Keresés

Részletes keresés

budaigy Creative Commons License 2023.01.24 0 0 2995

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy mit lehet tudni a naprózsa lakóparkról. Jó ott élni? Az ipari park közelsége okoz bármi gondot? A szennyvíztisztítóról olvastam, hogy a Nyugati lakóparkban gondot okoz. Esetleg itt is lehet hasonló bűzt tapasztalni?

Bármilyen információ jól jönne :)

 

Lemmi999 Creative Commons License 2022.07.26 0 0 2994

Szia! 

Kútról öntözünk, kristálytiszta. 

A medencét is azzal töltöttük fel. 

Közvilágítás teljesen ok.

Jó hely Varsány, de picit sokan lettünk. Ovi fullon. Bevásárlás csak a helyi horror áru, szocReál szocCoop :D közértekben lehetséges. Lidl, Tesco messze. Pékség az Albán sajnos, a másikban

megfizethetetlen a kenyér, de finom. Pénzes

település, de picit stagnál mostanság. 

Pandamalac88 Creative Commons License 2022.07.06 0 0 2993

Sziasztok! Erdeklodni szeretnek, hogy ti, akik Dunavarsanyban laktok hogy oldjatok meg a kertekben a locsolast? Jelenleg Bp.en elunk, de tul zajos es "sok"kezd lenni a nagyvaros es mivel home office-ban dolgozunk, kikoltozesen gondolkodunk. Jelenleg is van vetemenyesunk, magasagyasokkal es sok mas novenyunk, viszont most nincs furt kutunk, igy mindenkeppen szeretnenk. Varsanyban milyen szazalekban jellemzo a furt kutas ontozes? A masik kerdesem a kozvilagitasra vonatkozna. Ismeroseim laknak Szigethalmon es bizonyos helyeken ott egyaltalan nincs utcai lampa. Itt mi a jellemzo? Aszfaltozasrol, utburkolatokrol, varosi fejlesztesekrol is szivesen olvasnek, ha van infotok :) nagyon koszonom elore is! :) 

BHajnal Creative Commons License 2022.04.24 0 0 2992

Sziasztok! Nálunk pár napja iszonyatosan büdös lett a víz,  valaki tapasztalta ezt rajtam kívül? (Forrás lakópark)

Papamaci57 Creative Commons License 2022.03.16 0 0 2990

Mi ez a nagy csend?

Felhozom a topikot.

Andrá$ Creative Commons License 2020.04.23 0 0 2989

Köszi az infót

Szívesen várok mindenkitől infókat tapasztalatokat :)

Lemmi999 Creative Commons License 2020.04.23 0 0 2988

Szia! 

Ha szabad. 

Varsány fényévekkel jobb, Sz.sz.miklós majdnem olyan mint Szigethalom, ami a környék legalja, picit jobb. Picit.

Varsányban kevés roma van, és a többség normális. A közbiztonság rendben van. Sváb település, én bírom őket, aranyosak szerintem. . Sok az új beköltöző is, ami hoz magával egy kis neveletlenséget, és tiszteletlenséget.

 

A szennyvíztelep környéke most nagyon büdös, kérdés, hogy megoldódik-e valaha. Szerintem nem! A nyugati-lakóparkban még a ruhák is szarszagúak lesznek. Megőrülnék ha ott kéne élnem. Szerencsére mi messzebb vagyunk a szagtól, nem érezni.

Menjetek ki többször és szaglásszatok.

Ha választhatsz, akkor Varsány mindenképp. 

 

Előzmény: Andrá$ (2987)
Andrá$ Creative Commons License 2020.04.22 0 0 2987

Szia

 

Szuper, köszönöm

Még egy kérdés mennyire zavaró a szennyvíz telep ami a közelbe van? illetve mennyire "zűrös" a környék? Gondolok itt a nemzetiségi eltérésekre.

 

Szerinted melyik a jobb Szigetszentmiklós vagy Dunavarsány?

 

Köszi

Előzmény: hivi (2986)
hivi Creative Commons License 2020.04.22 0 0 2986

Szia,

 

én a közelében lakom.

 

A Vörösmarty utca Dunavarsány forgalmasabb utcái közé tartozik, de azért annyira nem zavaró. Hamarosan kerékpárnyomot festenek fel az útra az állomás felé, illetve kerékpárút épül az 51-es út írányába, járda viszont nem nagyon van a Búza utcától a Liget utca felé.

 

Az orvosi rendelő és a gyógyszertár onnan gyalog kb. 15 perc. A környék egyik legolcsóbb és legjobb benzinkutja rögtön ott van. Az állomás és a környéke kb. onnan egy 20 perc séta, de kocsival is oda lehet menni, nagy P+R parkoló van. A boltokat ki kell tapasztalni (én az onnnan kb. 10 perc sétára lévő Görgey ABC-t szeretem, illetve településen belül a Botost és Ballát, a Tünde zöldségest). COOP-ot és a REÁL-t nem ajánlom.

 

A környéken több étterem és pizzéria is van házhozszállítással, illetve Auchan, KFC és úgy tudom hogy a TESCO is szállít házhoz, illetve INTERFOOD, CITYFOOD is, könnyen lehet terméket rendelni is.

 

Bejárás: a legjobb a vonat, ami most a Keletibe visz. Nem késik sokszor, óránként jár és kb. 45 perc a menetidő. Van a 655-ös busz is a Népligetbe, ami többször is jár, cserébe lassú és áll a dugóba. A kocsival bejárás katasztrófa, de WAZE-val nem lehetetlen, igaz alapból kb. 40 perc míg Sorin vagy...

 

 

Előzmény: Andrá$ (2985)
Andrá$ Creative Commons License 2020.04.22 0 0 2985

Sziasztok

 

Nézegettem eladó házakat,(vissza is olvastam) kinek mi a véleménye a Vörösmarty Mihály utcáról a városgazdálkodás melletti 4-5 házról?. Milyen környék? illetve milyen a bejárás onnan? Olvastam, hogy van vonat és , hogy kocsival elég nagy dugók szoktak lenni.

Szerintetek jobb mint Szigetszentmiklós? 

 

Előre is köszi 

Lemmi999 Creative Commons License 2019.12.11 0 0 2984
Fura. Sosem volt gondunk velük. Megvan a sávszél, szép a
kép, és nincs egy folyamatosan meleg box. A T Állítólag nem sokáig bohóckodik már az elavult set top box-szal, mert valami aplikációs megoldásuk lesz.
Előzmény: hivi (2983)
hivi Creative Commons License 2019.12.10 0 0 2983

Engem qrvára nem zavar a box, de ez szubjektív. A PR-ről annyit, hogy apósoméknál többször volt szar, mint jó, az ügyfélkezelésük, egy rakás fos. Telekom nálunk tökéletes képet ad, azt meg pont l.sz.r-m,hogy van egy box a tv-m alatt.

Előzmény: Lemmi999 (2981)
Elar Creative Commons License 2019.12.10 0 0 2982

Na ezért vagyok a PRnél....

Előzmény: Lemmi999 (2981)
Lemmi999 Creative Commons License 2019.12.09 0 0 2981
Vissza is mondtam. Felfoghatatlan ez a szánalmas box
eröltetés, a leggagyibb távirányítóval ami valaha a kezemben volt.
A kép is rosszabb mint a PR-nél.
Lemmi999 Creative Commons License 2019.11.07 0 0 2980
Köszi.
CA kártya választható? Vagy csak Set top Box?
Előzmény: hivi (2979)
hivi Creative Commons License 2019.11.07 0 0 2979

Nagyon pozitívak a tapasztalataink. 

Előzmény: Lemmi999 (2978)
Lemmi999 Creative Commons License 2019.11.07 0 0 2978
Sziasztok!

Telekom TV/internet milyen mostanság a városban?
Be merjem vállalni?
Elar Creative Commons License 2019.05.20 0 0 2977

Szia

A lomtalanítást évente ingatlanonként egy alkalommal (ingyenesen 2 m3-ig) házhoz menő rendszerrel végezzük el, amely folyamatosan igényelhető. A lomtalanítás e módon történő elvégzése a lakosság számára kényelmesebb, figyelembe véve, hogy nem kell egy meghatározott időponthoz igazodni. Elsősorban e-mailen (ugyfelszolgalat@multiszint.hu), de telefonon (+36 30 665-4021) is lehetőséget biztosítunk az időpont egyeztetésére. Lomtalanítás alkalmával a háztartásban feleslegessé vált használati tárgyakat, eszközöket, bútorokat szállítjuk el.

A nagydarabos lom (pl. bútor) kivételével a kisebb méretű anyagok a hatékonyabb elszállítás és szétszóródás megakadályozása érdekében kizárólag bezsákolva, kötegelve kerülnek elszállításra.

Nem tartoznak a lomtalanítás körébe, így nem kerülnek elszállításra:

-          gally, salak, trágya, szalma, egyéb növényi és állati hulladék, építési hulladék, egyéb ipari hulladék;

-          veszélyes elektromos, elektronikai készülékek (pl. TV-készülék, hűtőgép…);

-          veszélyes hulladékok, gumiabroncs;

-          heti szállítás körébe tartozó háztartási, valamint termelési tevékenységből származó hulladék.

Előzmény: Orsi831122 (2976)
Orsi831122 Creative Commons License 2019.05.18 0 0 2976

Sziasztok!

 

Arról érdeklődék, hogy szokott-e lenni lomtalanítás valamikor és ha igen erről hol lehet tájékozódni. 

 

Előre is köszi . #egytipikuspesti :D

Elar Creative Commons License 2019.04.16 0 0 2975

Egy Suzuki kereke már meg is van.
Ma hazafelé Harasztin jöttem.
Ez tragikus

Előzmény: brazil_8 (2974)
brazil_8 Creative Commons License 2019.04.15 0 0 2974

Azért az is durva lehet, hogy aki este arra megy és nem tud róla és úgy 90 km/h-val megküldi az egyik ilyen felmart részt, hát nem tudom mi lesz majd a gumi, felni párossal 

Elar Creative Commons License 2019.04.15 0 0 2973

Ma hazafelé 3 kor már nem voltak munkagépek.
Ellenben bazi nagy sor a Cola felé igen.
Holnap reggel dzsihád lesz.
8-ra kellene mennem az Üllői útra - nem is tudom mikor induljak :(

Előzmény: brazil_8 (2972)
brazil_8 Creative Commons License 2019.04.15 0 0 2972

brazil_8 Creative Commons License 2019.04.15 0 0 2971

Kezdem azt hinni, hogy direkt szívatják a környékbelieket ..... :(
Nem volt elég szar a közlekedés még reggelente :(((

hivi Creative Commons License 2019.03.30 0 0 2970

A T-nél alapvetően pozitivak a tapasztalataim. 2 esetben volt kisebb baki. 

 

Az 1. esetben Tv-t rendeltünk speciális távirányítóval. A futár akkor telefonált, hogy megjött a cuccal, amikor nem voltunk otthon. Visszavitték a TV-t. Újra kellett rendelni, de akkor már nem volt akciós, 10.000-el többe került, illetve már nem volt hozzá speciális távirányító sem. A telefonos ügyfélszolgálaton jeleztem. Elnézést kértek, és a 10.000 Ft-ot valamint a távirányító értékét, további 10.000 Ft-ot jóváírtak a következő számlán.

 

A 2. esetben rendeltem bolti átvétellel egy mobilkiegészítőt. Nem kaptam értesítést, hogy átvehető-e, így rájuk írtam a chatjükön keresztül, hogy mi a helyzet. Kiderült, hogy már 2 napja átvehető volt, de az üzenet erről sajnos valóban elmaradt. Kérdésemre, hogy akkor az adott napon délután egy időpontra oda tudok-e érte menni és átvenni, igen volt a válasz. Odamentem (Köki Terminál), és az üzletben T egyenruhás emberek zárt ajtók mögött tárgyaltak valamit, az ajtó előtt ott állt egy T-s hosteslány, aki érdeklődésemre elmondta, hogy egész napos meetingjük van, ezért az üzlet zárva van. A telefonos ügyfélszolgálatot ismét hívtam, hogy nem tudom átvenni a cuccot, noha azt mondták,  hogy átvehetem. Másnapra adtak egy soron kívüli időpontot, plusz a kellemetlenségek enyhítésére jóváírtak 5.000 Ft-ot a következő számlán.

 

Csúsznak be náluk is hibák az ügyfélszolgálaton, de a szolgáltatásuk jó, plusz azt látom, hogy igyekeznek minden kellemetlenséget kompenzálni.

Előzmény: Elar (2965)
Elar Creative Commons License 2019.03.29 0 0 2969

Nálam a max PR net van (240) én teljesen meg vagyok vele elégedve.

Igaz nem mérem a sebességet :D

A torent hasít, pillanatok alatt lent van egy sorozat....

Stabíl....

 

Szóval én elégedett vagyok vele

Előzmény: brazil_8 (2968)
brazil_8 Creative Commons License 2019.03.29 0 0 2968

Mondjuk a T-s Net hozza a sebességet, eddig akárhányszor néztem, illetve a rendelkezésre állással sem volt gond eddig. 

Csak az az STB-k ne lennének, meg a TV kép minöség lehetne (főleg HDban) kicsit jobb ...

brazil_8 Creative Commons License 2019.03.29 0 0 2967

A PR-os Net ilyen gyenge lenne, mint írtátok?

Jelenleg a T-től van a Net és a PR-től TV szolgáltatás, már egy jó ideje gondolkodok, hogy összevonni a kettőt és a TV-hez szükséges STB-k miatt (Telekomnál) inkább a PR lenne a befutó. De azért a Net hozzáférés nem mindegy (főleg, hogy munkára is kellene), egyrészt lassabb lenne (ami önmagában még nem probléma 200-250 Mbpsen is bőven el lehet dolgozni), de ha ez még nem is megbízhatóan áll rendelkezésre, akkor azért az már nem annyira jó. Tapsztaltatok problémát vele?

Orsi831122 Creative Commons License 2019.03.28 0 0 2966

Oh a a panaszkezelés miatt nem aggódom. Szerintem benne vagyok a TOP 10 emberben, akik elérték, hogy a UPC-s ügyintéző rájuk csapja a telefont: :D 

 

Ugye azt nekik nem szabad, szóval sűrű bocsánatkérések közepette hívtak fel 3 perc múlva és intézték fénysebeséggel az amúgy 1,5 hete húzódó problémámat. Szóval versenyezhetnek a bűbájos stílusomért a kedves szolgáltatók.

 

Valószínű a T. lesz, igaz, hogy ők a legdrágábbak, de ők az egyetlenek akik nem vakond (10 meg 50 MB/sec) netet ajánlottak...

Elar Creative Commons License 2019.03.28 0 0 2965

Igen ismerős.

Én 9 éve csaptam az asztalra, amikor mondták, hogy az elöző tulaj tartozást hagyott maga után a házon és addig nem köthetek új tulajként szerződést, amíg nincs kifizetve.

Hajtsam be rajta!!!!

Na itt a mosolygós személyem kissé feszült lett és kb amit te is írtál az következett :)

Szóval az ügyfélszolgálat elég gáz....

 

De nem gondolnám, hogy a T jobb lenne ebből a szempontból :)

Előzmény: hivi (2964)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!