Keresés

Részletes keresés

Satriani Creative Commons License 2006.09.28 0 0 9
Szia,

en meg 5 meter szelesseggel is megelegednek mondjuk a 15m szeles telekbol,
vagy veghelyzet eseten egy olyan elosztasba is belemennek hogy nem a 15 metert osztanank a hosszanti tengely menten hanem az 50 metert felebe es akkor az utca front feloli fel (vagy 2/3) telekresz lenne aze aki epitkezik ra, a hatso fel (vagy 1/3) meg az enyem.

Azon a reszen a telkek nagy resze mind 15 m szeles es 50m hosszu, kiveve a sarok telkek.
Előzmény: Gázos_Bébi (8)
Gázos_Bébi Creative Commons License 2006.09.27 0 0 8

A megmaradó telek mekkora lenne szélességben?

Ezt azért kérdem, mert 10 m szélességű telekre gyakorlatilag lehetetlen építkezni.

Még a 15 m széles is necces.

Előzmény: Satriani (7)
Satriani Creative Commons License 2006.09.26 0 0 7

En vennek egy telket kozosen valakivel de nem kozos hazepites celjabol. A telek az en szomszed telkem ahol lakok es csak boviteni szeretnem a sajatomat ugy hogy a megvasarolando telek felet- egyharmadat csapnam hozza.

A telek Erden lenne, Parkvarosban, M7-tol 2 km-re. En ugy saccolom olyan 5 millioert adhatja a tulaj. Arat meg nem kerdeztem tole csak azt tudom hogy el akarja majd adni a kozeljovoben. A telek 15 m szeles es 50m hosszu.

Zsinka Creative Commons License 2003.10.23 0 0 6
Biatorbágyon, az új parcellázás 2. ütemében szeretnénk egy ikerházat építeni. A problémánk az, hogy a leendő másik tulajdonos meggondolta magát, egyedül pedig kicsit drága lenne a telek. Az alapterület kb. 65-70m2 lenne, kétszintes (tehát összesen kb. 130-140m2/család), a két lakás között lenne egy kis lépcsőház, így közös fal sem lenne. A telek még szabadon választható (bár már kinéztünk egy saroktelket, szerintem az egyik legjobb).
Ha valaki szintén hasonlóban gondolkozik, keressen meg.
BeR Creative Commons License 2003.10.06 0 0 5
Bocs, hogy ilyen sokára válaszolok, de építkeztünk :-)
Nos, mi is találtunk telket Gödöllőn, s már itt is lakunk egy hónapja, ha nincs is készen, ha nem is TamasS-ékkal csináltuk meg (sajnos). Úgy tudom viszont, hogy ők is sínen vannak :-)

Remélem Ti is sikerrel jártatok!

(Mondjuk az is biztos, hogy ma már nem építettem volna ikerházat. A házasságban is, de az ilyen ikertárssal is vannak gondok :-(... )

Előzmény: magdolnav (4)
magdolnav Creative Commons License 2003.04.01 0 0 4
Van egy jó építési telkünk, építési engedéllyel,összközművel, Piliscsabán a magdolnavölgyi lakóparkban. 1000 nm-es, ikerház építhető rá.9,5 M az irányár.
Ha érdekel, írjatok!
TamasS Creative Commons License 2003.04.01 0 0 3
hali!
nezd meg itt

www.fotliget.hu

ikerhaz epitesere alkalmas telek ~14m... annak a felevel lehetne "beszallni". A hely jonak tunik...

Előzmény: athansor (2)
athansor Creative Commons License 2003.03.31 0 0 2
Hali!

Hol van az a fél telek féláron? És mennyi az a fél ár forintban kifejezve?
Móni

Előzmény: TamasS (-)
BeR Creative Commons License 2003.03.11 0 0 1
Mail ment...
Előzmény: TamasS (-)
BeR Creative Commons License 2003.03.11 0 0 0
Hali!

Ugyanez a helyzet velünk :-)

Az általunk kiszemelt telek nem megosztható, de ikerház építhető rá, ami társasházzá nyilvánítható később! A telekre megállapodást lehet kötni, hogyan használják az együtt élők.

Előzmény: TamasS (-)
TamasS Creative Commons License 2003.03.05 0 0 topiknyitó
sziasztok!

Gondolom a kovetkezo problemaba sokan belefutnak azok kozul, akik csaladi haza szeretnenek es telket akarnak hozza vasarolni:

4-5 millio forintert csak nagyon lepukkant, kozmuvesites nelkuli telkek vannak foldutak menten vagy nagyon messze a fovarostol. A nagy meretu, normalis telkek meg 10-12 millioba kerulnek.

Az otletem: talaljunk egymasra itt, telekvasarlok, ezen a forumon. Vasaroljunk párban telket es epitsunk ra ikerhazat. A telekkönyvi bejegyzes szerint a telek 50-50%-os tulajdon, igy hivatalosan senkinek a tulajdonjoga nem serul. A sajat kertreszet kesobb persze mindenki lekeritheti ha kutyat akar tartani, nem kotelezo a kertnek is "közösnek" lennie...

A topic inditoötletet az adta, hogy kineztunk egy nagyon kulturalt helyen levo nagy telket (33m*33m) de csak a felere van penzunk... esetleg ha valaki betarsulna hozzank a masik felevel :-))

TamasS

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!