Keresés

Részletes keresés

freeze flash Creative Commons License 2003.03.27 0 0 4
Hulla hopp.
:-)
Előzmény: h_g (3)
h_g Creative Commons License 2003.03.27 0 0 3
Eleve, ha valaki egy észt és tájékozottságot is követelő döntés után egy csoportban találja magát egy szépségkirálynővel, akkor már érdemes elgondolkozni! :)

ámbátor Creative Commons License 2003.03.27 0 0 2
Lesúlytó a Moszkai Rádió helyesírása :^(
Előzmény: FZ (-)
freeze flash Creative Commons License 2003.03.27 0 0 1
Szvsz ez nem hazaárulás kérdése, hanem valamilyen fajta meggyőződésé, ettól függetlenül egy nagy faszságnak tartom.
Kis pontok ezek az emberek egy ekkora gépezettel szemben, ami nem fogja ezt figyelembe venni.
h_g Creative Commons License 2003.03.27 0 0 0
0 könnyet ejtenék ezekért a hazaárulókért, ha kiradírozná őket egy bomba!
FZ Creative Commons License 2003.03.27 0 0 topiknyitó
Bár már nem friss hír, nekem mégis újdonság...

Élő pajzs lesz az amerikai alelnök lánya?
2003. március 25. 7:40, MNO
(http://www2.mno.hu/index.mno?cikk=135885&rvt=122&s_text=cheney&s_texttype=)
Az Egyesült Államok alelnökének lánya, Elizabeth Cheney csatlakozni akar ahhoz az önkéntes csoporthoz, akik élő pajzsként szeretnék védeni Irakot.
A békeaktivisták készek feláldozni magukat az arab államért. A tiltakozásnak ezt a formáját választotta többek között a 19 éves német szépségkirálynő, valamint egy magyar szívsebész, Papp Lajos is - adta hírül az ITAR-TASSZ orosz hírügynökség.

Moszkai Rádió bejelentése márc. 22-én 21.08-kor:

Ma Elizabeth Cheney, Dick Cheney alelnök lánya, megérkezett Ammanba, Jordánia fővárosába. Nagy a valószínűsége, hogy a háború súlytotta Bagdadba szándékozik menni. Független források egyetértenek abban, hogy Elizabeth csatlakozni akar az irakiak kulcsfontosságú létesítményeinél lévő "Élő Pajzshoz"

Az alelnök 25.-én ezt beszédben cáfolta, az említett hölgyet viszont nem láthattuk...

Google: cheney "human shield"
7300 találat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!