaboroo (3689)
kgaboroo Creative Commons License 2019.05.13 0 0 3689
https://youtu.be/QqRWPcj3SZg

Érdekes videó egy kenőcsről ami itthon is kapható a patikákban. Érdemes lenne kipróbálni.
lakeidon Creative Commons License 2019.04.28 0 0 3688

Ne várj vele. Azonnal kérj notropil infúziót valamelyik kórházban. Jelentkezz a Fülzúgás Face csoportba, amelyik nagyobb létszámú, mert több is van. Ott megtudod miért mondom.

Előzmény: Kitty25 (3685)
toda46 Creative Commons License 2019.04.24 0 0 3687

Nekem is rettenetes fülzúgásom van. Írnál kissé részletesebben az említett safe laser terápiáról? 

Előzmény: Hmmm014 (3684)
shaktee_lee Creative Commons License 2019.04.23 -1 0 3686

Sokat számit a klima is, most egy hetig voltam mexikoban, 0 fulzugas, fulet se kellett huzigalni..

Előzmény: ördög hárfája (3682)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!