Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.10 0 0 35
Követed még a témát ?

Az Európai Parlament szerdán strasbourgi plenáris ülésén óriási többséggel megszavazta a tíz új tagország jövő évre tervezett csatlakozását támogató határozatot. A parlament ezzel politikai hozzájárulását adta a bővítés következő hullámának megkezdéséhez, közvetlenül a tíz országgal kötendő csatlakozási szerződés egy hét múlva esedékes aláírásához. A felszólalók nagy többsége történelmi jelentőségű fejleményként, Európa régóta esedékes újraegyesülésének beteljesedéseként értékelte a tíz ország jövő év május 1-jén esedékes taggá válását.

Előzmény: Plébános (-)
nagy linkvizítor Creative Commons License 2003.03.21 0 0 34
Kangának régi bevett szokása, hogy vidáman állít bizonyosságként olyasmiket, amikről dunsztja sincs. Nekem leginkább Erdély-témákban tűnt ez fel, amelyeket - számomra megmagyarázhatatlan okból - különösen kedvel, de minimális alapismeretei sincsenek az ottani viszonyokról.
Előzmény: Törölt nick (27)
Gép-ész Creative Commons License 2003.03.21 0 0 33
Azért ez a beszólás már tényleg csak hab a tortán. A végén még én leszek a hülye :D
Előzmény: Gép-ész (32)
Gép-ész Creative Commons License 2003.03.21 0 0 32
Ja, az én hibám, hogy feltételeztem, hogy tudod mit beszélsz. Ez van :D
Előzmény: kaanga (31)
kaanga Creative Commons License 2003.03.21 0 0 31
Legközelebb magadra hivatkozz és ne másra.

kaanga

Előzmény: Gép-ész (29)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.21 0 0 30
Nézd, akkor tovább nem győzködlek.
Viszont legalább ezentúl azt hiszem másként fogom kezelni amit irsz. Eddig mindig érdeklődéssel olvastalak, de most az én szememben sokat veszitettél a hiteledből. (és nem azért mert tévedtél, hanem mert képtelen vagy elismerni)
Előzmény: kaanga (28)
Gép-ész Creative Commons License 2003.03.21 0 0 29
Pedig igaza van. Engem is bosszant a hozzászólásom, pedig csak rád hivatkoztam. Ha téged nem, az téged minősít.
Előzmény: kaanga (28)
kaanga Creative Commons License 2003.03.21 0 0 28
Valóban az ember nevében van a végzete.

kaanga

Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.21 0 0 27
MI a bajom?
CSAk annyi, hogy tévedésből olyan dolgot állitottálami nem igaz. Ez eddig még rendbenis lenne. az azonban már nincs rendjén, hogy miután rájössz a tévedésedre még annyit sem mondasz: bocsi, tévedtem. Tudod ez meglehetősen emberi.

Nem olvasol minden topikot? Igen ez rendjén is van, de akkor anélkül ne minősitsél és ne mond meg másokról, hogy mi ellen vannak és mi mellett, ha nem tudod. Ez esetben kérdezni kell az illetőtől.

Miért is szószáíyárság az, ha felhivom afigyelmedet egy tévedésedre, ami nem is kicsi tévedés?

Előzmény: kaanga (19)
kaanga Creative Commons License 2003.03.21 0 0 26
Tudod az ilyen listázásba már a Fidesz belebukott, most is ez fog történni ahogy figyelem a közvéleményeket a médiában.

kaanga

Előzmény: Plébános (22)
RogerWilco Creative Commons License 2003.03.21 0 0 25
Nem kell hasra esni. Pusztán stílus kérdése. Egyébként van egy érzésem, ovi nem fog elmenni. Ez szintén stílus kérdése.
Előzmény: CHH76 (18)
Gép-ész Creative Commons License 2003.03.21 0 0 24
Nem kell mindent elolvasni, de ha fogalmad sincs róla, hogy EU-ellenes, vagy sem, akkor miért mondod?
Előzmény: kaanga (19)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.21 0 0 23
NATO-csati? Nemléxem, melyik volt miniszterelnök vagy akkori ellenzéki vezető volt ott az aláírásnál... Te emléxel?
Előzmény: phallus impudicus (17)
Plébános Creative Commons License 2003.03.21 0 0 22
de még mindig nem tudom, a csehek kérték e a levételt a listáról???? és mi?
Előzmény: kaanga (19)
cneliknevcnelik Creative Commons License 2003.03.21 0 0 21
A csatlakozásnak nem lőttek, de az EU-nak annál inkább:(((((
Plébános Creative Commons License 2003.03.21 0 0 20
hawk, ez egyenes beszéd volt. úgy fok tenni;)
Előzmény: Törölt nick (14)
kaanga Creative Commons License 2003.03.21 0 0 19
De azért beszéltél!

Ha már ennyire szószátyár vagy meséld el, hogy nekem vagy másnak honnét kellene tudnom, hogy melyik topikban ki mit is nyilatkozik?
Miért kellene minden topikot elolvasni?

Mi a bajod tulajdonképpen?

kaanga

Előzmény: Törölt nick (16)
CHH76 Creative Commons License 2003.03.21 0 0 18
Hasra kéne esni, hogy meghívta? Ennek csak aktuál-politikai okai vannak. Ha már egyszer gesztusokat akarnak tenni, akkor pl ne heréljék ki a státustörvényt. Annak azért sokan ürülnének
Előzmény: phallus impudicus (17)
phallus impudicus Creative Commons License 2003.03.21 0 0 17
És mégvalami. Viktor is ott lesz a szerződés aláírásánál. Legalábbis MP meghívta (BP-vel és HGY-vel együtt).
Juteszembe, hogy is volt ez a NATO esetében?
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.21 0 0 16
ennyire tellik csak? Van egy utad a Mea-ba:)
(CSAk hogy tisztázzuk én nem vagyok egyenlő plébánossal:)) )
Előzmény: kaanga (11)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.21 0 0 15
:D
Előzmény: Gép-ész (10)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.21 0 0 14
Nyugi, csatlakozunk. Minden az eredeti terv szerint megy tovább, semmilyen változás nincs. Ne nézd annyit a Hír(?)tévét, és ne hidd el, amit ott és máshol Magyarország ellenségei híresztelnek. Attól, hogy valaki ellendrukker, még nincs automatikusan igaza. És ha tényleg csatlakozáspárti vagy, akkor 12-én szavazz igennel. Ennyi a dolgunk.
Előzmény: Plébános (-)
RogerWilco Creative Commons License 2003.03.21 0 0 13
Ugyanakkor kirakják Olaszo., Nagy-Britannia, Dánia, Spanyolo. és Hollandia szürét. Ki marad benn? :-)
Előzmény: RogerWilco (9)
Gép-ész Creative Commons License 2003.03.21 0 0 12
Szvsz ez az egész hír úgy hülyeség, ahogy van. Spanyolországot meg Nagy Britanniát meg kizárják, mi? Jó vicc.
kaanga Creative Commons License 2003.03.21 0 0 11
Beszéltél UFF!

kaanga

Előzmény: Törölt nick (6)
Gép-ész Creative Commons License 2003.03.21 0 0 10
Francba én meg elhittem neki pont azért, mert olyan könnyen ellenőrizhető :D
Előzmény: Törölt nick (6)
RogerWilco Creative Commons License 2003.03.21 0 0 9
Az amerikai külügyminisztérium közlése szerint a 30 ország: Afganisztán, Albánia, Ausztrália, Azerbajdzsán, Bulgária, Kolumbia, a Cseh Köztársaság, Dánia, Szalvador, Eritrea, Észtország, Etiópia, Grúzia, Magyarország, Olaszország, Japán, Dél-Korea, Lettország, Litvánia, Macedónia, Hollandia, Nicaragua, a Fülöp-szigetek, Lengyelország, Románia, Szlovákia, Spanyolország, Törökország, Nagy-Britannia és Üzbegisztán.

Akkor kit vesznek fel? Szlovéniát,Máltát és Ciprust? Mert többi leendö tag mind támogatja...

qncogi Creative Commons License 2003.03.21 0 0 8
Azt nem lehet, akkor szerintük megint Megyó intézné el a jót. Meg vannak kavarodva.:)
Előzmény: Gép-ész (3)
phallus impudicus Creative Commons License 2003.03.21 0 0 7
Nem a csehek, csak a Klaus.
Előzmény: Plébános (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.21 0 0 6
kaanga ne járasd le magad olyannal, ami könynen ellenőrizhető. Mielőtt ilyen leirsz, kicsit olvashatnál:

EU szavazás (IGEN/NEM)

Plébános válasz erre | adatok | e-mail 2003.03.18 11:12 (1189)

IGEN

Előzmény: kaanga (1)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!