DUNAKESZIRŐL VESZETT EL NAGYTESTŰ SZÜRKE CIRMOS CICÁM FREDDIE, JÁMBOR, IVARTALANÍTOTT 11 ÉVES KANDÚR. NAGY TERÜLETEKET BEJÁHAT, FÓTON, GÖDÖN IS LEHET. EZÜSTÖS NYAKÖRVET VISELT, DE LEHET, HOGY ELHAGYTA, CHIPEZETT. KÉREM, HA BÁRMIT TUD RÓLA, HÍVJON, NAGYON NAGYON VÁRJUK HAZA!!! A MEGTALÁLÓNAK MAGAS JUTALMAT FIZETNÉNK! KÖSZÖNÖM SZÉPEN!Dunakeszi, Munkácsy M. u. 38. 06-30-361-3879 dr.lzsd@yahoo.com Segítsenek, kérem!KöszönettelLabancz Zsuzsa
ELVESZETT!!! November 23-án eltűnt 1,5 éves kandúr cicánk Üllőn, a Dózsa György utcából.
Kandúr, nem ivartalanított. Majdnem teljesen fekete, néhol fehér szálak vannak a bundájában, elöl a feje alatt pedig egy csíkban. Másfél éves felnőtt cica, fényes szőrű, közepes termetű. Szeme zöld, különleges, szögletes fejformája van. Járás közben hátsó lábait nagyon szétrakja. Nagyon barátságos, kedves.
Ha látjátok, hallotok róla, kérlek jelezzétek ezeken az elérhetőségeken: Tel: 06309836458 Email: andrea.czervan@gmail.com
Találtunk egy vörös macsekot a Műegyetem környékén. Nagyon aranyos, dorombolós, ragaszkodó, nőstény cica. Biztosan lakásból veszett el nemrég. Keressük a gazdáját, segítsetek légyszi!
2008. szeptember 8-án reggel elveszett (a lenti címről), a Miú névre hallgató, másfél éves, ivartalanított, lány cicánk. Szürke alapon rozsda és beige foltos (teknőcmintás). Bárki, bármit tud a cicánkról, kérjük jelentkezzen a következő telefonszámon: 06-70-340-01-22 vagy 06-30-870-65-01 címen: 1046. Újpest, Csokonai u. 28. I/31. e-mail címen: vas.torok@gmail.com
Egyik ismerősöm Cirmi nevű 7 éves ivartalanított kandúr cicája a héten elveszett Budapest 2. ker. Zöldlomb utcából. Bárki aki tud róla valamit hívja a 06-20-348-1013-as számot vagy írjon nekem a manocska82@freemail.hu címre! Megtaláló jutalomban részesül!
ELVESZETT A CICÁNK a XVII.ker.Újlak u-ból.Nagyon keressük, biztos nagyon meg van ijedve, mert nem kijárós, valószínűleg kiesett az ablakon.Ezüstszürke cirmos a háta, nyaka, melle, tappancs hófehér, lány.Kérjük értesítsen a 20 410-9147 vagy tunderliliom@gmail.com e-mail címen, ha valaki látta, vagy megtalálta.Köszönjük!
2006 június 5-én éjjel kiesett a cicám az ablakból :-( Azóta nem találom. Lehet, hogy megsérült. Budapesten, a 11. kerületben, az Egry József utcában tűnt el (a Műegyetem környéke).
Cicó névre hallgat, cirmos házi cica, 4 éves, ivartalanított nőstény, a szeme sárga, a szőre rövid.
Képet ezeken a linkeken lehet látni róla: http://img.tar.hu/zrudi/size2/22688623.jpg http://img.tar.hu/zrudi/size2/22688624.jpg
Ha valaki bármilyen információval rendelkezik róla, kérem értesítsen a zentairudi@freemail.hu email címen vagy a (20)475-80-81 telefonszámon.
2003. március 19-én este elveszett Vacak névre (nem) hallgató Kék pettyes Brit lánycicám, Zuglóban, a Kerékgyártó u. 19-ből. Bundája füstszínű, szeme sárga, eltűnésekor a nyakán piros nyakörv volt.
Kérem, aki látja, értesítsen!
Telefon: 30-996-8756
Segítségüket előre is köszönöm! Major Mónika