Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.04 0 0 7
Majd elfelejtettem, a vízumosztályon két új hölgy kávézgat teljesít szolgálatot!
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.03 0 0 6
Jó híreim vannak.

Némileg rövidebb sorokra számíthat aki kék útlevelet szeretne váltani egy kis kiruccanásra a sógorokhoz, vagy nyugat-németországi barangoláshoz.

Megígértük, megcsináltuk, vegyétek, vigyétek!
Előzmény: messelg (5)
messelg Creative Commons License 2006.05.22 0 0 5
Ha-ha-ha-ha.....
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.21 0 0 4
És így, vasárnap este túl nagy sorokra se számíts...
Előzmény: messelg (3)
messelg Creative Commons License 2006.05.21 0 0 3
Menj be most a Bocskaí úti ügyfélszolgálatra! Világszínvonalú!
Előzmény: LeifEriksson (1)
muttter Creative Commons License 2003.03.08 0 0 2
Kösz !
Előzmény: LeifEriksson (1)
LeifEriksson Creative Commons License 2003.03.08 0 0 1
Útlevélügyben érdemesebb a központi irodába menni (Visegrádi utca). Én is XI.kerületi vagyok, próbáltam az önkorm-nál, kérdeztem mennyi idő stb, kezdték magyarázni, hogy innen elküldik az anyagot oda, ott kiállítják, visszaküldik, stb....
najó, mondtam, megyek a Visegrádi utcába.
Korrekt, viszonylag gyors ügyintézés, időre megkaptam mindent.
(mondjuk ez 2001 novemberében volt, nem a mostani roham idején, amikor mindenkinek lejárófélben az útlevele...)

Előzmény: muttter (0)
muttter Creative Commons License 2003.03.08 0 0 0
Most jól megmondtam..
muttter Creative Commons License 2003.03.08 0 0 topiknyitó
Minap elhatároztam, meghosszabbitom időben az utlevelemet, nem várom meg a lejárat napját. Telefonon az ügyyfélszolg.-nál érdeklődtem hol kell, hányig van nyitva, lehet-e okmánybélyeget, ürlapot kapni. Válsz: 18 óráig vagyunk nyitva, lehet okmánybélyeget, ürlapot kapni. Ok. Csináltattam fényképet, el. Kb 1/4 5-re értem oda. Porta érdeklődésemre, hogy hol: itt, csak az a probléma, hogy 1/2 4-ig lehet okmánybélyeget meg ürlapot kapni, bár 6-ig vagyunk. ..dehát én előre megkérdeztem ! Porta: névszerint ki mondta,ezt önnek, hogy 6-ig lehet ügyintézni? hm. nem szoktam az ügyfélszolgálatos neve után érdeklődni. Porta: talán menjek a főpostára okmánybélyegért meg ürlapért. Elrohantam. Posta shop: nem adhatunk okmánybélyeget, mert nem tudjuk mennyi kell - aztán meg visszahozza ? ürlapot meg csak az önkormányzat okmányirodájától kaphat. A kör bezárult. Legközelebb szabadságot veszek ki. Kinek jó ez? Ez a hivatal packázása, és az állampolgárok érdekeinek semmibevétele. .. és még az a szomoru, hogy itt ugye a közalkalmazottaknak akkor is emelik a fizetését automatikusan, ha észre sem veszik, hogy nem az ügyfeleik érdekeit képviselik. Az enyémet a versenyszférában - magáncég - nem emelik, ha szire-szóra elkérem magam.Aztán meg el sem tudok menni, mert nincs helyettem senki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!