Keresés

Részletes keresés

Mago Creative Commons License 2003.03.12 0 0 13
Vasárnap baráti körben csináltunk.
Volt benne rum is, víz az csak pár csepp...kicsit erős lett, de nagyon fincsi volt.

Most akkor az embernek, ha jót akar mindig magának készíteni?
Senki nem tud semmi jó helyet?

Mago Creative Commons License 2003.03.07 0 0 12
Az nekem kicsit messze van :-)
De ha egyszer arra járok, benézek.
Előzmény: Han Pritcher (11)
Han Pritcher Creative Commons License 2003.03.06 0 0 11
Székesfehérváron a Ribillió-ban lehet jót inni.
Mago Creative Commons License 2003.03.06 0 0 10
neülni = beülni
Előzmény: Mago (9)
Mago Creative Commons License 2003.03.06 0 0 9
Na ezt nem ismerem.
Gondolom neülni nem lehet :-)
Előzmény: lakos (8)
lakos Creative Commons License 2003.03.06 0 0 8
2 es villamos, közvágóhíd végállomásánál a bódéban finomat adnak.
Tintás Barnes Creative Commons License 2003.03.05 0 0 7
Egyszer egy vidéki kocsmában adtak pár bögrét, bort, szegfűszeget és fahéjat. Mit tehettem volna, összeöntöttem-kevertem, utána betették a mikróba és adtak mellé kockacukrot. Ha ne mondjam, el milyen volt:) De a tanulság mindneképpen az, h forralt bor sok helyen van, de a minőségre is figyelni kell.
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.05 0 0 6
én otthon magunknak szoktam mindig csinálni mert tényleg nem sok hely van!

bár én Egerben lakom is azért itt ha akarok 5 perc alatt szerzek valahonnan forralt bort

Előzmény: Mago (-)
sz Creative Commons License 2003.03.05 0 0 5
nna, jó - legyen így.
egyébként is sokkal finomabb a forralt bor, a sört nem szeretem annyira...

próbálta már valaki az ice tea mintájára az ice bort (ice wine :)? milyen lehet a kánikulában? :)

Előzmény: Mago (4)
Mago Creative Commons License 2003.03.05 0 0 4
Én inkább, úgy módosítanám, hogy hidegben forralt bor, melegben hideg sör. :-)
Egyébként még tél van :))
Előzmény: sz (2)
Mago Creative Commons License 2003.03.05 0 0 3
Köszi!
Ezt mondjuk ismeremtem.
Délebre tud valaki?
Előzmény: sTormy (1)
sz Creative Commons License 2003.03.05 0 0 2
télen forralt bor, nyáron hideg sör! :)
Előzmény: Mago (-)
sTormy Creative Commons License 2003.03.05 0 0 1
Egri borozó, Bp. Bajcsy-Zsilinszky út 55. (a Nyugatinál)
Előzmény: Mago (-)
Zsoldos Creative Commons License 2003.03.05 0 0 0
Szólj majd, ha 0-nál több 5letet kapsz!
Előzmény: Mago (-)
Mago Creative Commons License 2003.03.05 0 0 topiknyitó
Egyre kevesebb a hely, ahol ilyet lehet kapni. Még télen is, hát még nyáron. Jó, jó nyáron kisebb rá az igény, de néha akkor is jól eshet. Másrészt viszonylag egyszerűen készíthető, az úgyis meglévő alapanyagokból.

Szóval milyen nyílvános helyeket tudtok javasolni, ahol ez a nedű, kényelmes környezetben elfogyasztható?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!