Keresés

Részletes keresés

adamxsmith Creative Commons License 2017.04.07 0 0 278

Ha esetleg valakinek van használaton kivüli Gawith cola-ja budapesten, szivesen megvásárolnám!  

osvath14 Creative Commons License 2017.04.06 0 0 277

Jelenlegi tudásom szerint Magyarországon ilyen fajta nem kapható dohányboltokban. 

Előzmény: adamxsmith (276)
adamxsmith Creative Commons License 2017.04.04 0 0 276

Sziasztok!

 

Érdeklődnék, hogy Budapesten belül hol tudok hozzájutni Gawith cola tubihoz? Többféle tubákom van az itthon kaphatók közül és ki szeretném próbálni. Előre is köszi, ha tudtok információval szolgálni!

osvath14 Creative Commons License 2017.04.02 0 0 275

Szép napot!

Érdeklődni szeretnék. Szemezek a McCrystals S.P nevezetű tubákkal az Ön által megosztott oldalon. Az lenne a kérdésem ez teljesen natúr tubák-e? Bár a rövid leírásból azt gondolom, hogy igen,de szeretnék biztosra menni. Főleg a mentolosság zavar engem a hazai felhozatalból, a különböző "ízesítésekkel" még csak meg is lennék.  Köszönöm a választ előre is.

Előzmény: Mátyás1978 (273)
Mátyás1978 Creative Commons License 2017.02.13 0 0 274

Személyit nem kérnek sehol. Van egy regisztrációs folyamat, és egy szállítási cím. 

Mátyás1978 Creative Commons License 2017.02.13 0 0 273

2006 óta tolom a snuffot (McCrystals), de snuss-t is használok mellette (svéd, Epok).

 

Aki a tubákolást komolyan gondolja, az kintről rendeljen. Az itthoni felhozatal nem csak szegényes, de nem is túl jó minőség (Pöschl).

 

A tubák a McCrystals-nál kezdődik...Aki kipróbálja, megtudja, miért nem jó a Pöschl, és miért az egyik legjobb a McCrystals.

 

Snuss elérhetőség: https://www.snusline.com  Szállítanak Magyarországra, és nincs postaköltség. Különböző nikotin tartalmúak, célszerű gyengébbel kezdeni.

Van white is (pl Epok), ami nem sárgítja a fogakat. Svédek közül a legtöbb "porciózott" 16-25 tasakot tartalmaz / doboz. Áruk változó, 4-5€/doboz.

Kiszállítási idő eddig minden esetben rendeléstől számított 1,5 hét volt.

10 doboz (240db tasak) kb 1-1,5 hónapig elég de árban jóval drágább mint a snuff.

 

Snuff elérhetőség: https://www.mcchrystals.co.uk

 

Itt a mennyiségi kiszereléssel spórolni is lehet, nem keveset. A 200g kiszerelés 33 font, a 21g 4-5 font.

 

Nekem a 200g kb 1,5-2 havi adag, tehát havi 6-8e, és a világ egyik legjobb dohányát szippantom. :) Az ízesítettekből csak 3-5g kiszerelések vannak, de nagyon finomak. Highland Ice, Supermint, English Menthol. Ezeket ajánlom. Elég drágák mert a 3-5g ára 1,5 font, ami nekem 1 napig sem elég. :)

S.P-vel vigyázni, nem kezdőknek való. :)

Itt bizonyos összeg felett szintén nincs díja a postának, és itt is 1,5 hét a kézbesítési idő.

 

Remélem segítettem. ;)

 

Miért jó egyszerre a kettő? Mert van ahol nem illő tubákolni, és van amikor nincs rá mód...pl. vezetés közben. Ilyen esetekben a snuss jobb. A reggeli kávé tubák nélkül elkerülhetetlen. De persze a legjobb, ha mindkettőre van mód. :)) 

András Kéri Creative Commons License 2016.12.29 0 0 272

kérlek ha tudsz írj emailt előre is köszönöm :)

keriandras91@freemail.hu

Előzmény: True87 (255)
András Kéri Creative Commons License 2016.12.29 0 0 271

Szia

Azt szeretném meg kérdezni az a kis párnácskás amit az ajkadhoz kell tenni az van ott????? ha igen azonnal indulok Debbe köszönöm

Előzmény: tróger mesefigura (212)
north13 Creative Commons License 2016.11.25 0 1 270

1000-2000 kozott lehet szerintem.

Előzmény: osvath14 (269)
osvath14 Creative Commons License 2016.11.15 0 0 269

Szép napot! Körülbelül mennyibe kerül magyarországra a postaköltség ha az ember rendel tubákot?

north13 Creative Commons License 2016.11.07 0 0 268

szemelyit nem hinnem, kartya kell hozza.

davidika99 Creative Commons License 2016.10.28 0 0 267

Netrol tudok rendelni 18 ev alatt tubakot vagy kiszallitasnal ott is kernek szemelyit? 

north13 Creative Commons License 2016.10.11 0 0 266

jo lenne kicsit fellenditeni a topikot!:)

north13 Creative Commons License 2016.05.18 0 0 265

Kar hogy nem "divat", pedig nagyon jo..de legalabb egyszerubbe tehetnek a beszerzest,inkabb ez legyen mint a cigi.

True87 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 264

És sajnos nem is lesz. Magyarországon nem nagy divat se a tubák se a snuss. Kereslet híján nem fog bővülni a kínálat.

Márpedig kereslet sem lesz, mert dohánytermékek reklámozását törvény tiltja.

Előzmény: north13 (263)
north13 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 263

Hat mit nem mondjak, nagyon orulok.. Ahogy olvasgattam, nagyjabol az osszes magyarorszagi retmek ugyanaz,alig van koztuk kulonbseg. 

True87 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 262

Az előző posztjaimban említett webshopok mind külföldiek. Csak kártyás fizetésre van lehetőség.

Magyarországon pedig csak és kizárólag az ismert helyeken lehet dohányterméket beszerezni.

Előzmény: north13 (261)
north13 Creative Commons License 2016.05.14 0 0 261

Kicsit nezegettem a regebbi hozzaszolasokat es latom h tobb helyrol is rendeltek snuff-ot.Nekem is megjott a kedvem h kiprobaljak valami ujat, de meg nem multam el 18 es kartyaval nem tudok fizetni.Az lenne a kerdesem, h van lehetoseg arra,h ha rendelek akkor kp-val fizessek?

north13 Creative Commons License 2016.05.07 0 0 260

koszonom a valaszt! En szekesfehervaron kerestem,eddig nem jartam sikkerrel de a cseresznyes engem is nagyon erdekel, a sima mentol mar nagyon unalmas.

Előzmény: True87 (259)
True87 Creative Commons License 2016.05.02 0 0 259

A legtöbb dohányboltban meg tudod venni. A többivel ellentétben ezek 5 g-os kiszerelésben kaphatók, kb. 500 Ft/ db áron.

A gyümölcs aroma kellemes és hosszan tart, illetve ahogy mondtam mind a kettőnél mentol aromát is kevertek bele.

Kb mintha málnás vagy cseresznyés keménycukrot szopogatnál +mentol.

Én ha veszek, inkább a cseresznyéset, mert a málnát annyira nem szeretem, de ez nyilván a te ízlésedtől függ.

Egy ilyen 5 g-os dobozt kb. egy hét alatt kiürítettem.

Előzmény: north13 (258)
north13 Creative Commons License 2016.04.18 0 0 258

Engem legjobban a malnas cucc erdekelne, illetve a cseresznyes, ezekrol ki tudnad fejteni a velemenyed?Es milyen arban, kiszerelesben kaphatoak?

Előzmény: True87 (257)
True87 Creative Commons License 2016.04.14 0 0 257

Szia nort13!

Magyarországon kizárólag a Pöschl termékei elérhetőek, ami kb 6-7 fajta tubák. Igazából mindegyiket bátran tudom ajánlani, jó minőségű, aromájuk erős hosszan tartó.
Állaguk a kezdő tubákosoknak teljesen megfelel. Az itthon kaphatóak mindegyike mentolos ami társul a barack, málna, cseresznye aromákkal.
Nikotin tartalmukat közepesnek mondanám, ezeknél vannak sokkal erősebbek is. Leszokáshoz kiváló, de abban az esetben ha füstölés nélkül akarod élvezni a nikotin hatását,
hiszen a függőség nem múlik el tőle, csak a nikotin bevitel módja változik.
Ha tudok még segíteni, nyugodtan írj akár ide akár az e-mail címemre (nick nevemre kattintva megtalálod).

Előzmény: north13 (256)
north13 Creative Commons License 2016.04.07 0 0 256

Sziasztok!En a mai napon vettem egy Gletscher prise tubakot es nagyon bejott.Tetszik, hogy tenyleg teljesen kitisztul az orr es emelett nagyon jo szorakozas is 😀De ami tenyleg a legjobb, hogy egyeltalan nem kivanom a cigit.Arra szeretnelek kerni titeket,hogy irjatok nekem magyarorszagon kaphato tubakokat, amiket megeri kiprobalni.Kicsit komolyabban szeretnek ezzel "foglalkozni":)

True87 Creative Commons License 2015.11.12 0 0 255

Szia!

 

Örülök, hogy van még akit érdekel ez.

 

Én először a snuffstore.co.uk oldalról rendeltem, de mint kiderült az "anya" oldal a mrsnuff.com .

A snuss-t pedig a northerner.com oldalról.

Hírlevelükre mindenképpen érdemes feliratkozni, gyakran vannak akcióik.Egy kis ízelítő...ez koránt sem a teljes mennyiség ;)

Hamarosan lesz több időm, hogy segítsek még a válogatásban mert iszonyat felhozatal van ám márkák és aromák terén is.

 

Előzmény: serbli (253)
serbli Creative Commons License 2015.11.03 0 0 254

Szia!

Hol sikerült ezeket a fajtákat beszerezned?

Előzmény: pöschl david (251)
serbli Creative Commons License 2015.11.03 0 0 253

Hello! 

Honnan szoktál rendelni? 

Milyen fajtákat ajánlasz?

Én a snuff.me.uk-t néztem ki magamnak, hogy rendeljek. Ismered esetleg az üzletet?

Előzmény: True87 (252)
True87 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 252

Nem is elmékszem mikor is kaptam rá igazán a tubákra. Azóta angliából rendelem a különböző tubákokat és mostanában ismerkedem a snuss adta lehetőségekkel :D Valóban elég minimális a kínálat tubák téren itt Magyarországon. Tulajdonképpen csak a Pöschl termékeivel találkozatm még trafikokban. Külföldön számtalan manufaktúra foglalkozik tubák előállításával és nagyon széles a választék aromák terén is. Ha érdekel valakit, szívesen megmutatok párat.

Előzmény: pöschl david (251)
pöschl david Creative Commons License 2015.03.05 0 1 251

Sziasztok!

Rég jártam itt, de most visszatértem, mivel ismét összefutottam 1-2 új fajtával :D Az új finomságokat most Németországban találtam, mivel kint dolgozom. Egy hete sincs, hogy hazafelé indultam és megálltam egy benzinkútnál tankolni. A tankolás kész volt,indultam fizetni. A kasszánál felfigyeltem egy átlátszó tetejű műanyag dobozra,amiben szépen egymás mellé voltak állítva a különféle tubákok,olyanok is, amiket eddig még soha nem láttam sehol!!! Kifizettem a tankolást, aztán kiválasztottam két, általam eddig nem ismert fajtát. Mindkét tubák PÖSCHL-termék. Az egyik egy kis kör alakú fém doboz(4g-os),fekete címkével,rajta kávészemek és GRADO Caffé Snuff felirat! :) A másik egy 10 g-os kék doboz, Kloster Andechs Spezial Snuff! Aztán kimentem a kocsiba,kezembe vettem őket,miután megcsodáltam a szép kis dobozokat, visszamentem mégegy doboz kávés tubákért, mert már akkor tudtam,hogy ilyet nem veszek akárhol! Hát jó döntés volt, hogy 2 dobozzal vettem, mert már rengeteg fajtát kipróbáltam az évek során, de ez lett a nagyon nagybetűs KEDVENC! Hihetetlenül finom,kellemes kávé aroma,kész orgazmus :D A kék dobozos Kloster Andechs még nem lett felbontva, valahogy túl szép és túl különleges, a kóstolását valami alkalomra tartogatom. :) Könyvet tudnék írni, de egyenlőre ennyi, ha bármi kérdésetek van, szívesen válaszolok! :) Üdv mindenkinek: Dávid :)

fenyoapa Creative Commons License 2014.05.15 0 0 250

Sziasztok! Most vettem az elsőt (ill. vetettem feleséggel) mert le akarok szokni a cigiről. Neten olvastam sok mindent a tubákról. Kiszórtam egy kis csíkot a kézfejemre, de sehogy se bírtam felszippantani, már az agyamat is kiszívtam a helyéről, de egy szem tubák se jött fel. Próbáltam fél orral is de nem ment. Végül kiszórtam papírra és egy pax tollal sikerült felszívnom. Volt valaki így ezzel? Miért nem jön fel?

Sensei01 Creative Commons License 2013.11.06 0 0 249

 

Nálunk csak 280 Ft :) József körút 35.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!