Keresés

Részletes keresés

Filburt Creative Commons License 2003.04.22 0 0 3
Uzenet az utanam erkezoknek: Veni, vidi vici. Megvettem, jol jartam. B;-)

Filburt

Előzmény: Filburt (2)
Filburt Creative Commons License 2003.04.14 0 0 2
Sziasztok,

Ez a legkozelebb allo topic a kerdesemhez, szoval fel is tennem:

Egy Logitech Z-340-es 2.1-es hangfal megvetele elott allok, szimpatikus meg minden, de ovatossagbol rakerdeznek, hogy ki mit tud rola?

Filburt

meggyespite Creative Commons License 2003.03.11 0 0 1
Köszi a választ!

Színkódos a dolog, bár azért voltak olyan érdekes megoldások, hogy sárga=narancssárga, de gondoltam, belefér... A teljes felrakott cuccnak van ugye a Mixer része, ott nekem csak a 2, 4 hangfal jön föl, a headphones meg a Live! Surround vagy valami hasonló), ami néma marad. Szóval akkor te is ismered, ott van a felülnézeti emberke, és húzom a hangot körbe-körbe, akkor okés is, mert szól hátul is, de a center akkor is halk.

Vagy nem erre a programra gondoltál? Általában nem vagyok ennyire láma, de ez az 5.1 nálam nagyon gyerekcipőben jár!

Előzmény: stv (0)
stv Creative Commons License 2003.03.11 0 0 0
Hali!

Szerintem ne dobd ki a hangkártyád, mert Nekem is ilyen van, és műxik.
Ha a hangfalaid számossága hat, akkor azok is biztosan jók, így szerintem azt is tartsd meg.
Viszont a kábelezést érdemes mégegyszer átfutnod, mert ha nem színkódolt, akkor nem is olyan egyszerű.
Ha ez nem jönne be, akkor ha fullra telepítetted a hangkártyához adott szoftvert, akkor annak a programok közötti csoportjában van egy proi, amivel beállíthatod, hogy alpértelmezésként hány hangfalat kezeljen a szoftver.

stv

Előzmény: meggyespite (-)
meggyespite Creative Commons License 2003.03.11 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Vettem egy "ócsó" 5.1-es Hercules hangfalat, nem bántam meg, mert az én igényeimhez nagyon jól szól, minden fasza, de kezd gyanús lenni a dolog. Soundblaster Live! 5.1-es hangkártyám van, és abban a hitben élek, hogy ez tökéletesen támogatja ezt a hangfalat, illetve egyáltalán az 5.1-et. Mégis, a kezelőprogram csak a 2, illetve 4 hangfal lehetőségét ajánlja fel, a center kussban marad. Filmeket nézve is hasonló a helyzet, az AC3 dekóderem beállításaiban inaktív marad a 4, 6 hangfal opció, ott kimondottan csak 2 hangfal állítható be.

A kérdésem tehát az lenne, hogy ez csak szoftveres probléma, vagy dobjam ki a hardvereimet :) Bár ez úgyse fog bekövetkezni, úgyhogy csak reménykedem, hogy valami módon több életet tudok lehelni a konfigomba, hogy maximálisan kihasználhassam.
Várom a szakikat értelmes tanácsokkal, na meg persze a nullázókat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!