Egyszer egy vidéki kocsmában adtak pár bögrét, bort, szegfűszeget és fahéjat. Mit tehettem volna, összeöntöttem-kevertem, utána betették a mikróba és adtak mellé kockacukrot. Ha ne mondjam, el milyen volt:) De a tanulság mindneképpen az, h forralt bor sok helyen van, de a minőségre is figyelni kell.
Egyre kevesebb a hely, ahol ilyet lehet kapni. Még télen is, hát még nyáron. Jó, jó nyáron kisebb rá az igény, de néha akkor is jól eshet. Másrészt viszonylag egyszerűen készíthető, az úgyis meglévő alapanyagokból.
Szóval milyen nyílvános helyeket tudtok javasolni, ahol ez a nedű, kényelmes környezetben elfogyasztható?