Keresés

Részletes keresés

MamaSaid Creative Commons License 2003.07.13 0 0 7
Bekapcsoltam a tévét, de minek? Látom, Stáhl főz. Affektál, "bohóckodik", nagyon szép és nagyon okos vagyok érzést sugall. Eszik a stábbal a kaját és hallhatóan hmmm-znek közben. Isteni szakácsnő lehet. De ez miért nem magánügy? Így keres mgaának férjet, vagy mi ez az önreklám?
Előzmény: gergoba (-)
gergoba Creative Commons License 2003.03.13 0 0 6
tótavé cikkei ez ügyben irányadóak, ezennel bezárom a topikot, öljünk meg minden rohadékot
zsimzsum Creative Commons License 2003.03.12 0 0 5
Az egészben az a legmegdöbbentőbb, hogy ez az egész ennyire visszajelzés nélküli lett! :)
Gaark Creative Commons License 2003.03.07 0 0 4
az is csodaszép, hogy az előzetesben vetített győzike-havas affért be sem rakták a műsorba... jó, nagyon jó, reklámoznak egy műsort és nem rakják bele a részt, amivel csalogatják a teljesen hülyére vett nézőt. imádom a tv2t.
Gaark Creative Commons License 2003.03.07 0 0 3
szulák valami iszonyatos volt. ezt kívül belül sötét győzikét jó volna már elfelejteni, ennyire buta embert ritkán látni. csodás volt az a "spontán" műsor, amit Détár Enikővel csináltak, még szerencse, hogy pont volt ott egy kendő meg hogy ilyen jól tudnak rögtönözni. Havasnak meg behívtak egy pamelát. igazán eredeti. Ez a műsor valami borzalmas volt. unalmas, szürke, még erőltetettnek sem tudnám nevezni; ez a tv2 öngyilkossági kísérlete. hála a jó égnek.
special k Creative Commons License 2003.03.06 0 0 2
Hát én sírtam tegnap a Szulákon; volt szerncsém hozzá ugyanis néhány percig. Megijedtem. Azért valaki közölhetné azzal az asszonnyal, hogy ne öltözzön már IJESZTŐEN.
cyber.greg Creative Commons License 2003.03.06 0 0 1
A Fortuna stúdiót csak át kellett rendezni Activityről Szulákra, a Havas meg a Győző már amúgy is ott volt :)
Az elején felolvasott ál-levél után kapcsoltam ki.

A Micukó meg a Stahl könyvének reklámja, műsornak álcázva.

Chabee Creative Commons License 2003.03.06 0 0 0
A kettő egyutt egy nagy nulla.
gergoba Creative Commons License 2003.03.06 0 0 topiknyitó
Baszki, láttátok mit bírt kitalálni a tv2 kreatív csapata? magas labda fikázni a kereskedelmi tv-ket, de ez minden képzeletet felülmúlóan alulmúlt mindent, amit náluk eddig láttam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!