Keresés

Részletes keresés

rice Creative Commons License 2010.01.16 0 0 310

en is ennek a hirnek a hallatan kezdtem el az eves fogyimat:))))

rizsa

Előzmény: Afrikaans8 (309)
Afrikaans8 Creative Commons License 2010.01.15 0 0 309

Beszakadt a födém egy fogyókúrás csoport alatt

Index, 2010. 01. 15.

Beszakadt a födém a svédországi Vaxjo városának fogyókúra-klinikáján, mikor egy csoport diétázó épp találkozót tartott, írja a Telegraph. Húsz ember állt sorban, hogy mérlegre állva ellenőrizzék, mekkora súlytól sikerült a programon megszabadulniuk, mikor morajlani kezdett lábuk alatt a padló.

„Hirtelen egy hatalmas puffanást hallottunk, először azt hittük, hogy földrengés van, aztán minden a levegőbe repült” - számolt be a helyi Local című lapnak az egyik szemtanú. A födém beszakadt a terem egyik sarkában és a falak mentén, majd a repedések miatt a terem többi része is beomlott.

A fogyókúrázók nem sérültek meg, még a mérleget is sikeresen kimenekítették az épen maradt folyosóra, így a hetente esedékes súlyellenőrzést be tudták fejezni.

cheshirecat Creative Commons License 2003.05.08 0 0 308
Ja és én azért ennyire drasztikus megoldásra nem gondoltam...:)
Előzmény: Törölt nick (306)

cheshirecat Creative Commons License 2003.05.08 0 0 307
Ha erre most nagyon akarnék válaszolni, azt mondanám, hogy ugyanilyen nekifutással a piszkafa lábak és a csontos vállak mutogatása sem az a kimondottan esztétikus látvány, de ilyenmódon akkor a nagyon kevés ember öltözködhetne az időjárásnak és kedvének megfelelően.
De ezt tényleg csak akkor mondanám, ha nagyon akarnék válaszolni, de nem akarok. :)
Előzmény: Törölt nick (306)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.08 0 0 306
Megszégyeníteni nem kell se 7-8 éves gyereket, se 27-28 éveset.
És azok a szépen fejlett sörpocakok, amiket előszeretettel mutogatnak nyáron a belvárosban is? Nos, az télleg broáf. Rájuk télleg szólhatna valahi, mielőtt behányok a bokorba.
Talán a petevezetékét kéne elkötni a kedves anyukának.
Előzmény: cheshirecat (293)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.07 0 0 305
Vajon mennyi lehet az IQ-juk...?

Mellesleg a szaunázás önmagában nem fogyaszt, legfeljebb a méreganyagokat segít kiüríteni, és ezáltal közvetve hat a bőr alatti szövetekre, és még talán a hidegvíz tehet jót, mert a szervezet ilyenkor sok kalóriát éget arra, hogy újra felmelegedjen.

Da ami izzadtságként távozik, az csak víz.

Előzmény: rice (281)
cheshirecat Creative Commons License 2003.05.07 0 0 304
Noshát, sajátom nekem sem volt még, de foglalkoztam velük pár évig, úgyhogy ezeket én hivatalból is tudom. Viszont annyiban előnyöm volt, hogy én nem egyet vagy kettőt (3,4-et) láttam növekedni, hanem többszörösét.
Nademost, cserkész becsszó, befejezem a komolykodást! :)
Előzmény: Intensa (303)
Intensa Creative Commons License 2003.05.07 0 0 303
Gyereked viszont feltehetően nem volt még.
Így nem is tudhatod, hogy hosszú évekig az a fejlődésük menete, hogy hónapokig szaporodnak a dekák, esetleg kilók, aztán ez megáll, és sokasodnak a centik. Majd újra dekák, utána centik ...
Előzmény: Háj Báj (297)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.07 0 0 302
Igen voltam! Es amikor ilyesminek vagyok ful-es szemtanuja, akkor mindig arra gondolok, hogy szabalyozni kellene valahogy, hogy ki valhat anyava, es ki nem. De hat ez ugye nem lehetseges, meg egyebkent is eleg verlazito gondolat.
Nagyon erzekeny vagyok minden gyerekeket ero serelemre. :-(
Előzmény: cheshirecat (301)
cheshirecat Creative Commons License 2003.05.07 0 0 301
És ha tudnád, mennyire nem ritka az ilyen eset, nem csak ilyen, hanem más vonatkozásban is, de biztosan voltál fültanúja ilyeneknek.
Na nem mondom, hogy egy szülőnek nem fogyhat el soha a türelme, bár optimális esetben így kéne, hogy legyen...de így akkor sem lehet!
Na, mostmár kifüstölögtem magam! :)
Előzmény: Törölt nick (296)
cheshirecat Creative Commons License 2003.05.07 0 0 300
Ha a kedves mama és a gyerkőc között zajlik a jelenet, akkor a kettő nem szétválasztható...sajnos alanyi jogon.
A mama egyébként pocakos volt, már úgyértem terhes, valahol a közepén járhatott, amit leginkább meg tudtam figyelni belőle az az volt, hogy 'szépen' szolizott bőre volt, amúgy a pocaktól függetlenül átlagosnak mondanám.
Előzmény: rice (299)
rice Creative Commons License 2003.05.07 0 0 299
más a nevelés és más a megszégyenítés!

engem csak az érdekel, hogy nézett kia kedves mama?

rizsa

TOMIbá Creative Commons License 2003.05.07 0 0 298
Most már nem halok meg hülyén.
Háj Báj Creative Commons License 2003.05.07 0 0 297
pedig a háj rusnya
ezt nem lehet elég korán belenevelni egy gyerekbe
felnőtt korban már kurva nehéz lefogyni
ezt tudjátok jól ti is, igaz?
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.07 0 0 296
Persze, igazad van!
A lelki gyotrelmek hagynak soha be nem gyogyulo sebeket egy gyermekben!
Előzmény: cheshirecat (295)
cheshirecat Creative Commons License 2003.05.07 0 0 295
De mégha nem is tömi, egy alapvető dologgal nincs tisztában és erre nincs mentség!
Elképzelhető,h ogy a gyerkőc 1-2 éven belül kinövi a babahájat, de akkorra már kitudja milyen egyéb, nem fizikai problémái lesznek...
Lesz*rom, hogy a felnőttek milyen gö...hogyismondjam, nem toleránsak egymással, de egy gyerek hol tehet erről?! ilyenkor (is) tehetetlen dühöt érzek...
Előzmény: Törölt nick (294)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.07 0 0 294
Valoszinu, hogy nem szabadna.
Es a legszomorubb az egeszben az, hogy minden bizonnyal a kedves anyuka tomi a gyereket mindenfele egeszsegtelen kajakkal:-(
Előzmény: cheshirecat (293)
cheshirecat Creative Commons License 2003.05.07 0 0 293
Lehet, hogy nem éppen ide tartozik, de ha már elkezdtem leírom: ma délelőtt elsétáltam két anyuka mellett, akik babakocsikkal és a nagyobb lurkókkal voltak felszerelkezve. Az egyik anyukának 2 , a másiknak 1 fiúgyermeke volt, ebből a két fiútestvér épp megszabadult a pólójától és már a harmadik is épp azon volt, mikor 'édesanyukája' leállította ezzel a felkiáltással: "Majd, ha lefogytál, te is leveheted a pólódat!" Sajnos a hangsúlyt és hangerőt visszadni nem tudom....de hozzáteszem a kissrác nem volt annyira feltűnően duci, arról nem is beszélve, hogy max. 7-8 éves lehetett.
Csak az a kérdésem: mondhat ilyet bárki is egy ennyi idős gyereknek a hasonlókorú társai előtt és egyáltalán?! Hát, szabad az ilyennek gyereket nevelni?!
rice Creative Commons License 2003.05.07 0 0 292
vannak akik csak a végletekben tudnak gondolkozni.

rizsa

Előzmény: csángó jimmy (290)
Hibiscus Creative Commons License 2003.05.07 0 0 291
Bizony, fontosak a hüvelyesek! ;))
Előzmény: Törölt nick (267)
csángó jimmy Creative Commons License 2003.05.07 0 0 290
nemtom, szerintem a "nem anorexiás" és a "kövér" között elég nagy szakadék tátong.
Előzmény: nekem22cm (288)
rice Creative Commons License 2003.05.07 0 0 289
ebben a melegben nem csak élnek, de izzadnak is mint a barom:)

rizsa

Előzmény: nekem22cm (288)
nekem22cm Creative Commons License 2003.05.07 0 0 288
éljenek az egészséges, nem anorexiás, vanmitfognirajtuk hölgyek!!!!!

:)

Terebájos Creative Commons License 2003.05.06 0 0 287
Édesem! Nyitott kapukat döngetsz! Szereted a lágy tojást? Én bevallom, nagyon szeretem. Ahogy melegen elömlik az arcomon, a nyelvemen . . . ;)))))**********
Előzmény: rice (286)
rice Creative Commons License 2003.04.15 0 0 286
bevallom, hogy még nem voltam kövér nővel. de szeretnék. csak hogy nekik nem jövök be. azt mondják zörögnek a csontjaim:)

rizsa

Előzmény: vitéz Matschkássy Izidor (285)
vitéz Matschkássy Izidor Creative Commons License 2003.04.15 0 0 285
Rizsa! Általában kerüli Ön a kövér emberek barátságát? Vagy csak szexuálisan nem jönnek be Önnek a kövér nők? Esetleg bejönnek, de folyton visszautasítják és ettől szenved?
Előzmény: rice (284)
rice Creative Commons License 2003.04.15 0 0 284
ez két pasi volt bogaram!
azért te szeresd csak kitartóan a kövér nőket:)

rizsa

Előzmény: elliot (283)
elliot Creative Commons License 2003.04.12 0 0 283
Ezért szeretem a kövér nőket, akik nem akarnak lefogyni, mert nem beszélnek ilyen marhaságokat fogyási szándékkal... :)
vitéz Matschkássy Izidor Creative Commons License 2003.04.11 0 0 282
Jézusom! Annyira izzadtak azok az emberek, hogy csaknem belefulladt az izzadságba?

(Steni! Ne mondja, hogy maga sokkal kevesebbet eszik!)

rice Creative Commons License 2003.04.10 0 0 281
pár napja a szaunában szenvedve két igen figyelemreméltó pasi fogyásról folytatott beszélgetése kötötte le a figyelmemet.
- hogy lehetne lemérni, hogy mennyit fogy az ember, ha szaunázik?
- össze kéne gyűjteni az izzadságot
- amit kiizzadunk?
- ja.
hosszú, szinte kínos percek következtek.
- de akkor utána nem szabad lezuhanyozni, mert visszamegy a víz.
- ?????????
- mert kitágulnak a pórusok, és izzadság formájában víz távozik a szervezetből. de a pórusokon zuhanyzásnál vissza is megy a víz.

na ekkor már fuldokolva röhögtem, és természetesen nem bírtam ki, hogy bele nem kapcsolódjak a vitába:
- a vízi sportolok néha be is áznak mi?

rizsa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!