Keresés

Részletes keresés

győri kex Creative Commons License 2024.01.19 0 0 10

Ezek a lázadozó országok azért társultak egymással, hogy az emberek jobban, könnyebben és nagyobb biztonságban élhessenek. És persze utazhassanak!

vizi(mianick) Creative Commons License 2003.03.17 0 0 9
a fószer nyilván marketingelemzést (SWOT Analízis) végzett, hogy hogyan jár jobban - ha IDE- vagy ODAtartozónak hiszik.
Előzmény: Törölt nick (8)
vizi(mianick) Creative Commons License 2003.03.17 0 0 7
én rögzítettem a módszert, amit ez a tarhás alkalmazott a lóvé kicsalogatására. Na meg az erre adott reakciókat. Az esetnek egyébként semmi nyomát nem találtam sehol.
Előzmény: Törölt nick (6)
vizi(mianick) Creative Commons License 2003.03.14 0 0 5
jóképességű barátom!
ha kivácsi vagy rá, menj oda, szerintem mindennap ott lejmol a csákó, kérdezd....nekem ehhez nem volt erőm. csak kifigyeltem a píárfogást.
Előzmény: Törölt nick (4)
vizi(mianick) Creative Commons License 2003.03.13 0 0 3
attól tartok, ez a leesés a terror házáról volt a csali, amire kapták elő a pénztárcát.
Előzmény: Törölt nick (2)
vizi(mianick) Creative Commons License 2003.03.13 0 0 1
fingom sincs....nem nézek tévét
:-)
Előzmény: Törölt nick (0)
vizi(mianick) Creative Commons License 2003.03.13 0 0 topiknyitó
Időpont: tegnap este
Helyszín: a flaszter a Zeneakadémia főbejárata előtt.
A koncertre érkező közönséget kopott, de öltönyös, középkorú férfi állítgatja meg, szájában foghíj, kezében egy hervadt példány "Fedél nélkül". A párbeszéd:
- asszonyom, nem csöves vagyok...tegnapelőtt szerepeltem a tévében, nem látott?
- nem nézek tévét.
- tudja, balesetet szenvedtem.
- ?
- Én estem le a Terror Házáról.
- felejtsen el, hagyjon engem békén a Terror Házával....
"asszonyom" menekül, majd cigizés okán visszasettenked. Harcos nem felad, próbálkoz, hisz koncertlátogató csak finom, ellenzéki ember lehet. A szövege nagyjából mindenkinél ugyanaz, csak a válaszok mások.
"Mi a francnak ugrándozik a Terror házán? Nem játszótéri mászóka az!"
"Le van szarva a Terror házával együtt!"
"Ó, szegény ember! Hát, ilyen a komcsi önkény!"
Nem mindenkitől, de csordogált a lé.
Becsöngetéskor a semmiből ifjú koldus toppant elé, a páros standolt. A kassza 3200 Ft-ot mutat. Páros risztel, majd balra el, a kocsma felé. Aznapra cigi, pia megvan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!