Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.03.23 0 0 16
Az ilyen Dokument ellen ellenSort kell inni, mert onallo eletre kel! :))

Előzmény: Wágner úr (14)
Wágner úr Creative Commons License 2003.03.23 0 0 14
Mer' az a marha Dokument nem isz Söröt! Mindig mondtam, hogy a zilyenekkel vigyázni köll, mer' minden aljasságra képesek...
netizen Creative Commons License 2003.03.23 0 0 13
A Dokumentum felette áll a kauzalitásnak és a téridő revelációjának. A Dokumentumot Szauron fogalmazta és mi Dokumentum-lidércekké váltunk. De eszméltünk idejében. Igy a Dokumentum haragja most minket üldöz, ezen a fórumon is...
Előzmény: szödös (12)
szödös Creative Commons License 2003.03.22 0 0 12
Tényleg! Azt sulykolták egy időben hogy 2001.szept. 11-e óta Nato szövetségesként hadat üzentünk a terrorizmusnak. Aztán meg azt hogy Nato szövetségesként befogadjuk a tolmácsokat Taszárra, átengedjük a légterünket,közútjainkat, reptereinket,küldünk gázálarcot, oltóanyagot,lelkendező leveleket irkálunk alá, kis híján fel semvesznek az unióba, neveletlennek, infantilisnak minősitenek,fenn maradunk véletlen egy, a háborut támogató országok listáján, hamarabb tudjuk meg mint izrael, hogy mikor kezdődik a háboru, miniszterelnökünket a világ ura folyton molesztálja telefonon, felkérnek hogy utasítsuk ki az iraki diplomatákat.....stb.
Mindennek ellenére csak a Fidesz víziója az hogy nyakig benne vagyunk a dokumentumokkal együtt egy háboruban.
.
Előzmény: qncogi (7)
qncogi Creative Commons License 2003.03.22 0 0 11
legyen boldog életed a kastélyban (vagy Amerikában?).
Előzmény: netizen (9)
netizen Creative Commons License 2003.03.22 0 0 10
Teljesen jól látod a helyzetet. Mindezt a Dokumentum követte el.
Előzmény: szödös (5)
netizen Creative Commons License 2003.03.22 0 0 9
Könnyen? Három napomba került, míg felismerten, hogy a valódi agresszor a Dokumentum. Ami ma történik, ahhoz képest Franz Fafka egy pitiáner looser volt.
Előzmény: qncogi (7)
netizen Creative Commons License 2003.03.22 0 0 8
Nem érted? Még mindig nem érted? Semmilyen ország nem áll hadban Irakkal. Egyedül a Dokumentum áll hadban Irakkal! A katonák nem országok katonái, hanem a katonák ennek a Dokumentum-nak a katonái!
Előzmény: Venyerin (6)
qncogi Creative Commons License 2003.03.22 0 0 7
Elég könnyen meggyőzhető vagy. Pedig csak arról akartunk, hogy Magyarország nem áll hadban, mint azt a fidesz hazugmódon hirdeti.

Előzmény: netizen (-)
Venyerin Creative Commons License 2003.03.22 0 0 6
Állítólag én balos vagyok és szerintem azok az országok, amelyek katonái harcolnak Irak ellen, hadban állnak Irakkal.

Természetesen ha Dokumentum katonái is ott harcolnak, akkor Dokumentum is hadban áll.

szödös Creative Commons License 2003.03.22 0 0 5
Nem vagyok nagy katonai szakértő, de az a dokumentum végzett hosszú leszerelést Irakban?
És most mikor már majdnem teljsen fegyvertelenné vált az ország, kiutasitja az ország vezetőjét a saját hazájából.És miután minden szempontból padlóra küldte az országot, már bátran elkezdi bombázni. Hmmmm........
Máris rávetem magam a vincsire, ilyen dokumentum nem lapulhat meg nálam, ez nem Taszár!
Előzmény: Droopy (2)
Gép-ész Creative Commons License 2003.03.22 0 0 4
Francba, ez a hülyeség volt az 1000. hozzászólásom. Valami magvasabbat is mondhattam volna :DDD
Előzmény: Gép-ész (0)
Gép-ész Creative Commons License 2003.03.22 0 0 3
Azt akarod mondani, hogy Irakot egy táska pénz támadta meg?
Előzmény: Droopy (2)
Droopy Creative Commons License 2003.03.22 0 0 2
Hacsak nem keverjuk bele a kisgazda kepviselo altal cserelt 20 dokumentum-ot, amibol az kovetkezne hogy torgyan doktor partja egyidoben 20 orszagot tudott volna megtamadni:)
Előzmény: Gép-ész (0)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.03.22 0 0 1
a szemét papiros.
Gép-ész Creative Commons License 2003.03.22 0 0 0
Hehe. Itt rövidesen t0picösszevonás lesz :D
netizen Creative Commons License 2003.03.22 0 0 topiknyitó
A balos kollegák meggyőztek arról, hogy Jelenleg nincs olyan ország ami hadban állna Irakkal. Pontosítok. A megtámadott fél: Irak. A Támadó fél jogi szempontból identifikálhatatlan. Ami identifikálható az egy alaáírt dokumentum, ami a katonai cselekmények alapját, logisztikai keretét képezi. Ebből logikailag az az egyetlen következtetés vonható le, hogy a közismert Dokumentum támadta meg Irakot. Ez nem vicc! Ez teljesen komoly a tudomány mai állása szerint. Elkötelezem magam atéren, hogy sürgősen átnézem a kb 200GByte+ archívumomat és lefülelek minden agresszor dokumentumot. Meg kell akadályozni, hogy gonosz szándékú dokumentumok civilizációkat döntsenek romba. Ha jóérzésű, humanista ember vagy, csatlakozz a kezdeményezésemhez! Vegyük fel a harcot a gonosz akaratú dokumnetumok ellen...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!