Keresés

Részletes keresés

joskabacsi Creative Commons License 2004.05.26 0 0 135
a csajok nagy része szívesen vállal aktot pénz nélkül is , mert kíváncsiak Magukra , kíváncsiak arra , hogy Te hogy látod Őket!
A jó kép vélemény , ahogy lefotózod , úgy csak Te látod!
Fizetett modellel viszont könnyen -jól tudsz feladatokat megoldani - konkrét elképzelésekhez egyszerűbb tapasztalt lányt keresni.
Őstehetségek persze az "elsőképes" lánykák között is vannak , ha ilyet találtok vigyétek el vacsorázni és hallgassatok a többi fotós előtt Róluk! ;-)
Előzmény: misstick (104)
KisSün Creative Commons License 2004.05.25 0 0 134
KisSün Creative Commons License 2004.05.25 0 0 133
Lakatos.S Creative Commons License 2003.06.29 0 0 132
Szia Szazbolha!

Gratulalok! Megneztem a tobbi keped is a PhotoSIG oldalon. Glacier, Wallenberg Lake, Rocky Beach, After Tempest es a tobbi. Szereztel nekem egy jo napot. Koszonom...

Elnezest, hogy eltertem a topic temajatol...

Udv: Lakatos Sandor

Előzmény: Százbolha (130)
ZsigaS Creative Commons License 2003.06.20 0 0 131
Na.
Előzmény: Százbolha (130)
Százbolha Creative Commons License 2003.06.20 0 0 130
Na, ha már mások is "majdnem" mutogattak képet, akkor a hétvégéről itt van néhány:

Lányok

Vagy a fotósigen van egy-két aktom Mona-ról:

Shine

Model #3

Százbolha

ZsigaS Creative Commons License 2003.06.20 0 0 129
Mister, Nincs semmi baj. Csak az a "bartell" megröhögtetett.

'cakát.
Saári

Előzmény: Százbolha (105)
rgb99 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 128
Majdnem:

:)))_Szerényebb eredményeim vannak. 250 képből 30 kész. Átmegyek éjjeli bagolyba.

Előzmény: Majdnem (127)
Majdnem Creative Commons License 2003.06.19 0 0 127
:) Karbantartás megvolt, fölcseréltem két sort!
Előzmény: rgb99 (126)
rgb99 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 126
Majdnem:
OFF. Egy sztori, hogy jobb kedved legyen a karbantartáshoz.
A múltszombati ewsküvőn ahol fotóztam alig tudták összeadni a jegyespárt!
Pedig két anyakönyvvezető is volt. Az egyik még csak betanuló, nem tudta a szöveget, a másik meg olyan részeg volt mint az albánszamár!
Ja, és a vőlegény pont annak a kerületnek a rendőrkapitányságán dolgozik. :)))
ON.
Előzmény: Majdnem (125)
Majdnem Creative Commons License 2003.06.19 0 0 125
a honlapom abszolute a saját munkám, minimal art.
Itt aztán semmi nem vonja el a figyelmet a lényegről... Többre meg nem vagyok képes.
Előzmény: rgb99 (124)
rgb99 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 124
Majdnem:

Labornak alakítom a képeket, fogyaszthatóvá.
Esküvői sorozat. Anyakönyvi hiv., templom, szabadtéri, meg a vacsora. Nem nagy élmény. Szerintem itt van a digit legnagyobb hátránya, hogy munkaigényes :)))
Amúgy ma voltam egy napilap szerkesztőségében, és senkinek sem akaródzott kimenni fotózni a vasárnapi koncertre. Ha nem megy senki, akkor egy-két % esélyem van, hogy az én képem jelenik meg.
Jamégvalami: Saját munkád a honlapod? (Mert jó.)

Előzmény: Majdnem (123)
Majdnem Creative Commons License 2003.06.19 0 0 123
Mivé alakítod a képeket?
Az ilyen HANGOS palik nem igazán érdekelnek, pedig jól adja. Elton Johnot csak pénzért vagyok hajlandó fotózni, megrendelésem meg nincsen rá (sem )... :(
Előzmény: rgb99 (121)
Majdnem Creative Commons License 2003.06.19 0 0 122
lehet nekilátok karbantartani a honlapomat...
Előzmény: Majdnem (120)
rgb99 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 121
Majdnem:

Váratlanul érhetett ez a nagy szabadság mára, hogy nem tudtál rá felkészülni.
Nekem mára még kb. 250-képátalakítási bulim van. Bevehetlek a buliba, ha gondolod :)))
A következő buli pedig a vasárnapi Elton John lesz.

Előzmény: Majdnem (118)
Majdnem Creative Commons License 2003.06.19 0 0 120
és ez nam csak a látszat!
Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.19 0 0 119
hogy te milyen bonyolult vagy! :)))
Előzmény: Majdnem (118)
Majdnem Creative Commons License 2003.06.19 0 0 118
kösz!
Jajaj, a személyem!
Nincs valami buli valahol, ahol éppen én hiányzom? Mondjuk valami fotózás. Ma van az év egyetlen napja, amikor semmi dolgom, az összes feleségem, barátnőm, lányaim hosszú sora mind valahol vidéken van, én meg nem szerveztem semmit! :(
Előzmény: rgb99 (116)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.19 0 0 117
az csak az látszat.. :)))
Előzmény: Majdnem (115)
rgb99 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 116
Majdnem:

Jó a portrésorozat. Akarommondani, a modell. Izé: mindkettő. Ja, és jó a lapod is. Sok kép már ismerős volt, de így egybe jobban köthető a személyedhez. Grat.

Előzmény: Majdnem (115)
Majdnem Creative Commons License 2003.06.19 0 0 115
A gondolatok a (közel)múltban támadtak a (közel)jövőről a (leendő) modell fejében és ennek a tükröződését voltam bátor megpróbálni bemutatni.
Hogy te milyen bonyolult vagy!
Előzmény: Törölt nick (114)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.19 0 0 114
a gondolatok ilyenkor nem az eljövendőre...?
Előzmény: Majdnem (113)
Majdnem Creative Commons License 2003.06.19 0 0 113
valami biztosan múlt időben van, ha a fényképet róla már be tudom mutatni :)
Előzmény: Törölt nick (112)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.19 0 0 112
múlt időben? :)
Előzmény: Majdnem (110)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.19 0 0 111
milyen igazad van... :)
Előzmény: misstick (109)
Majdnem Creative Commons License 2003.06.19 0 0 110
na az itten egybegyülteket hátha érdekli, az első lépés ma: gondolatok a modell fejében
misstick Creative Commons License 2003.06.19 0 0 109
nem bántó az anorexiás mert eredetileg vagyok vékony :-) (relatív h mi a vékony....)
meg nem is írtam h minden jog. fotóktól függ. A te képeidet pl még nem láttam, szívesen megnézném öket, de szerintem akinek nem ez a szakmája az nem szeretné hogy olyan meztelen/akt fotók kerüljenek nyilvánosságra amin teljesen felismerhetö....
de ahogy te is írtad minden megegyezés kérdése.
Előzmény: Százbolha (107)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.19 0 0 108
100bolha:

hehe..

Előzmény: Százbolha (107)
Százbolha Creative Commons License 2003.06.19 0 0 107
misstick:
Az "aneroxiásért" bocs, ha tényleg az vagy.
Egyébként pont az ellenkezőjét tapasztaltam, mármint hogy sok lány azért nem áll kamera elé, mert a szupervékony szupermodellek sugallta méretek miatt kisebbségi érzésük van.

A "mindenjog" sem olyen szigorú.
A józan ész határán belül, partner vagyok abban, hogy a modell jó pár képet kijelöljön, ami semmilyen módon nem jelenhet meg róla.
De egy egész sorozat letiltása azért még nekem is sok.
Viszont ha minden költséget én viselek, akkor a megjelenés-képes fotók jogát miért engedném át????

Ahogy itt többen is írták mindig megegyezés születik. Gyakran csak szóban. És ez elég is.

Százbolha

Előzmény: misstick (104)
Százbolha Creative Commons License 2003.06.19 0 0 106
rgb99:

Mail ment!
---------------

Egyébként meg sok érdemtelen dolgot mondasz rólam.
Tényleg profi vagyok csak nem a fotóban.

Nagyon szomorú lennék, ha a szakmámban is ilyen lenne a teljesítményem.
Mindenki tudja, hogy elég unalmas képeket készítek.
Én is. És ez nem álszerénység!!!

-----------

Na de itt nem ez a Téma.
Valaki tényleg beszkennelhetné a szerződést, mert jobb, mint a semmi!!!
lehet hogy a fotóvilágon e. formában is megvan???

Százbolha

Előzmény: rgb99 (102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!