Keresés

Részletes keresés

HORI Creative Commons License 2007.01.09 0 0 15
gt20 Creative Commons License 2007.01.09 0 0 14
mennyi pénz?
Előzmény: HORI (13)
HORI Creative Commons License 2007.01.09 0 0 13

Világgyőztes Somogyvári Vitéz Ubul unokájától HCH Woodlands Bull Garptól és CAC győztes, többszörösen kitűnő sajáttenyésztésű szukától Bullpride Athenétől bullmasztiff kiskutyák kaphatóak.

Érd.: 06-30-995-3378,
bullpride@bullpride.hu

szoszooo Creative Commons License 2006.11.03 0 0 12

Sziasztok!

Én már napok óta keresem ezt a topikot. Nem nagyon találtam bullmasztiffos címeket. Nekem nincs de szeretnék, csak nincs hely. Mi kutyázunk, vagy nem is tom szaporítunk, mindenki döntse el mi a különbség, akár ezt meg is vitathatjuk, bár ez az oldan nem erről szól. Szval nekem nagyon tetszik a faj, de van már nagytestű. Nápolyi masztiff. Hát a Bull biztosan nem nyáladzik annyira mint a Nápolyi... De imádom őket is. Sztem jó ez az oldal. Írjanak minél többen!!!

Ördögpirula Creative Commons License 2005.10.04 0 0 11

Az a kutya újságban(október-njucis) most csak 5 hirdetés van.

Meglehetősen ritka fajta,szerencsére nem a szaporítók kedvence.

a tápos kutya

 

Előzmény: oiuz (10)
oiuz Creative Commons License 2005.10.04 0 0 10

Hali!

 

Tudom, hogy nem a legjobb helyen kérdezem, de angol masztiffot Magyarországon kik tenyésztenek? Eddig csak egyet találtam a Birodalmi Harcos kennelt! Létezik, hogy csak ök tenyésztenek angol masztiffot?

 Hátha tudtok segíteni ebben a rokoni szálak miatt!

 

Előre is köszi!

 

üdv: oiuz

Ördögpirula Creative Commons License 2005.09.03 0 0 9
Előzmény: Ördögpirula (8)
Ördögpirula Creative Commons License 2005.09.03 0 0 8

Nekem nagyon tetszenek,majdnem kaptunk egy kis sárga gengsztert,de köszönettel lemondtam Róla.

Érdekelne,hogy  mit lehetne kihozni a fajtából!A kenneltartáson és a kiállítási szereplésen kívül.Egyetlen gondom:nekem kissé nyálas fajta.

De attól még szeretem Őket.Ismerősöméknél szoktam szemetgyönyörködtetni.Mindíg van min. 9 felnőtt,és néha babák is!

ÖP

 

 Napszemcsis
mia0704 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 7
ez nagyon jó hír! a szívem szakadt meg érte, de mi csak tavasszal tudunk újabb kutyust befogadni.
jingo Creative Commons License 2005.08.26 0 0 6
Hála Istennek az állatvédők kivitték.Némtországban talált új gazdira.
jingo Creative Commons License 2005.08.22 0 0 5
Segítsetek!Az Illatos útra leadtak egy idősebb,nagyon jó fej bullmasztiff kant.Nem kéne valakinek?
mia0704 Creative Commons License 2005.08.21 0 0 4
úgy látom feledésbe merült ez a topic, de bízom benne, hogy nem fog elfelejtődni. szóval most én várnám a véleményeket, leírásokat, mert már csak így olvasás után is beleszerettem ebbe a fajtába, és tervben van egy kutyus a közeljövőre nézve. :)
ecooka Creative Commons License 2003.05.12 0 0 3
sziasztok!olvastam az előbbieket és annyit hogy az én Dömém már nyolc éves igaz látszik már rajta hogy nem mai kutya de jol tartja magát.valószínű nagyban hozzájárul hogy 2 éve egy basettel él aki fiatalon tartja :-) bár manapság ez abbol áll hogy ketten fekszenek egymás mellett és igyekszenek minnél kevesebbet mozogni :-)).meg eléggé szálkás felépítésű.rossz tulajdonságot nem is nagyon tudnék,persze a lustaságon kívül a basset amugy jobban nyálazik
masztiff Creative Commons License 2003.04.04 0 0 2
Tudom igen, olvastam. Az igaz, sajna, hogy kicsi a szive "méretre", ezért hamarabb kifárad, de mire kifárad, és elpusztul, a diszplázia manapság meg sajnos nagy próbléma!
Előzmény: The_hitcher (1)
The_hitcher Creative Commons License 2003.04.04 0 0 1
Nekem tetszenek a bullmasztiffok csak a fejük lehetne picit szárazabb. Nekem még sosem volt ezért csak tanulmányaimból illetve ismerősök tapasztalataiból tudok meríteni.

Pozitív tulajdonságok: Félelmetes ereje van, okos, bátor, családcentrikus, nyugodt, nem túl verekedős de ha megtámadják akkor nagyon kemény.

Negatív tulajdonságok: Hajlamos a diszpláziára (mint a legtöbb nagytestű kutya), picit nyáladzik, nem túl éber, nagy teste és gyenge szíve miatt elég hamar elpusztul (kb. 7 év).

A "melyik a legkeményebb kutya" topikba már írtam történetet róla.

Előzmény: masztiff (-)
csupaszabo Creative Commons License 2003.03.28 0 0 0
Nekem egyetlenegy bullmasztiff fajtájú barátom van csak, akit Zénónak hívnak. Zénóra a legtalálóbb kifejezés a nagy mafla kutya. Nagy, van vagy 60 kiló, mafla, mert a család macskája a szájából is kiveheti a legfinomabb falatokat. De a gazdasszony nem emelheti fel a hangját az imádott gazdival szemben, mert akkor közéjük áll, mindkettőt lökdösi szét és morog, dünnyög közben. Harapni nem harapna meg senkit, csak lefog. De az is elég.
masztiff Creative Commons License 2003.03.28 0 0 topiknyitó
Mi a véleményetek a fajtáról. Jó és rossz egyaránt érdekel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!