Keresés

Részletes keresés

wobblerX Creative Commons License 2016.06.06 0 0 2710

Elárulnád, hol van ez a "bűzgyár"?

Előzmény: kicsizs (2701)
wobblerX Creative Commons License 2016.06.06 0 0 2709

Köszönöm.

Előzmény: kicsizs (2708)
kicsizs Creative Commons License 2016.06.05 0 0 2708

Új ikerházak vannak most a Nyigati Lakóparkban.

Ezek az 1hónapos technológiával készülnek! Ennyi idő alatt már tető van a házon és csinálják a belső munkákat. Ha kicsit értesz a házakhoz, elég lesz ennyi is...

Többek között ezért nem vettem új házat...

De sok sikert! Remélem sikerrel jársz!!!

Előzmény: wobblerX (2707)
wobblerX Creative Commons License 2016.06.05 0 0 2707

 Sziasztok!

 Kiköltözünk Budapestről, Dunavarsány is felmerült a lehetséges helyek között. Újszerű sorházat, ikerházat keresünk. Hol érdemes nézelődni?

Üdv.: w

kicsizs Creative Commons License 2016.05.28 0 0 2706

Hja, nem normálisak... szerintem legalábbis... 😉

Előzmény: brazil_8 (2705)
brazil_8 Creative Commons License 2016.05.26 0 0 2705

"Jópofák" ezek a PR-esek. Felhívtak, hogy lejárt a hűségem náluk a TV-re (egyébként már vagy egy éve) és lenne új szuper ajánlataik nekem. 

Majd előadták, hogy ugyanezekkel a csomagokkal ha aláírok 2 évet, akkor garantálják nekem az ár garanciát. Csak apró bibi, hogy az >5% több, mint amit most hűség nélkül fizetek.

Az egy éves hűséggel meg >13%-val lett volna magasabb az ár.

Jó nekem hűség nélkül, olcsóbban is, így elhajtottam őket.

Egyébként normálisak ezek ott????

brazil_8 Creative Commons License 2016.05.25 0 0 2704

Nekem XXL van itthon, eddig nincs vele probléma.

 

Napszaktól függően a speedtest 50-120 Mbpst mér lefelé, felfelé 45-50 Mbps között van általában.

Most egy benti céges sima gépről ~30 megával töltök le.

 

Otthonról VPN-t használok ritkán tapasztaltam megszakadást, de azok is szerintem benti VPN miatt volt inkább szerintem. Nekem is fontos a stabil net, egyébként ilyen szempontból az Invitel ADSL sem volt rossz, csak nagyon kicsi az uplink.

 

Szóval hajrá ;)

 

Előzmény: Mewee24 (2703)
Mewee24 Creative Commons License 2016.04.27 0 0 2703

Sziasztok.

Valaki használja a telekom internet szolgáltatását?
Szeretnék átmenni telekom-ra,és érdekelne,hogy mennyire stabil a szolgáltatás.
Netmánia XL és XXL csomag érdekelne leginkább.Akinek ilyen van bekötve,az légy szíves írja le a tapasztalatait.
Kolozsvári utcában lakom,és nem akarnék olyan netet beköttetni,ami nem stabil és folyton csak a baj van vele.
A válaszokat előre is köszönöm!

kicsizs Creative Commons License 2016.04.13 0 0 2702
kicsizs Creative Commons License 2016.02.23 0 0 2701

Megint dolgozik a bűzgyárunk...

Napok óta úgy jövök haza, hogy a bűztől hányingerem lesz...

Újra rá kell szoknom, hogy belsőre rakom a ventit... De ha ez van most, mi lesz nyáron???

brazil_8 Creative Commons License 2016.01.09 0 0 2700

5 címből 2-nél nem stimmel a házszám. Helyrajzi számot csak nálunk tudtam nézni, az ok.

 

Egyébként van ahol a házszámok így mennek egymás után: 78, 84, 82 ;)

 

 

Előzmény: Elar (2699)
Elar Creative Commons License 2016.01.09 0 0 2699

Más.

 

A www.dunavarsany.hu oldalon kint van a város térképe, amin a házszámok + helyrajzi számok találhatóak szelvényezve.

 

Namármost az a bajom, hogy ahol most lakunk el van csúszva egy házszámmal. Nem stimmel a házszám + hsz szám.

Azt hittem csak a mi utcánkban van így.

De nem.

A szomszéd utcában ugyanez a szitu.

 

Ez azért érdekes számomra, mert vettünk egy ingatlant, amin a 30-as szám van és így is fut az Elmünél pl. Ide volt bejelentve az eladó is. A tulajdoni lapon meg 28. van......

Nálatok mi a helyzet? Stmmelnek?

Elar Creative Commons License 2016.01.09 0 0 2698

Értem. :)

 

Én kifejezetten üditőnek találom, hogy sokkal kevesebb adót látok a csatornalistában :)

Ma raktam rendbe teljesen. Mondjuk 15-én jönnek hozzám aktiválni a Kölyök csomagot + egyebek.. :)

 

Előzmény: brazil_8 (2697)
brazil_8 Creative Commons License 2016.01.09 0 0 2697

A második TV-n már gyorsan ment.

A problémám az volt, hogy megcsináltam egyet, de egy jó pár HD csatorna kódolt volt. Utána kellett egyesével végignézni, hogy melyik jön és melyik nem. Majd ez alapján átvariálni az egészet előröl.

A neten fent lévő HD csomagok nem egyeznek az enyémmel, a kettő között van az enyém. Ez volt a bajom.

 

A HD nekem fontos, ég és föld egy angol bajnoki vagy egy NFL meccs HD-ben. Meg a filmek is jobbak úgy :)

 

Engem viszont a WiFi modem nem izgat. Az otthonihoz hasonlót úgy sem adnak, így az nekem nem opció.

 

Anyámhoz tegnap köttetem be a T-t (TV + tel, bár telefon a számhordozás miatt még nem futott végig).  A szerelés profi volt. A sima TV adás minősége azért nem varázsolt el.

Előzmény: Elar (2693)
kicsizs Creative Commons License 2016.01.08 0 0 2696

Nekem a WIFIs modem bejött, mert jobb, mint ami volt eddig...

De a HD adások a setup boxon keresztül nem túl szépek...

Anyunál a HD csatornáknak szebb a képe képcsövesen is...

Itthon ugyanezt nem tudom miért, nem látom... :/

Előzmény: Elar (2693)
kicsizs Creative Commons License 2016.01.08 0 0 2695

Nem tudom, később értem oda, de a fülke maga ép volt, csak a moci feküdt a kocsi előtt... :/

Előzmény: Elar (2694)
Elar Creative Commons License 2016.01.07 0 0 2694

És mi lett a vezetővel?

Előzmény: kicsizs (2690)
Elar Creative Commons License 2016.01.07 0 0 2693

Egyrészt értelek, másrészt nem. :)

Nekem is megvan a kialakult sorrendem, de pikk pakk  (10 perc) alatt összedobom.

Csináltam egy automatikus újrahangolást és utána pakolgattam. Semmi extra.

 

Nem örültem ennek a cécónak, mert egy csomó csatornám eltűnt, de hát tudtam, hogy így lesz, szóval nem lepett meg.

Most megrendeltem a Grand csomagot + Kölyök. Egyedül a VH1-et sajnálom, de ezért nem fizetek +800 vagy mennyit. Marad a rádió :)

A HD engem annyira nem izgat - egyelőre nem vagyok hajlandó ennyi pénzt adni érte. 1-2 nekem is van a közszolgálatiak. :)

 

Most kapok majd egy Wifi opciós modemet, aminek elvileg örülök - hátha jobb lesz, mint a Routerem (?)

Illetve egy ingyen settopbox is érkezik, ami tök jó lesz a héóba, ahol eddig csak a szar analóg jel érkezett be :)

 

Szóval én összeségében elégedett vagyok :)

 

A T-t meg 2 év múlva megnézem újra, mit ajánlanak,

 

 

Előzmény: brazil_8 (2691)
kicsizs Creative Commons License 2016.01.07 0 0 2692

Igen... én is szeretem ezeket a mókákat...

Tavaly addig húztam a csatornák összerakását, hogy mire kész lettem, 2 hét múlva újra átvariálták...

Na, azóta játszik vele akinek van rá ideje... a kedvencekben úgyis megmarad...

Amennyit meg én tévézek, arra a pár csatornára nem szenvedek... ;)

Előzmény: brazil_8 (2691)
brazil_8 Creative Commons License 2016.01.07 0 0 2691

Semmi csak az új évre tekintettel átvariálták a csatorna kiosztásokat.

A TV-n én saját átszerkesztett listát (sorrendet) használok, az én logikámnak megfelelőt. A csatornaváltások után természetesen a beállított csatornák többsége eltűnt => újra hangolás => Saját lista összeállítása.

Gondoltam, hogy gyorsan összedobom. De nem jött össze ez :(

Volt/van D-HD csomagom. Ilyen ugye nincs és azt se írták meg, hogy mi lesz helyette. A honlapon 2 (+1 sport) HD csomag van. A sima nem lehet, mert abban kevés van, ezért a HD+ szerint a számítógépen megszerkesztettem a csatornalistát (sorrendek összeállítása, amiből van HD, abból az legyen benne stb...). Na ezután derült ki, hogy az én csomagom nem a HD+, de nem is a HD valahol a kettő között van (22 db HD csatival). De ugye ilyen nincs a honlapon. Végig kellett menni az összes csatornán, hogy mi fogható és mi nem. Közben újra csati szerkesztés, jegyzetelés, beolvasás ....

Na szóval elvoltam, de most már rendben van minden :)  az egyiken ;)

Előzmény: Elar (2689)
kicsizs Creative Commons License 2016.01.07 0 0 2690

Ha jól láttam egy Toyota meglátogatott egy fát frontálisan...

A nyomok alapján én azt sejtem, hogy valami megdobhatta az autót, de nem tudott korrigálni...

Csórinak a motorja is kiszakadt... ott volt a kocsi előtt... szép kis évkezdés...

Előzmény: brazil_8 (2688)
Elar Creative Commons License 2016.01.07 0 0 2689

Miért volt valami? :)

 

Ne haragudj a PR-re...

Miért volt ennyi idő? :)

 

 

Előzmény: brazil_8 (2688)
brazil_8 Creative Commons License 2016.01.06 0 0 2688

Hát a "kedves" PR bek..., röpke 1-1,5 óra volt helyre tenni a csatornakiosztást és ez még csak az egyik TV volt :(   A másik már 10 perc alatt meglesz, de akkor is elmennek a sóhivatalba.

 

 

Tudja valaki, hogy mi volt este az Erőspuszta-i kereszteződésben? 

kicsizs Creative Commons License 2015.12.20 0 0 2687

Egyébként az édesanyámnál is ugyanez a helyzet...

Sokkal szebb ott a kép a sima képcsövesen is... itt csak simán csöves! :D

Előzmény: Elar (2686)
Elar Creative Commons License 2015.12.20 0 0 2686

Viszont a digitális szebb képet ad, mint az analóg....

 

Egyik nagyszülőnél T van és vmi 300e ftos TV. Egyszerűen hányok tőle annyira éles a kép... :) Nem tudok rájönni, hogy a TV vagy az adás minőségétől iylen a kép. Nekem már túl éles, steril olyan nem is tudom... nekem már sok.

Erre tgnap haveroméknál az átlag sima Full HD-s tvn is ezt tapasztalom a T-s adáson, hogy rohadt éles és (nekem) furcsa a kép.

Azon golndolkozom, hogy az optikai kábel ad ilyen képet a koaxhoz képest vagy a TV van furán beállítva?

Előzmény: kicsizs (2685)
kicsizs Creative Commons License 2015.12.19 0 0 2685

A Tnél legalább lehet bazinagy tévét venni kamatmentes részletre...

Itt semmit... oldd meg... mondjuk nem kell...

Mostanában egyébként nem tudom mi van, de ez a digitális faszság az idegeimre megy, mikor pár másodpercre kiesik az adás...

Analógnál ilyen nincs is, csak ennél a hipermodern rendszernél... állati jó... tök modern...

Előzmény: Elar (2684)
Elar Creative Commons License 2015.12.19 0 0 2684

Innováció. Fejlődés.

Nem éri meg (???) fenntartani a két hálózatot - párhuzamosan működtetni

Előzmény: kicsizs (2683)
kicsizs Creative Commons License 2015.12.19 0 0 2683

Na, ez az... én is ezért maradok, mert utálom ezt a digitális baromságot!!!

Nincs bazinagytévém, nincs szükségem sem a setup boxos felhajtásra!... de ...

Sajnos előbb-utóbb elér minket is az átállás kényszere, mert kivezetik az analógokat... baromira nem értem, miért kell ráerőszakolni az emberekre a digitális tévézést!

VAN AKINEK BEJÖN, DE HA NEKEM SEM KELL, MIÉRT FIZESSEK ÉRTE ENNYIT-ANNYIT??? Biztos én vagyok a hülye... nem értem...

Szerintem azok sem értik, akik a péernél mögöttünk voltak... a nőci az anyukájának vitte a boxot... mondta is, hogy felrakja a szekrény tetejére...

Ennek mi értelme van??? Én is elhoztam, de nem használom, nem is fogom, de rákényszerítenek, hogy elvigyem, mert úgy olcsóbb! MIÉÉÉÉRT???

Előzmény: Elar (2682)
Elar Creative Commons License 2015.12.19 0 0 2682

sztem még bele is vágnék, de én borzadok a sepptopbox tól. Még egy távírányitó... Bloaaaa

 

 

brazil_8 Creative Commons License 2015.12.18 0 0 2681

Igazából a háztartások száma alapján nem is volt megtérülő a BC ezen a területen (Dunavarsány, Délegyháza, Bugyi), a mobilhálózati plusz igény miatt lett még is elindítva a fejlesztés. Így sajnos nagy ez egy HP-ra jutó költség :(

Előzmény: Elar (2680)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!