Keresés

Részletes keresés

Krizsanyik Creative Commons License 2021.02.05 0 0 135

Keresek megvételre Andalúz terrier kölyök kutyát.

enginer Creative Commons License 2014.08.22 0 0 134

Előzmény: enginer (133)
enginer Creative Commons License 2014.08.22 0 0 133

 

Sziasztok!

 

Azt szeretnén kérdezni, hogy ez a kutyus milyen fajta és mennyit érdemes adni érte?

Mesi&Héra Creative Commons License 2011.09.01 0 0 132

sziasztok!

Látom nem nagyon megy a topic, de infóra lenne szükségem.

Van egy 7 hónapos jack Russell ivartalanított szukám, Neki szeretnék testvért ( 1-1,5 év múlva). Kell idő a tanulásra.

Az ír terriert néztem ki, nagyon tetszik, de csak 1 tenyésztőt találtam egész M.o-on a neten (Hunterriers kennel). 

Fontos számomra, hogy törzskönyves kutya legyen, jó idegrendszerű, egészséges. Terriert szerintem csak jó helyről érdemes, mert nem egyszerű kutyák, és ha gyenge idegrendszerű, akkor nehéz az élet vele, hát ha még beteg is.

 

Tud valaki ajánlani másik kennelt is, hogy legyen választásom? Lehet szomszédos országban is, ami esetleg közel esik a határhoz...

 

Vagy ha valakinek van Ír terriere azzal felvenném a kapcsolatot!

 

Köszi előre is!

 

Emese

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 131

Ez a topic miért nem működik  ? Van annyi fajta terrier , ide mindenkinek kellene írni !:)

Beodra Creative Commons License 2006.04.01 0 0 130

Hű ezt jól megírtam...

Szóval arról van szó, hogy tegnap óta egy cairn terrier rosszalkodik körülöttünk.

Előzmény: Beodra (129)
Beodra Creative Commons License 2006.04.01 0 0 129
Mivel tegnap óta mi cairn terrier tulajdonosok lettünkm negpróbálom feljebbhozni a topicot. 
csupaszabo Creative Commons License 2004.04.05 0 0 128
Jelentem, megszülettek a cairn babák. 9-en vannak!
Előző alom kölykei és a mama a http://kep.tar.hu/csupaszabo címen láthatók.
csupaszabo Creative Commons License 2003.12.08 0 0 127
De rossz vagy!
Előzmény: yuma (126)
yuma Creative Commons License 2003.12.07 0 0 126
Gerontofil bevállalós skót csajszik hajrá!!!:-))
Előzmény: csupaszabo (125)
csupaszabo Creative Commons License 2003.12.07 0 0 125
10 éves, még szűz skót terrier kannal fedeztetést vállalnának kölyökért. A gazdi szeretne a kutyusától származó kiskutyát, mert ugye az idő elszáll a kutyák felett (is). Semmi többet nem tudok róla, mihelyt van további infom, jelentkezem.
Ha van olyan skótos leányzó, aki vállalkozna ilyenre, keressetek meg! Köszi!
yuma Creative Commons License 2003.12.01 0 0 124
Nem is egy tenyésztő foglalkozik a fajtával.
Azért elterjedtnek éppen nem mondható.

Terrierbarátok!!! Gazdit keres 2 airedale terrier
Egyikük neve Lujza 3 éves emberrel állattal egyaránt kedves ivartalanított hölgy.Kertes házban lakott,de a lakásba is bejáratos volt,szépen viselkedik.Tündér!!!!!!
A gazdi elérhetősége:Pintér Ágnes 06 30 588 8181

A másik egy fiú,aki 2 éves ,szintén kertesházi lakos.Gazdi:Turcsányi Zsolt06 30 354 87 78

Előzmény: nettomazsola (123)
nettomazsola Creative Commons License 2003.12.01 0 0 123
Irish Soft Coated Wheaten Terrier van Magyarorszagon?

http://www.terrier.de/rassen/rasanz28.htm

25 eve egy baratnom megvette a kutyam kolket (kerry) es neki volt egy ... jopofak voltak egyutt, de o Pragaban elt vele.
azota se lattam, csak kiallitason.

hallottatok mar ilyenrol?

Biewer Yorkshire; http://www.terrier.de/rassen/rasanz40.htm

Irish Glen of Imaal Terrier; http://www.terrier.de/rassen/rasanz12.htm

www.terrier.de = nemet

Előzmény: csupaszabo (122)
csupaszabo Creative Commons License 2003.10.30 0 0 122
Sajnos, nem tudom. Manapság nem olyan népszerű fajta, mint volt régebben. Most az emberek a különlegesebb fajtákat keresik.
Előzmény: nettomazsola (121)
nettomazsola Creative Commons License 2003.10.30 0 0 121
ez nagyon aranyos!
de
hol vannak a FOXIK?
Előzmény: csupaszabo (120)
csupaszabo Creative Commons License 2003.10.27 0 0 120
Mellesleg nem egy hülye kutyák a cairnek.
Szedtem fel a diót a két diófa alól, és a kicsiket be is kellett zárnom addig, amíg felszedem az összes diót. Ahogy szedegettem a diót, a Toto odajött hozzám, szájában egy dióval. Elvettem tőle és hogy ne haragudjon, egy darab csontot adtam neki. Szedtem tovább a diót, Toto pedig hozta egyik diót a másik után. Először még örültem is neki, milyen ügyes, aztán rá kellett döbbennem: az általam összeszedett diót lopkodta ki a nagy sárga vödörből, és becserélte csontokra!
Hát okos egy jószág.
Előzmény: nettomazsola (118)
csupaszabo Creative Commons License 2003.10.27 0 0 119
A cairnek tényleg iszonyú jó fejek! 4 napig voltunk lenn Anyuéknál, és ezalatt többet voltam kint, mint bent a házban. Szinte csak aludni mentem be. Rengeteget játszottam és foglalkoztam a kutyákkal, pl. feltettem egyenként a cairneket a srácok csúszdájára és óvatosan lecsúsztattam őket. Volt amelyiknek nem nagyon tetszett, de az egyik kiscsaj, Abracadabra, aki a becsületes Inci-Finci névre hallgat, klökdöste félre a tesókat, hogy megint tegyem fel, mert ez olyan klassz játék! És megpróbált felmászni magától a csúszdára.
Már látom szomorú sorsomat, jövő nyron 3 kissrácot és 4 cairn-terriert kell majd csúszdáztatnom!
Előzmény: nettomazsola (118)
nettomazsola Creative Commons License 2003.10.25 0 0 118
ez most minden terrier v. csak cairn topik? nem akarom az airedale topikot szétoffolni.
azt szeretném kérdezni, hova tűntek a foxik?
amikor én voltam gyerek - elég rég ... - akkor rengeteg volt és most évek ota nem lattam, simaszôrűt meg végképp nem!

egyébként ezek a cairn-ek iszonyu jofejek!
ha vmiért muszaj lenne kicsi kutyat tartanom akkor skot meg cairn! (meg mopsz, de ez itt off)
még gyerekként beleszerettem az OZ-bol a Toto kutya miatt.

mazsola ... ez aranyos! én is ugy lettem mazsola, h a kutyamat hivtam annak, mert olyan kicsi volt és kovér...

csupaszabo Creative Commons License 2003.10.10 0 0 117
Xil! Küldtem emilkét, megkaptad?
Az előző 3 visszapattant valamiért, ez a mostani úgy tűnik, elment.
Jelezz vissza kérlek, ha megkaptad!
Előzmény: Xil (112)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.09.26 0 0 116
Csak nagy képek,és eltart 1 darabig ,amíg a képtár feldolgozza.... nyugodtan klikk a szövegre,akkor megnyílik a kép...
Előzmény: Ördögpirula (115)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.09.26 0 0 115
Előzmény: Ördögpirula (114)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.09.26 0 0 114
Zsu!
Kaptam 1 cedényi képet Archie-ról,amint időm engedi,gépre rakom,és onnan a képtárba....
Majd jelzem itt is....
Pussz!
ÖP
Előzmény: csupaszabo (113)
csupaszabo Creative Commons License 2003.09.23 0 0 113
Toto az egereket nem bántja, de minden repülő valami vadászatra ingerli. Legyen az rózsabogár, lepke, darázs, légy, énekes rigó vagy szajkó. Igyekszik elkapni.
Lekopogom, pár hete nem látom az egerét, remélem, megdöglött. Mert iszonyú pusztítást tudnak csinálni a házban!
A kicsik szerencsére nem ilyen lököttrek, azok kiásnak minden föld alatti jószágotr, lótetűtől kezdve a vakondig mindent. Igaz, be nem temetik maguk után a gödröket és ez nagy hibájuk. Meg az is, hogy nem lehet az irányt és a mélységet beállítani rajtuk, ezért a kertépítésben használhatatlanok. Pedig milyen jó lett volna, ha csak beirányozom őket, beállítom a mélységet, és vállalkozói engedélyt véltok ki földmunkákra. Párom útépítő, én meg csinálhattam volna az alapokat.
Előzmény: Xil (112)
Xil Creative Commons License 2003.09.23 0 0 112
Együttérzek, mi is télen gőzerővel etetjük a madarakat, szép nagy seregben szoktak nálunk naponta megjelenni, aztán a befogadott macsek nyáron ugyanilyen erős igyekezettel kezdte őket irtani.
Egyszer láttam a szájában egy még élő, kétségbeesett madarat, akkor besokalltam. Közöltem vele, hogy ha madáron akar élni, akkor én nem etetem tovább, a kutyák sem élnek macskán, pedig kedvük lenne. Egy hétig nem kapott ennni (a táposzacskót azért kinnhagytam, csak az esti etetésből maradt ki), azóta meghúzza magát és nem volt balhé. A kutyák viszont még nem vetemedtek ilyesmire. Nem Totótól írtad egyszer, hogy még a kisegerekkel is barátságban van?
A dió nálunk is nagyon fogy..
Előzmény: csupaszabo (111)
csupaszabo Creative Commons License 2003.09.23 0 0 111
Fényképek még a gépben, tudod, még mindig nincs digitálisom.
Amúgy jól vannak, rosszak mint az égedelem.
Legújabb játékunk: ráfutásos diószedés.
Meghaééjuk, hogy esik le a fáról a dió, erre én kirobbanok a konyhából és megpróbálok hamarabb odaérni, mint az 5 cairn és az 1 mudi. Nomármost ők előnyben vannak, ugye eleve 4 láb/kutyafő, plusz nekem át kell ugornom egy 60 cm magas kerítést is, ami a műtétjeim óta bizonyos nehézségeket okoz.
A szőlőt lezabálták olyan 90 cm magasságig, Adonis egyszerűen felkúszott a szőlőtöveken és ráharapott tele pofával a szőlőfürtre. Az sem zavarta különösebben, hogy párszor egy darazsat is bekapott a szőlővel együtt, kicsit bedagadt a pofája, meg kicsit sirdogált, de ugyanúgy zabálta a szőlőt.
Most váltják a P2-3-asokat, nagy az izgalom, hogy mind kibújjon!
Toto megölt 2 énekes rigót, úgyhogy most nagyon kiesett a pikszisből. Nálunk ugyanis még a macsekok is tiszteletben tartották azt a heppemet, hogy a madarakat tilos levadászni a kertben, mert szeretjük és védjük őket. Van egy fénykélem a Tigrisről /cirmos kandúr volt/, amint a tornácon fekszik, és előtte egy rigó vakarózik.
Xil Creative Commons License 2003.09.22 0 0 110
Sziasztok, hogy vannak a cairnek? Nincs kedvetek mesélni róluk, esetleg fénykép...?
Akadtak már gazdik a kutyusoknak?
Előzmény: csupaszabo (109)
csupaszabo Creative Commons License 2003.09.18 0 0 109

Úgy küldtem!

Előzmény: asta (108)
asta Creative Commons License 2003.09.18 0 0 108
Még nem jött. Az itteni címem nem müxik. Csak a válasz kattal tudsz mailt küldeni:O)
Előzmény: csupaszabo (107)
csupaszabo Creative Commons License 2003.09.18 0 0 107
Megkaptam és válaszoltam is rá!
asta Creative Commons License 2003.09.18 0 0 106
Mail ment,lécci igazold megkaptad-e:O))
Előzmény: csupaszabo (105)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!