Keresés

Részletes keresés

suto Creative Commons License 2003.03.07 0 0 4
Sejtettem. :-) vagy inkább :-(
Előzmény: HitetlenTamaska (2)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.07 0 0 3
végül is igaza van :) mondjuk, ő sem panaszkodhat...
Előzmény: suto (-)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2003.03.07 0 0 2
Dehogy hülyézte le. Minden háboru az agresszor töretlen békevágyának deklarálásával indul.
Vagy nem ismered ennek az örök dialektikáját: Si vis pacem para bellum.
Vagy ahogy a háboruellnes tüntetőknek is elmagyrázták, hogy ők azok, akik mind közelebb hozák a háborút!

A háboru béke, a béke háboru. Nem tudtad?

Előzmény: suto (-)
eftárs Creative Commons License 2003.03.07 0 0 1
Vaj0n Medgyessyre g0nd0lt?
Előzmény: suto (-)
suto Creative Commons License 2003.03.07 0 0 topiknyitó
Indirekt módon.

"Én nem láttam még olyan normális embert, aki háborúpárti lenne."

Tessék mondani, ebből most nem lesz diplomáciai bonyodalom?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!