Keresés

Részletes keresés

főgóré Creative Commons License 2022.03.15 0 0 25

hátha ismeri valaki!

80-as évekbeli kutyás horrorfilm.

azt hiszem úgy kezdődik , hogy egy öreget megmar, vagy meg is öl a kutyája.

aztán egy csomó kutya embereket szorít be egy házba

tudom van egy film , a falka , de ez nem az.

hiper fizikus Creative Commons License 2021.11.07 -1 0 24
H_G Creative Commons License 2017.03.19 0 0 23

Gondolom, megtudta valahonnan máshonnan a kérdező a tíz év alatt, de ez a film a Savage Harvest (1981). (Egyébként nagyon bárgyú.)

Előzmény: thefilmmaker (19)
Tiasz24 Creative Commons License 2017.03.19 0 0 22
ózdikohász Creative Commons License 2008.12.15 0 0 20

"A halál nemei"-t én is láttam úgy 15 éve és nagyon-nagyon-nagyon kellene! Tud valaki segíteni, hogyan lehetne megszerezni? Nagyon hálás lennék! Természetesen NEM INGYEN!

Köszi előre is.

 

Előzmény: Freddy79 (15)
thefilmmaker Creative Commons License 2007.02.22 0 0 19

Sziasztok!


Filmcímet keresek. A sztori nagyvonalakban: Azt hiszem Afrikában játszódik. Egy család házban, egy farmon. Arról szól hogy oroszlánok szabadúlnak be a kerítésen és a család bennragad a házban az oroszlánok sakkban tartják őket, nem tudnak kiszabadúlni, sem segítséget kérni. Ha valaki tud bármilyen információval szolgálni, legyenszives nekem a thefilmmaker@freemail.hu címre elküldeni Köszönöm.

timibp Creative Commons License 2006.06.21 0 0 18

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni.

Kb 3-5 éve láttam először 1 horrorfilmet de a nevére nem emlékszem

Szóval amire emlékszem:

Egy fiatal házaspár és vagy a lány szülei vagy a fiú szülei vesznek közösen egy házat. Az öreg mami mindig KOPOG A BOTJÁVAL  A FALON ÉS AZT KIABÁLJA HOGY JANET! És ezt többször is mutatják. Na ez ami megmaradt bennem belőle...

Nem ismer rá vki esetleg?

Nagyon szeretném megszerezni a filmet

Köszi Timi

flipper1 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 17
flipper1 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 16

Megvan 1-5-ig dvd-én ha érdekelne,meg még sok hasonló.

Előzmény: Freddy79 (15)
Freddy79 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 15
Bár egy kissé megkésett a válasz a kérésedre, azért mondok egyet (me' hát jobb későn, mint soha! :)
Egyszer régen láttam valami olyasmit, aminek az volt a címe, hogy a Halál nemei, vagy a Halál 1000 arca, vagy valami ilyesmi...na öregem! Attól majd' beszartam én is! Ugyanis ez egyfajta dokumentumfilm volt (van belőle egy egész sorozat), ami a kivégzéseket követte nyomon! Ott aztán volt villamosszék, méreg injekció meg amit csak akarsz! Nagyon meredek volt. Azóta nem láttam annál gusztustalanabbat! A Hullajó trancsírozásai ehhez képest babazsúri diavetítés volt...
Előzmény: belepofazok (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.11 0 0 13
Én csak az amerikait láttam. Este utána alig mertem aludni menni... Nem vagyok egy horror-rajongó, úgyhogy nem ajánlanám senkinek, de ha szereti az ilyet, próbálkozhat...
Előzmény: aeon flux (9)
qkoricagéza Creative Commons License 2004.10.10 0 0 12

Hali!

Tudna nekem valaki infot adni arról, hogy vajon honnan tudnám megszerezni a Jekyll és Hyde Michael Caine-es változatát??? Ja és volt még egy film, ami nagyon bejött. A gonosz. Most ezt sem találom sehol!! :(( Segítsen valaki!!! Hálás lennék érte!!

aeon flux Creative Commons License 2003.06.01 0 0 11
Köszi! Közben ráleltem erre a "gyöngyszemre", a film kb. értékelhetetlen, mert zagyva, infantilis és ostoba, viszont piszkosul szórakoztató. :)
Előzmény: rover220SD (10)
rover220SD Creative Commons License 2003.06.01 0 0 10
hi

untold story meg a többi ocsmányság mind fellelhetö, keress meg. avik..

Előzmény: aeon flux (9)
aeon flux Creative Commons License 2003.03.22 0 0 9
Ó, ez egy szélsőségesen brutális film, barátom! Olyasmi, mint a jóval ismertebb Peter Jackson film, a Bad Taste vagy az ultragore The Story of Ricky című repkedős kungfu film --- wuxia? Bár ezek sokkal viccesebbek, mint a The Untold Story, ami ráadásul megtörtént események alapján készült. Sajnos. Ezzel szokták reklámozni. Sajnos, a vágatlan verzió elég nehezen fellelhető, nekem nem is sikerült. :(((

KaZaaról letölthető a Ringu című japán horrorfilm. Azt mondják, túlértékelt, meg az amerikai verzió jobb. Ne dőlj be a híreknek! Nézd csak meg, én aznap este a kutyámmal aludtam. :)

Előzmény: belepofazok (8)
belepofazok Creative Commons License 2003.03.21 0 0 8
aeon flux:
Ez mégis mi?

Nausea:
A Ragyogás jó ötlet, csak már láttam.

Előzmény: aeon flux (6)
Nausea Creative Commons License 2003.03.21 0 0 7
Mondjuk a Ragyogás, a Jack Nicholson féle.
Előzmény: belepofazok (-)
aeon flux Creative Commons License 2003.03.21 0 0 6
Kérlek, vess egy óvatlan pillantást ide!
Előzmény: belepofazok (-)
belepofazok Creative Commons License 2003.03.21 0 0 5
Láttam a Titanic című horrorfilmet, de már közben elaludtam, nemhogy két nappal később...

Az Reanimator az mi?

Előzmény: ControlDenied (0)
kalmo Creative Commons License 2003.03.21 0 0 4
VAgy akármelyik TöröcsikMari film. :)
Előzmény: belepofazok (-)
kalmo Creative Commons License 2003.03.21 0 0 3
Persze attól is függ hány éves vagy. :)
Előzmény: belepofazok (-)
kalmo Creative Commons License 2003.03.21 0 0 2
Reanimator.
Előzmény: belepofazok (-)
stevebi Creative Commons License 2003.03.21 0 0 1
Hullajó!

Beszarsz a röhögéstől....:)))

Előzmény: belepofazok (-)
ControlDenied Creative Commons License 2003.03.21 0 0 0
Titanic
belepofazok Creative Commons License 2003.03.21 0 0 topiknyitó
Mondjatok légyszi egy olyan hororrfilmet, amitől biztos, hogy összefosom magam, és két napig nem tudok majd aludni...

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!