Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

jfly Creative Commons License 2006.08.15 0 0 160
Kiki PUSH PLEASE!!

üdv: jfly
nicko Creative Commons License 2005.02.20 0 0 159

Üdv Matta a CC-ben!

Végre megjött az eszed :))

jfly Creative Commons License 2004.09.19 0 0 158

Hahó!

 

Egyelőre semmi konkrét. A menedzsere járja a Champ Car versenyeket, de még senki sem rebesget semmit. Bár sokat hallani arról, hogy Séb mellé megy jövőre az NH-hoz vissza.

 

üdv: jfly

Előzmény: gstyle (157)
gstyle Creative Commons License 2004.09.19 0 0 157

De rég jártunk erre!!

Mi a helyzet Cris-el??

 

Valaki valamim jó hír???

jfly Creative Commons License 2004.03.20 0 0 156
Nem ő nem megy hanem a szar verdája. Nagyon jól tudom hogy ő mire képes. A Czollner meg mit fikázza, amikor ő sem szokott menni a Hungaroringen, csak azt hiszi, hogy megy...:)

üdv: jfly

Előzmény: Ordas (155)
Ordas Creative Commons License 2004.03.20 0 0 155
Hát az, hogy nem megy :)
Előzmény: jfly (154)
jfly Creative Commons License 2004.03.20 0 0 154
MI A PÖCS BAJA VAN A CZOLLNERNEK CRISTIANO-VAL?????? Leütöm azt a köcsögöt:(((

üdv: jfly

gstyle Creative Commons License 2003.10.03 0 0 153
Na még a Toyotán kéne erősíteni, és az lenne az igazi, ha Csumákkernek egy ilyen triumvirátussal kellene szembenéznie:
Vill - Williams
Monty - McLaren
Cris - Toyota

Szép lenne ugye??:)))

jfly Creative Commons License 2003.08.27 0 0 152
Ki emlékszik már arra, hol lett Cristiano bajnok:DDDDDDDD

Nem a fiam:DDDDDDDDDdd

üdv: jfly

Előzmény: nicko (151)
nicko Creative Commons License 2003.08.26 0 0 151
Örülök hogy 2 helyen is beraktad a képet miután én is de a bakimat észre vehetted volna amit aztán javítottál. :))
Előzmény: jfly (150)
jfly Creative Commons License 2003.08.26 0 0 150
Bocsánat, Miamiban készült a kép, ott lett bajnok a drága:DDDDDDD

üdv: jfly

Előzmény: jfly (149)
jfly Creative Commons License 2003.08.26 0 0 149
És ez milyen cuki:


:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Ez a kép tavaly Denverben készült, amikor megnyerte a bajnokságot:DDDDDDD

üdv: jfly

jfly Creative Commons License 2003.08.26 0 0 148
Sajnos nem így lett:(((((((((

Láttátok a verseny előtt az interjút vele? Tök cuki volt:DDDDDD És k..avsokat fejlődött az angolja:DDDDDD

üdv: jfly

Előzmény: gstyle (147)
gstyle Creative Commons License 2003.08.22 0 0 147
Az nem gond hogy most jár itt előszőr, csak ponttal a zsebben távozzon:))))
Előzmény: jfly (146)
jfly Creative Commons License 2003.08.22 0 0 146
Welcome to Hungary Cristiano:DD

Kiscsillag most jár itt először:DDD

üdv: jfly

Lymphater Creative Commons License 2003.07.21 0 0 145
Mindíg ezt csinálják. Be kéne látniuk, hogy hiába futnák a legjobb köröket x kerékcserével, ha ezzel nincs előzésnyi előnyük, akkor pozicióvesztést nem tudnak behozni. Így sokkal jobb lenne az x-1 kerékcsere. Mindíg ők cserélnek legtöbbször kereket, és keveset előznek. Egy keveset előző csapat keveset cseréljen kereket.

Azért: Harjrá da Matta

jfly Creative Commons License 2003.07.21 0 0 144
CRISTIANOOOOOOOOOOOOO ISTEN VOLTÁL!:DDDDDDDDDDDD

Jaaaaaaaaaaaaj, a franc, minek ment a Toyota 3 kiállásos taktikával, most kicsi szívem simán dobogós lehetett volna:(((((( Annyira jó volt, végre megmutatta mindenkinek, hogy igenis ő valaki!

Annyira utálom, hogy mindenki lefikázza, aki még nem látta versenyezni....Tudom, hogy nagyon jó versenyző!!!!

Uff, a végén még beveszem a családba:DDDDDDDDD

üdv: jfly

nicko Creative Commons License 2003.07.20 0 0 143
pasz nem néztem csak bele néha. TDF-t néztem és a live timinget.
A rajtot, annak a csókának a futását meg azt amikor Matta elment a mezőnytől jócskán. Aztán mikor legközelebb néztem már 7. volt Matta és Monty már elöl volt.
Előzmény: Ordas (142)
Ordas Creative Commons License 2003.07.20 0 0 142
De asszem akkor ott volt, nem?
Előzmény: nicko (141)
nicko Creative Commons License 2003.07.20 0 0 141
Én is, mondjuk Montyt feljebb raktam volna :)
Előzmény: Ordas (139)
nicko Creative Commons License 2003.07.20 0 0 140
Már úgy készűltem valami beszólással a fikázóknak.. :)) :(
Előzmény: gstyle (138)
Ordas Creative Commons License 2003.07.20 0 0 139
Bassza meg!

De kiegyeztem volna egy

da Matta
Kimi
Panis
David
Barri
Monti
Trulli
Firman

sorrenddel. Ez lett volna a legszebb!

gstyle Creative Commons License 2003.07.20 0 0 138
IGEN EZ MÁR JOBB VOLT!!!!

Nagyon szépen ment Cris!
És Panis fantasztikusan segítette, mikor az élen voltak.
Tökéletes csapat voltak:)))

Jópáran lehúzták Mattát, de most adott a szájuknak!

Go Cris Go!!!!!

Tutenko Creative Commons License 2003.07.20 0 0 137
Lesz ez még jobb is.
Előzmény: nicko (133)
gstyle Creative Commons License 2003.07.01 0 0 136
Sajna ez nem a Toyota versenye volt:((
Előzmény: nicko (135)
nicko Creative Commons License 2003.06.29 0 0 135
Én is. :(

Nekem is :)

Előzmény: jfly (134)
jfly Creative Commons License 2003.06.29 0 0 134
Sajnálom Cris, pedig ma is jól mentél:(((((((

Nekem úgy hiányzik ez a kis ütődött a CART-ból:))

üdv. jfly

Előzmény: nicko (133)
nicko Creative Commons License 2003.06.27 0 0 133
Csalódottság a Toyotánál Andi

Az esõ nagyban hátráltatta a csapatot

Miután a szabadedzés során a Toyota igen jól szerepelt, mindenki abban bízott a csapatnál, hogy az idõmérõn is sikerül hasonló teljesítményt nyújtania a két versenyzõnek. Az esõ azonban mindent megváltoztatott, így Panis végül a tizenötödik, míg da Matta az utolsó elõtti helyet szerezte meg.

Olivier Panis:
"Délután nem volt szerencsénk az idõjárással, de ez ellen semmit sem tehetünk. A pálya nagyon vizes volt. Elsõsorban arra koncentráltam, hogy épségben visszaérjek az autómmal a boxutcába. Ennek ellenére optimista maradok. A délelõtt folyamán igen versenyképesnek bizonyultunk. Mindenki teljesítményével teljes mértékben meg vagyok elégedve, mert az elsõ helyen sikerült végeznem délelőtt. Remélhetõleg holnap ugyanilyen gyorsak leszünk, különösképpen a kollegáink elõtt, akik a boxból követik figyelemmel az eseményeket."

Cristiano da Matta:
"Abban bíztunk, hogy sikerül még száraz pályán teljesítenem az idõmérõ körömet, ezért nem esõgumival indultam. Eleinte még száraz is volt a pálya, majd hirtelen vizes lett, így lehetetlenség volt már uralni a gépet. A délelõtt folyamán még versenyképesek voltunk és minden jól ment, leszámítva az alulkormányozottságot. Sikerült hamar újból megszoknom a Nürburgringet, ami a kilencedik helyezésembõl látható is volt."

Ange Pasquali:
"Természetesen csalódást okozott, hogy mindkét versenyzõnknek esõben kellett autóznia. Délelõtt keményen dolgoztunk, és egész jól felzárkóztunk, ezért bosszantó a csapatra és a pilótákra nézve is. De nem rajtunk múlott. Már sikerült megmutatnunk, hogy gyorsak vagyunk, így meg kell várnunk, mit hoznak majd az elkövetkezendõ napok."

nicko Creative Commons License 2003.06.26 0 0 132
Da Matta javítani szeretne teljesítményén

A brazil pilóta már megszokta versenyautóját

A tél folyamán folytatott tesztelések még nagyon nehéznek bizonyultak Cristiano da Matta számára, mivel a brazil pilóta számára szokatlan volt a Formula-1-es versenyautó. Az évad kezdete óta azonban már számos kört teljesített. Spanyolroszágban pedig megszerezte első világbajnoki pontjait is, amikor hatodikként haladt át a célvonalon.

"Bár még nem száz százalékosan, de már egész közel állok ahhoz, hogy megszokjam a Formula-1-es autókat. A csapattársammal nagyon jó viszonyban vagyunk, nem is tudnék elképzelni jobbat nála."

A Toyota versenyzője úgy véli, hogy az idény első felében minden a csapat tervei szerint alakult annak ellenére, hogy gyakran fodulnak elő technikai problémák. Kanadában például kevéssel a verseny vége előtt kellett feladnia a küzdelmet.

"Természetesen bosszantó, ha valaki pontszerző helyről esik ki és veszít el mindent. Nagyon rossz, de sajnos nem ez volt az első ilyen alkalom. Valószínűleg nem is utoljára történt, de felül kell tudni ezen kerekedni. Elsődleges célom a hátralévő versenyekre nézve az, hogy javítsak a teljesítményemen. Versenyképesebb szeretnék lenni, és néhány pontot szeretnék szerezni."

nicko Creative Commons License 2003.06.10 0 0 131
da Matta ma:
"I miss the team that was around me, I definitely miss the Newman Hass team a lot. I miss the many friends I had inside the team and inside CART. I miss the fact that racing in CART, everybody has very similar equipment and here it's a very different story. So, I miss many things, but I have to face the fact that this is a new challenge, filled with many different things that are ahead of me."

várható volt hogy ez lesz. Asszem 2 évet írt alá...nem is fog tovább maradni szvsz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!