Keresés

Részletes keresés

MrBangyal Creative Commons License 2011.01.10 0 0 5

Látom már nem él a fórum, de hátha benéz valaki akit érdekelhet:) Én msot vettem repülőjgyet a wizz airnél Weeze-be , oda -vissza 10 ezer Ft-ért.

A reptérről busz megy Kölnbe 21 euróért.

Cincogi Creative Commons License 2003.03.21 0 0 4
Ha Kölnbe mész, a düsseldorfi járatokat is érdemes figyelni, a belváros 60km-re van a düsseldorfi reptértöl.
Előzmény: PKRISZTINA (1)
a forest mighty black Creative Commons License 2003.03.12 0 0 3
Austrian Airlines, German Wings, Hapag-Lloyd Express, Ryanair

ezeket erdemes figyelni

most telen pl 19 euro volt a Hannover-Velence, akcioban. kulonbseg annyi, hogy nem szolgalnak fel kajat, nem var rad a gep, ha kesel, es ha nem hasznalod fel, elveszik a jegyed, nincs Umbuchung.

Előzmény: PKRISZTINA (1)
Derrick felügyelö Creative Commons License 2003.03.12 0 0 2
Hol van a légitársaság honlapja?
Előzmény: PKRISZTINA (1)
PKRISZTINA Creative Commons License 2003.03.12 0 0 1
Köszönöm szépen. Már hallottam erről a légitársaságról, és megmondom őszintén, h. voltam is az oldalukon, de nem találtam ennyire olcsó repjeyget. Vmit rosszul csinálhatok.:-)
Előzmény: Terrible_iii (0)
Terrible_iii Creative Commons License 2003.03.12 0 0 0
Nem mondom, hogy 0 segítséget tudok felajánlani, bár majdnem, minden attól függ persze, hogy mennyivel elôre tudod az utazásod pontos idejét, 40000-bôl kijön oda-vissza a vonat, a Germanwings légitársasággal pedig Bécsen át lehet trükközni, ha eljutsz Bécsig, onnan kis szerencsével 3 hónapra elôre lefoglalt repjeggyel 29 euróért továbbrepülhetsz Kölnbe. Ha nincs szerencséd, akkor 100 és 160 euró között mozog a jegyár, de még az is korrektnek mondható. Azt mondják, ezekkel a fapados repülôjáratokkal egyébként nincs semmi gond, ételt nem szolgálnak fel, ennyiben különbözik az utazás, személyes élményem ugyan nincs.
Előzmény: PKRISZTINA (-)
PKRISZTINA Creative Commons License 2003.03.12 0 0 topiknyitó
Ha esetleg vki már tapasztalta ezt az útvonalat és tudna ajánlani egy legolcsóbb utazási formát, kérem, írjon. Már körbeérdeklődtem a vonat-, busz-, és repjegyek iránt, nézegettem olcsó légitársaságokat a neten, de eddig nem sikerült még olyan nagyon olcsót találni. Ha esetleg vkinek rutinja van ebben, jelezze. Azt is merre érdemes elindulni. Előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!