Keresés

Részletes keresés

Geőcze Zoárd Creative Commons License 2003.07.20 0 0 44
Persze, most sopánkodtok. De én tudom, hogy vannak ilyen klubok szerte a városban, szó szerint tömve emberekkel. Azokba ki jár?!
Jövőre meg ezek is külön kamionos felvonulást akarnak majd rendőri biztosítással. Állítólag már érdekvédelmi szervezetük is van, meg kisebbségnek híják magukat.
Szóval én kivándorlok, mert ha így haladunk, még kötelező lesz. Na, én ezt nem várom ki!

Arról már nem is beszélve, hogy ezek előbb-utóbb kijönnek az utcára a beteg, ferde hajlamaikat mutogatni. Tele lesz velük a város, nekem meg majd néznem kell őket?

futyimre Creative Commons License 2003.07.20 0 0 43
Huha akkor en rohadtul perverz vagyok...
Nem ismertek egy jo pszichoterapeutat?
:)
Imi
Vegetable Creative Commons License 2003.07.18 0 0 42
Minek hoztad fel ezt az undoritó, perverz topikot??? Fiu és lány együtt egy ágyban szexel? fujjjjjjj! :(
:-DDD
Előzmény: brutálmaci (41)


brutálmaci Creative Commons License 2003.07.18 0 0 41
huhh. minden idők legperverzebb topikja.
finnugor szerető Creative Commons License 2003.04.22 0 0 39
aha. idejöttetek sopánkodni, közben valójában izgat a dolog titeket.
perverz disznók, fujjjjjjjjj!!!!!!!
nOr Creative Commons License 2003.04.21 0 0 38
Már ne is haragudj, kedves Open, de a virágok még ennél is perverzebbek! Legtöbbjük képes önmagát megtermékenyíteni, ily módon még az önkielégítés is terhességgyanús! (macera)

Ám a legrosszabb mégis a "szokásos" szaporodási módjuk, melyben különféle rovarokat (lepkétől a hanygáén át a döglégyig) használnak ki! Hagyják hogy az állatok felizgult állapotuk nedveit nyalogassák, majd "ondójukkal" megfürösztik, és azt a (repülő) rovar juttatja a másik növény "hüvelyébe". Micsoda perverz animalsex!

enyes növények pedig egyszerűen a levegőbe lőnek, avgy az vízbe "élveznek", és az áramlatokra bízzák!

Fúúú, de perverz vagy! Ez talán még a bőrborítású hüvelykúp többszöri, ritmikus vaginális alkalmazásánál is aberráltabb!

Előzmény: open (37)
open Creative Commons License 2003.04.16 0 0 37
szégyeljétek magatokat!
az ember azért emelkedett ki a lealjasodott állatvilágból, hogy szakítson az ösztönök diktálta viselkedési normákkal és megkülönböztesse magát.
ti meg ilyen koszos topikokat nyittok az állati-szexuálitás analógiáján alapuló, elkorcsosodott emberi perverzióról!

ezután szégyelem, hogy embernek születtem és követelem, hogy a következő újjászületésem alkalmával virág legyek (gyengébbek kedvéért: olyan virág akinek levelei vannak és nem olyan aki vaginálisan tömhető egy hím által :)

CornFake Creative Commons License 2003.04.15 0 0 36
különbenis
ember emberrel???bbbbbbbbbbbbbbbbbbrrr

.)

SuperBoy Creative Commons License 2003.04.03 0 0 35
ez tukortopik
Előzmény: SuperBoy (33)
Donky Creative Commons License 2003.04.03 0 0 34
Nem lehet, hogy ez a dolog valami régi vallásos rituálé részeként maradt fenn? Mint pl. az emberáldozás, állatbelekből jóslás, meg hasonlók. Mondjuk aki ezt akérdéses ocsmányságot képes művelni, az csak valami fanatikus lehet... Épeszű ember ilyet nem tesz.
Engem is csak érdeklődés szinten érdekel, a tudományos értekezésemhez gyűjtök adatokat. A dolgozatom címe: szexuális aberrációk napjainkban.
:o)
Előzmény: nOr (31)
SuperBoy Creative Commons License 2003.04.03 0 0 33
SuperBoy Creative Commons License 2003.04.03 0 0 32
Ez nem csak hogy gusztustalan, de illegális is.

Aki ebbe a topicba ír, azt tuti lehallgatják a nemzetbiztonságiak... Én is az életemet kockáztatom most épp... Ha nem írnék többet, akkor elkaptak, hogy összefüggésbe hoztak a témával...

Elkeserít?, hogy 2003-ban el?jön ez a téma, azt hittem soha többet nem kerül szóba, és mindenki képes tabuként kezelni...

nOr Creative Commons License 2003.04.03 0 0 31
Donky:

Á, ez annyira kicsiny, elenyésző szubkultúrát érdekel, és ezek annyira védik magukat az illetéktelenek figyelő szemei elől, hogy még a szabaderkölcsű, információéhes neten is nehezen fellelhető ilyen tartalmú anyag. Szerintem a google-el nem találsz semmit ehhez ismerettségek, hosszas kutakodás és jelszavak kellenek!!!

Próbálni meg? Ki merne ilyesmit? vagy ha igen, szerinted bevallaná? :)

nOr

Előzmény: Donky (26)
Elkhound Creative Commons License 2003.03.28 0 0 30
Vétkeztem. Bűnös kísértésnek ellentállni nem tudva ismét e förtelem posványába süllyedtem.
Nem tehetek róla, ez nem betegség, én ilyennek születtem, de már elfogadtam magam.
Megtaláltam párom, ő is elferdűlt, lány létére fiúval dug, sőt nyalatja magát.
A kutyát - minő perverz - közben kizavarja a hálószobából, sőt a lakásból is...
wellington Creative Commons License 2003.03.27 0 0 29
Nem szép dolog. Azért gondoljatok bele, miről is van szó: egy szőrös vadállat rászabadul egy finom, törékeny, éteri lényre egy otromba és gusztustalan testrészével... Nem hinném, hogy volna nő, aki tényleg megengedné az ilyesmit.
mijacsuda Creative Commons License 2003.03.26 0 0 28
fúúj, mint az állatok!
Vegetable Creative Commons License 2003.03.25 0 0 27
Kipróbálni??? Ilyen gusztustalanságot??? Méghogy fiu és lány... Fuj!
:-DDD
Előzmény: Donky (26)
Donky Creative Commons License 2003.03.25 0 0 26
Próbálta már valaki? Mik a tapasztalatok? Esetleg ilyen jellegű képet vagy filmet hol lehet találni?
:o)))
sierra Creative Commons License 2003.03.24 0 0 25
De hülye vagy te, ex-senki...
:o)))
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.23 0 0 24
de. mert én kizárólag a lány dug kígyóval, fiú kecskét dug, békákat nyomjunk fell ázsiai lányok muffjába stb topicokban járok...

javaslom az egész husz-t töröltetni. az egész gusztustalan.

már én is.

Előzmény: Törölt nick (19)
A birka Creative Commons License 2003.03.23 0 0 23
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (21)
Vegetable Creative Commons License 2003.03.23 0 0 22
Hülye :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.23 0 0 21
Azért ez félelmetes. Napokkal ezelőtt kértem a modikat, hogy töröljék ezt a gusztustalan topic-ot, de még csak nem is reagáltak rá.

És bár nem olvastam a topic-ot, de feltételezem, hogy a topic-nyitó gusztustalansága odáig terjed, hogy nem is anális, v. orális tevékenységre gondolt, hanem ...
Pfujjj! Le sem merem írni, mert még elpirulok.
És egy ilyen témát még hagynak létezni. Mélységesen fel vagyok háborodva!

Vegetable Creative Commons License 2003.03.23 0 0 20
Ha jól látod, bátorodva van, és vigyorgott... Nem vagy te tulérzékeny? :-DDD
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.23 0 0 19
akkor nem köll idejönni...

nyiss egy topicot "fertő" címmel. és sorold fel taxatíve, melyik topicokat tartod undorítónak.

Előzmény: nOr (18)
nOr Creative Commons License 2003.03.22 0 0 18
Az ilyen tartalmak miatt tartják a Zinternetet még mindig elzüllött, elfajzott imperialista undorító fertőnek, mely szennyezi a mai fiatalságot, nem is beszélve midnen más egyéb politikai, erkölcsi, gazdasági kárról, és főként sexuális eltévelyedést okozó voltáról. Az ehhez hasonló, alapvető emberi normákat is felrúgó, vad, gusztustalan, emberi jogokat semmibe vevő hozzászólásokat és topicokat a moderátoroknak még azelőtt törölniük kellene, hogy felkerülnek a serverre! Micsoda mocsok!

Ilyen mértéktelenül gusztustalan témát felvetni!!! Teljesen fel vagyok bátorodva! :)

nOr

Nojon Creative Commons License 2003.03.22 0 0 17
Hm. Nem szokásom csak úgy, érdemi mondanivaló nélkül hozzászólni, de azért a topic címe nekem is rövid szemöldök-emelintést okozott.

Sok mindenről olvastam már a HUSZ-on, néha egy-egy hozzászólás távolról érintette a témát, de azt nem tartom szerencsésnek, hogy önálló topicot kap.

Nem mondom, hogy a jelenség nem létezik, azt sem állíthatom, hogy nincs olyan ember, aki örömét lelné benne, de... akkor is, kedves finnugor szerető, muszáj volt ez!?

Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.22 0 0 16
:-))))))))) én meg ilyenekkel besegítek, jó??? :-)))))))))
Előzmény: Prunyicsek (15)
Prunyicsek Creative Commons License 2003.03.22 0 0 15
Majd neha felhozom, ha majd el akar halni :-P
Előzmény: iaszon (14)
iaszon Creative Commons License 2003.03.22 0 0 14
már miért vágnák ki a modik? Ez csak egy erőtlen provokáció irányukban, de le se szarják majd s igy a topik magától el fog halni.Volt már ilyen.
Előzmény: fvs (9)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!