Keresés

Részletes keresés

Nyaky Z. Creative Commons License 2022.08.31 0 0 46

Hiányzol a világból 

kislány03 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 45

Két év után is felfoghatatlan,hogy már nincs velünk.  Nagyon jó ember volt és hiányzik. Igyekszem továbbvinni az eszméjét. 

 

Hiszem,hogy Ő már egy angyal lett a Mennyben és megvár bennünket odafenn, ahol egy család lehetünk újra.

 

 

Nadja Talkina Creative Commons License 2015.05.16 0 0 44

Jamessel kapcsolatos írás;

http://nadjatalkinanaploja.blogspot.hu/

Mária Katalin Szabó Creative Commons License 2015.04.25 0 0 43

1o éve volt...nagyon szerettem öt..kb 8 éve nem tudtam Róla semmit..és ma elkezdett hiányozni..igy találtam rá a fórumra..és döbbenettel olvasom..2 éve halott...élj a fényben boldogan James..találkozunk egy másik életben..tudod...angyal-az angyalt nem felejti.....

Coccotti Creative Commons License 2014.07.30 0 0 42

1987

Grizzlie99 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 41

Sziasztok

 

Én is ismertem őt. Ő volt a Mesterem és nagyon jó barátság volt köztünk.

Sokat tanultam tőle az életről. Sok út mutatást adott nem csak nekem hanem sok embernek,és sok embernek segített.Voltam vele túlélő táborban nagyon jó volt.

Egyszerűen nem hiszem el hogy ez vele megtörtént. Hihetetlen de most egy angyallal kevesebb van a földön. Nyugodj ékében James haza értél. 

 

Törő Krisztián ( Flexi )

kislány03 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 40

Édesapámként szeretem és örökre szívemben él! Bánom,hogy nem voltam mellette ameddig csak lehetett,de szeretem és az eszméje is tovább él bennem,mindig emlékezni fogok rá és arra,amit nekem tanított és hiszem,hogy már megtalálta a boldogságot a Mennyben és várom,hogy újra találkozhassunk a Mennyei Atya kegyelméből. Drága apukám, James nyugodj békében. Örökké szívemben élsz te csodás valóság,utolérhetetlen álom, Őrangyalunk! 

ALula Creative Commons License 2014.01.31 0 0 39

Mindenkinek , aki szerette....nagyon régen ismertem,elváltak útjaink, s megrendített, hogy már nincs itt.

 

 

Amikor a galambok sírnak,
És vörös lesz éjjel az ég,
És délről hideg szelek fújnak,
És sárgának látszik a kék.
Amikor a galambok sírnak,
És sok lesz a nagyon kevés,
Akkor éjjel a végtelen
hirtelen a végéhez ér.
Akkor éjjel a galambok sírnak,
És térdre borulnak az emberek,
És a galambokkal együtt sírnak
ítélve régi bűnöket.
Amikor a galambok sírnak,
És messzi tűnik a hirtelen,
És lassan a semmibe fordul
az évmilliárdnyi értelem,
Amikor a galambok sírnak,
És vörös lesz éjjel az ég,
Akkor csak egyet fogok tenni;
Sírok a galambokért.

/James Turner/

  2007-09-06

kislány03 Creative Commons License 2013.12.17 0 0 38

Köszönjük neked Uram hogy ő a miénk volt 
És az is marad, mert aki él szerettei szívében 
Az nem hal meg csak távol van!! 

 

 

Nagyon hiányzol drága James! Sosem felejtünk el. Nyugodj békében. Tudom,hogy már fent vagy a Mennyben,a Mennyei Atya boldogságában részesültél. Nagyon szeretünk és hiszem,hogy mindig velünk vagy lélekben. Sosem felejtünk el és az eszméd tovább él bennünk és tanítványaidban. 

 

 

James ma 7 hónapja,hogy elhunyt. Hiszem,hogy a lélek örök és csak a testünk vész el. 

A temetése hajóról történt a Dunán,így a hamvai a Duna habjaiban pihennek.

demonka34 Creative Commons License 2013.12.15 0 0 37

Tudja vki mitörtént? Sajnos rég nem tudok róla semmit, és egy véletlen folytán értesültem róla tegnap, hogy James elhunyt! Istenem, el sem hiszem, hogy meghalt! :'( Felfoghatatlan.... Azóta iszonyat fájdalmat érzek, csak nézem és nézem a képeit, a hangja még most is itt cseng a fülembe, és keresem a választ, hogy miért???   Ha vki tud vmit, írja meg légy szives, és azt is, hogy hova temették el! :'(

Mirci68 Creative Commons License 2013.11.02 0 0 36

Most olvatam mi történt James Turnerrel, nem akarom elhinni. Nagyon szépen kérek mindenkit aki tud róla valamit írja meg. Tényleg meghalt? Mi volt az oka. Évek óta jól ismertem, nagyszerű ember volt, de kb. egy éve semmit nem tudok róla.

 

kislány03 Creative Commons License 2013.09.19 0 0 35

James már 4 hónapja, hogy elment közülünk, de hiszem,hogy attól mert fizikailag nem lehet velünk, lelkileg mindig itt van és vigyáz ránk, hiszen ő egy angyal egy igazi harcos angyal akit nagyon szeretünk és nagyon hiányzik és sose fogunk elfelejteni és az eszméjét továbbvisszük amíg csak élünk. James halála nagyon hirtelen következett be és megrázott mindenkit ,aki szerette őt. Senki sem gondolta volna,hogy így fog elmenni,de ő tudta,hogy egy jobb élet vár rá a menyországban ezért soha nem is félt a haláltól,hiszen nem volt mitől féljen!Sajnos a betegség nem kerüli el az embert akármilyen erős is legyen. James nem csak egy könyvet írt,de sajnos a többihez nem lehet hozzájutni. 

 

Nyugodj békében James ! Nagyon szeretünk!

 

 

 

Coccotti Creative Commons License 2013.09.17 0 0 34

Engem is érdekelne, hogy mi történt vele. Ha valaki tudja, ossza ezt meg velem!
én még abból az időből ismerem, mikor nem használta a James Turner nevet. Érdekes ember volt. Először nem tudja az ember eldönteni, hogy ne féljen-e tőle, de aztán rájön, hogy nem kell. Sajnálom, hogy elment...
csak egy könyve jelent meg? Az angyalok háborúja?

 

gattabruna Creative Commons License 2013.07.26 0 0 33

Sziasztok,

 

én múlt évben találkoztam James-el utoljára. Próbáltam hívni telefonon júniusban, de aztán rátaláltam itt az indexen a válaszra..

Hosszú éveken át nagyon közel állt hozzánk,kölcsönösen támogattuk egymást, tanított minket, sokat köszönhetek neki, ezért is éreztem meg, hogy baj történt vele.Borzasztó érzés hogy nem tudsz elköszönni valakitől akit szerettél. Bár ő még velünk van, azért imádkozom, hogy Nyugodjon Békében!

Szeretném megtudni, ha tudtok ebben segíteni,hogy mi történt vele pontosan,bár az egyik kommentet olvasva vannak sejtéseim.

Természetesen nem itt az indexen kérem a választ, megadom az email címemet ide írjatok kérlek,előre is köszönöm.Illetve ha van valaki aki a felhasználó nevemből tudja ki vagyok, tőle is várok egy mailt.

pittrice75@hotmail.com

szivarvany64 Creative Commons License 2013.07.22 0 0 32

Sziasztok

 

Tudna esetleg valaki felvilágositast adni nekem ,valojában mi is történt Jamesszal?

Nagyon jó barátom volt,De sajnos én több éve nem vagyok az országban.

Köszönöm hozzászolásotokat

Előzmény: kislány03 (31)
kislány03 Creative Commons License 2013.07.18 0 0 31

James egy egészen ritka ember volt, lélekben mindig itt lesz velünk akiket szeretett és viszont. Ő már a Mennyben harcol, mi itt visszük tovább az  eszmét amit vallott.Nyugodj békében !

kislány03 Creative Commons License 2013.07.18 0 0 30

James mindig velünk lesz lélekben. Csodálatos ember volt, aki sokmindent megélt, és úgy látta a dolgokat,ahogy csak nagyon keveseknek adatik meg. Harcolt az igazságért, és hiszem,hogy harcol továbbra is a Mennyben. Sajnos a sors közbeszólt és nagyon hamar elment. Ő egy igazi angyal!!!!! Nyugodj békében James!! 

Prométeusz Lapetosz Creative Commons License 2013.07.18 0 0 29

Sajnos egy angyallal kevesebb,de,hogy pontossan fogalmazzak az igazi harcos angyallal kevesebb.Ő volt ki sokmindenkiben tartotta a lelket.Tanítványai voltak,de ki lesz aki viszi tovább eszmélyét...Csak azért nem írom meg,ert nem akarom a mocskok dolgát megkönnyíteni.Annyit mondhatok,hogy kössék fel a mocskok a gatyájukat,mert felébresztették az alvó sárkányt!...Nem lennék a helyükbe!!!James és eszméje mindíg velünk lesz!

Dumás Sanyi Creative Commons License 2013.06.01 0 0 28

Isten veled, James!

csendes.1 Creative Commons License 2009.09.13 0 0 27
sziasztok
hahó Marvin!
vagy bárki..
nagyon szeretném a szerző összes
művét megvenni - elolvasni
sehol nem találom a könyveit
tud valaki segíteni?

Előzmény: ___Marvin! (26)
___Marvin! Creative Commons License 2009.01.05 0 0 26
én szívesen kölcsön adom.
de ha sajátot akarsz, rendeld meg egy antikváriumban!
Előzmény: Akarat23 (25)
Akarat23 Creative Commons License 2008.09.28 0 0 25
Üdvözlök mindenkit, aki hozzászólt!
Én háromszor olvastam a könyvet és minden alkalommal új információkhoz jutottam!
De még most sem tudnám röviden elmondani a tartalmát!
Olyan, mintha több ezer oldal lenne besűrítve, vagy csupán azért tűnik sűrűnek, mert csakis az igazságot tartalmazza és nincs az a hétköznapi helyzet, hogy szellektáljuk miaz, mit elhiszünk és mi az, mit nem!
Egy barátomtól kaptam a könyvet kölcsön, mert javasolta, hogy olvassam el, Ő pár oldal után nem merte tovább olvasni!
Sok helyen kerestem a könyvet, de nem találtam sehol!
Ha valaki tud információval szolgálni, hogy hol juthatok hozzá, annak megköszönném!
Egy kicsit a könyvről!
Van már pár éve, hogy olvastam!
Egy barátom, akivel egy nap beszélgettünk az életről, az emberről s a dolgok eredetéről és hivatottságairól, akkor javasolta, hogy olvassam el!
Számtalan kérdésemre választ adott, amire eddig nem találtam a választ! Azért mert rossz helyen kerestem!
A könyv tartalmát illetően, ha beillesztjuk a hétköznapokba, szinte mindenre megkaphatjuk a választ! Ezt természetesen befolyásolja az egyéniségünk és befogadóképességünk! Istennél semmi sem lehetetlen! Csak kérni kell és hinni!
Fontos még a szív tisztasága, az igaz akarat és az alázat.
___Marvin! Creative Commons License 2008.08.08 0 0 24
titokban minden szavát elhiszem. titokban bevallom, hogy rengetegszer magamra ismerek a sorok közt. Titokban összekuporodok egy sötét sarokban, és csendben remegve rettegek.
___Marvin! Creative Commons License 2008.07.29 0 0 23
Üdv!

Egész nap sokat járt a fejemben a tegnap este megtalált ferencvárosi bomba. Gondolom nem vagyok egyedül.
Konkrétan azt kérdezném, vajon az angyalok nem avatkoztak-e be újra itt is? Óriási balhé után pikk-pakk kiderült hogy ez a bomba már régóta nem bomba...
Na persze evidens a válasz.
a.) Nem
b.) De igen

Na mindegy...
Titania9 Creative Commons License 2007.01.28 0 0 22
Üdv!

Nekem ez a könyv megjelenése óta megvan, de időről időre elolvasom. Mint a napokban is...Így találtam rá erre a fórumra. Elsőre szétvágja az olvasó agyát, de - sok íróval ellentétben - össze is rakja...Azon túl, mennyire mélyen megérintett, nekem hitet adott.
Hitet hogy vannak még ilyen emberek, vannak ilyen férfiak.
És hogy nem kell úgy éreznem: egyedül vagyok ezen a bolygón a gondolataimmal.
Nehéz a piramis csúcsán lenni, arra a szintre kevesen férnek fel, az alagsorban még sokan tolonganak...
Kalliszto Creative Commons License 2007.01.15 0 0 21
Csak annyit, hogy én sok időt töltöttem James Turnerrel, sajnos, manapság már csak telefonon beszélünk néha, de minden "bogarával" és átlagostól olykor eltérő gondolkodásmódjával azon emberek közé tartozik, akikre egy háborúban rábíznám a hátamat. Igaz barát és megbízható fegyvertárs.
Sajnos az átlagemberek sokszor negatív irányba osztályozzák az átlagostól eltérően gondolkodókat.
garius Creative Commons License 2006.12.04 0 0 20
sziasztok.Garius néven szeretnék hozzászólni pár mondat erejéig.Nekem tetszett a könyv.Talán sokan azt gondolják,badarság az egész.Én meg azt gondolom,ők a szerencsések.Soha ne legyenek rákényszeritve arra,hogy változtatni kelljen az álláspontjukon.A szerzőt én is szivesen megismerném azért is,mert nagyon bátor dolog odaállni dedikálni,ahol elmebetegnek,őrültnek néznek.Szembenézni emberekkel akik kinevetnek,ez bátorság.Biztos vagyok abban is,ő tudja nem kellemes mindig falnak futni.üdv
___Marvin! Creative Commons License 2006.03.27 0 0 19

hali.

 

A Da Vinci-kód című könyv elolvasása mélyre merült érzéseket emelt újra a felszínre bennem.

 

fekete és fehér...

 

Ha lenne Angyalok háborúja 2, ide a bökőt hogy szó esne róla benne...

___Marvin! Creative Commons License 2005.02.10 0 0 18

Nincs mit...

Ismered? Erről szívesen olvasnék többet!

Előzmény: Belial (17)
Belial Creative Commons License 2005.02.09 0 0 17

Nagyon köszönöm!!!

Bebizonyosodott  számomra, hogy személyesen ismerem az írót.

Előzmény: ___Marvin! (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!