Keresés

Részletes keresés

ATi Creative Commons License 2004.12.19 0 0 165
esetleg az Air Canadát lecserélni CB4-ra...
Előzmény: Törölt nick (164)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.18 0 0 164
Javaslom a topik címét Nets-re változtatni...
ATi Creative Commons License 2004.12.09 0 0 163
ja, átmentek negatívba, pedig milyen biztatóan indult a szezon...
Előzmény: tcs19 (162)
tcs19 Creative Commons License 2004.12.09 0 0 162

Már annyira nem.:)

Sőt, ha jól hallottam Carter el akar menni.

Előzmény: ATi (161)
ATi Creative Commons License 2004.11.07 0 0 161
ébresztőőőőő
itt a szezon, szenzációsan játszik a raps!
ATi Creative Commons License 2004.06.28 0 0 160
megpróbálom feléleszteni a topikot, hátha érdekel még valakit a Raps :)
/remény hal meg utóljára/
Van már GMünk, a jóslatom bevállt, Rob Babcock lett az, valamint draftoltunk is egy szép nagydarab centert, Bosh végre húzhat pfnek!

ui: holnap már edző is lesz
ATi Creative Commons License 2004.05.06 0 0 159
Ahoy
újra éled a topik?
HURRÁ :)

no, egyenlőre egy GM kéne a csapathoz, 3 jelölt van, ill már csak kettő, de abból is inkább csak egy, vagyis Rob Babcock, aki jelenleg a Minnesotánál vice-valami...
Aztán ha meglesz a GM jól jönne egy új edző is már igazán, de, hogy milyen kéne a csapathoz, arról nincs elképzelésem. Én személy szerint szívesen látnám újra Butch Cartert a kispadon, ő elég jól tudta motiválni a csapatot, és Vincet remekül tudta használni.

A drafton, ugye a 8 helyről jön a Raps, szerintem semmi értelme egy 7 láb magas centert megkockáztatni, irányító kell ide és kész, se Rose se Alvin nem irányító, és keleten el lehet vegetálgatni center nélkül is.

Cseréket majd az új GM eldönti, de nem tartom valószínűnek, hogy Roset el tudná cserélni a raps, túl rossz szerződése van, aki talán elmegy az D-Marsh lesz és érte jöhetne talán egy center. Elég jól nyomta tavaly ami növeli az értékét, ráadásul idén lejár a szerződése, így mégkapósabb. Ráadásul ha elmegy akkor Chris Bosh végre PF lehet teljes munkaidőben

Lecso11 Creative Commons License 2004.05.06 0 0 158
Na ja, az sem ártana nekik, mert Bosh nem az :)
Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.06 0 0 157
Egy centert.
Előzmény: Lecso11 (156)
Lecso11 Creative Commons License 2004.05.06 0 0 156
Hát a drafton sok múlik majd, hogy kit igazoltok, én úgy gondolom, hogy irányító érkezhet, erre van a legnagyobb esély.

Rose-t lehet, hogy beleviszitek valami cserébe, de ezt még nehéz megmondani, hogy melyik csapattal és ki(k) jöhetnének, majd a draft után lehet okoskodni :)

Mindesetre, ha Bosh így fejlődik tovább, Marshall hozza az idei formáját és Carter nem lesz annyit sérült, illetve, ha sikerül szerezni a drafton egy jó játékost, akkor jövőre jó szezonja lehet a Raptorsnak szerintem.

Előzmény: RapsFan (155)
RapsFan Creative Commons License 2004.05.06 0 0 155
Szevasztok! Olvasott vki a nyári átigazolási tervekről vmit?
Olajuwon Creative Commons License 2003.12.10 0 0 154
Jó játékot mutatott 'ma' a Raptors a Cleveland otthonában. Rose és Marshall tényleg jót tett a támadójátéknak és Bosh is jól mozgott centerben. Bár mondjuk a palánk alatt kicsit keveslem az érdemben bevethető embert, míg mezőnyposztokon túlkínálat van. Mo P a padról még szóhoz jut, de Murray-t sajnálom, ő sokkal többet ér a mostanában rá osztott játéklehetőségnél.
ATi Creative Commons License 2003.12.06 0 0 153
egy kis ON topic dolog
no egy kis raps összefoglaló, tessék csemegézni!

itt van Iverson ellenszere, PAFF

Carter bemutatja, hogy ő biza tud passzolni...

egy könnyed Raps támadás...

tcs19 Creative Commons License 2003.12.05 0 0 152
Szerintem is teljesen hasonlít Garnettre, mindenben!
Jövö héten Sport1en Cavs-Raptors!!!
Végre láthatom kedvenc csapatomat és LeBron Jamest!
Előzmény: ATi (147)
ATi Creative Commons License 2003.12.04 0 0 151
örülök neki, hogy megváltozott picit a véleményed Caretrről, most sorozatban csinált két dupla-duplát, pont és ast miatt, 76ers ellen 12 ast Celtics ellen 10. Ami érdekes, hogy eddig is ennyit passzolt, csak sajnos azok nem mentek be, ami már nem rajta múlik.
Carterről tudni kell, hogy ő nem az önző fajta... én ezért tisztelem nagyon, sokszor nagyon is önzetlen!
Előzmény: Törölt nick (148)
ATi Creative Commons License 2003.12.04 0 0 147
ja és még egy esszét tudnék írni Bosh játékáról, olyan szépen mozog a pályán, és ráadásul nagyon keményen védekezik és még támadásnál sincs elveszve, tudja, hogy mit kell csinálni, és a robbanékonyságával, nagyon sokszor meglepi a védőjét, amit öröm nézni, egy Raps dukkernek :)
Ebből a srácból 3 éven belül keleti All-Star kezdő játékos lesz!
Tényleg máshoz nem tudom hasonlítani, mint Garnett, de tényleg van belőle egy kicsi benne, de persze ő Chris Bosh és nem holmi Garnett :)
ATi Creative Commons License 2003.12.04 0 0 146
nagy az öröm :)
ATi Creative Commons License 2003.12.04 0 0 145
ehh, 76ers taktikája az volt, hogy Iverson megkapja a lasztit és neki ugrik a palán körül álló embereknek, és ebből lett vagy 25 védő hiba, pedig a felük lazán elment volna támadó hibának is...
Chris Bosh egy marha szépet blokkolt Iversonon a meccs végén, AI is csak nézett, hogy ez hogy .... :D
ha lenne tárhelyem akkor tudnék felpakolni kis videókat a meccsről, csak hova tudok felrakni ilyeneket ahonnan nem törlik le?
volt jópár szép jelenet :)
Előzmény: tcs19 (144)
tcs19 Creative Commons License 2003.12.04 0 0 144
Úgy olvastam, mintha Iverson sérelmezte volna, hogy sokat faltolták....szegény...:)
Előzmény: ATi (143)
ATi Creative Commons License 2003.12.04 0 0 143
ESZMÉLETLEN
láttam a Raps - 76ers meccset
valami eszméletlen szépen játszik a Raps!
egyszerűen nem térek magamhoz, fanatasztikus amikor Alvin, Rose és Vince együtt irányítja a csapatot a pályát és passzolnak, csak passzolnak és mindig megtalálják az üres embert! Nagyon szépen játszanak!
Alvin végre újra a régi énjét mutatja, nagyon királyul cselez, eszméletlen crossovereket tud a srác, imádom :)
Baxtert nyugodtan hívhatjuk JYD2-nek, mert totál úg játszik!
Rosenak nem megy a dobás, de helyette inkább passzol és még, hogy csinálja azt, wow...
Marshall nagyon pozitív csalódás, nem hittem volna, hogy ilyen jó lesz, főleg amikor centert nyom, mindig kint van a hármas vonalnál ahova az ellenfél centere nem nagyon merészkedik és jól bevágja a vonalról büntetésképpen :)
Ha ezzel a csapattal a raps nem lesz keleten a top4-ben akkor nem tudom mit csinálok, de tényleg remekül játszanak, öröm nézni, mert megteremtik a helyzeteket, és csípőből tűzelnek, amolyan mini-dallas van most Torontóban
csak így tovább fiúk!
tcs19 Creative Commons License 2003.12.04 0 0 142
...Baxter...

...Rose...

...és az eddigi legjobb csere Donyell Marshall

Olajuwon Creative Commons License 2003.11.30 0 0 141
Ezzel a trade-del sem hinném, hogy megoldódott volna a palánk alatti problémáitok, egyedül Marshall tudna besegíteni, de max. 4-es poszton.
Előzmény: ATi (140)
ATi Creative Commons License 2003.11.30 0 0 140
JYD elcserélése nagyon elszomorít...
viszont, hogy Davis elment nagyon örülön, eszméletlenül homály játékot mutatott tegnap is!
Jefferiesben meg nem reménytelen játékos, én örültem volna ha marad
Előzmény: tcs19 (139)
tcs19 Creative Commons License 2003.11.30 0 0 139
"ATi válasz erre | adatok | e-mail 2003-11-30 00:08:33 (1547)

jee, Davistől megszabadult a raps :D

to Bulls Antonio Davis, Jerome Williams, Chris Jefferies
to Raps Jalen Rose, Lonny Baxter, Donyell Marshall

JYD-t sajnálom, ő volt a szíve a csapatnak és sokkal többet ér, mint a statisztikái mutatják! :(

"

Én nem örülök a cserének! Kivétel Rose.
Davist és JYD-t is nagyon sajnálom....Jefferies ki??:)

tcs19 Creative Commons License 2003.11.30 0 0 138
"ATi válasz erre | adatok | e-mail 2003-11-30 00:08:33 (1547)

jee, Davistől megszabadult a raps :D

to Bulls Antonio Davis, Jerome Williams, Chris Jefferies
to Raps Jalen Rose, Lonny Baxter, Donyell Marshall

JYD-t sajnálom, ő volt a szíve a csapatnak és sokkal többet ér, mint a statisztikái mutatják! :(

"

Én nem örülök a cserének! Kivétel Rose.
Davist és JYD-t is nagyon sajnálom....Jefferies ki??:)

ATi Creative Commons License 2003.11.24 0 0 137
Kevin O'Neill rookie kócs, ez az első csapata, de Van Gundy és Rick Charsle mellett tanulta a szakmát, a legjobb védekező felfogású edzők mellett. Ezekből Van Gundy volt, híres a meccsekről amik 51-52-re végződtek, még a New Yorkos időkben.
Én a kevés ponttal nem O'Neaill vádolom, hanem magát a csapatot. Nem képesek egy open jumpert bedobni...
Így könnyű a raps ellen nyerni, hiszen, csak le kell kettőzni Cartert és már meg is van a meccs, mert a többiek, lehetnek üresen, mert ugyse képesek egy tiszta bodóhelyzetet bevágni.
Curry nem tud dobni, JYD szintén nem, Palacio nagy nulla, Mo Pete meggondolatlan és csak úgy dobálja az AIR BALLokat, Murray brick after brick, Alvin végre már mutatott valamit, remélem sikerül újra 100%-os állapotban kerülnie, Carter mozdulni se tud, mert mindig minimum 2 ember van rajta, de nem ritka a 3, Davis egy lomha disznó
a csapatból csupán CHRIS BOSHt lehetne kiemelni, eszméletlen nyugodtsággal játszik, és még a garbage timeban is úgy nyomja, mintha lenne még esély megnyerni a meccset, minden elismerésem ennek a 19 éves rookienak, aki nélkül ez a raps egy 0 lenne küzdés, kitartás terén.
Előzmény: tcs19 (133)
ATi Creative Commons License 2003.11.24 0 0 136
ha megdobsz egy levéllel elmondom
Előzmény: tcs19 (132)
tcs19 Creative Commons License 2003.11.24 0 0 135
"Ez az edzö minden eddigi csapatával ennyi pontot dobatott."

pont helyett ? :)

Előzmény: tcs19 (133)
tcs19 Creative Commons License 2003.11.24 0 0 134
tcs19 Creative Commons License 2003.11.24 0 0 133
82-62, otthon, a Buckstol!:(

Nem értem, mi van a csapattal. Hogy lehet zsinorban ilyen kevés pontot dobni? Ráadásul pont a Milwaukee vert el így bennünket, akiröl azt hittem, hogy idén nullák lesznek.
Még az eddigi negatív hazai pontrekordjukat is alulmulták a srácok, kettövel.:(

Ez az edzö minden eddigi csapatával ennyi pontot dobatott. Jobb lett volna, ha egy másik O'Neillt hoznak, bár akire én gondolok, máshogy írja a nevét.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!