Keresés

Részletes keresés

eloy Creative Commons License 2007.04.06 0 0 581

Segítség, segítség!

 

Ugye minden bizonnyal készített valaki "biztonsági" másolatot DVD-re a teljes második sorozatból? Tudna valaki segíteni ez ügyben? Ugyanis egy sincs meg, az első részeknél későn kaptam észbe, arra vártam, hogy vége legyen és valakitől be tudjam szerezni.

A teljes első sorozat megvan 4 részenként DVD-re írva, ha esetleg egy sorozatcserébe benne lenne valaki...

Szóval bármilyen megoldás érdekelne, az a cél, hogy birtokomban legyen a 25-48. rész is!

tippancs Creative Commons License 2007.04.03 0 0 580
A mai rész címe: "Maya a méhecske" :D :)))

Régebbi részben változott már ilyenné Maya, nem?
Superb_ Creative Commons License 2007.04.03 0 0 579
Kéremszépen ez egy sci fi sorozat. Ezért lehetséges minden... :)))
Előzmény: Törölt nick (578)
tippancs Creative Commons License 2007.03.27 0 0 577
Már az előzőnél akartam írni. Volt egy kis baki. Amikor az átváltozott Mayat üldözték a Holdon, az egyik tag sisakja kinyilt. :)

Nagyon unom, hogy Tony állandóan sört akar készíteni. :( Szerintem már nem poénos.
motyo_1999 Creative Commons License 2007.03.19 0 0 576
Öööööö....... köszönjük szépen, majd értesítjük.



Amúgy a második évadba simán beleférne.
Előzmény: Törölt nick (574)
motyo_1999 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 573
Endi, tudom, hogy imádod azt az epizódot :), de valójában igen kevéssé cseng össze a kettő.
A Voyager hajtóműve "gyorsneutron meghajtás" (bármit is jelentsen ez), tehát nem antiaanyag. Az okozott katasztrófa pedig összehasonlíthatatlanul nagyobb skálájú az Alfában.
Ha Pirxet nézel, meghal egy-két ember itt-ott.
Ha Alfát nézel, teljes kvadránsok pusztulnak ki apró emberi mulasztások miatt.
Nyilvánvaló, hogy az Alfa sokkal jobb film! :D
Előzmény: Törölt nick (571)
Superb_ Creative Commons License 2007.03.18 0 0 572
Ezen csodálkozom, úgy tudom, hogy Pirx Stanislav Lem írásai alapján készült, ott pedig nincs szükség átvenni semmit, hiszen Lem a világ egyik legjobb sci fi írója.
Előzmény: Törölt nick (571)
Superb_ Creative Commons License 2007.03.14 0 0 570
Igen, ez jó ötlet lenne de csak azoknak akik Alfa mániásak, mert másokat megzavarna a szereplőcsere...
Előzmény: tippancs (569)
tippancs Creative Commons License 2007.03.13 0 0 569
Azon járt az eszem, mivelhogy már mindkét évad elérhető, és a második más, mint az első, ha felváltva adnának részeket a két évadból az talán jobb lenne. Mindenesetre érdekesebb. :))
tippancs Creative Commons License 2007.03.13 0 0 568
Ez egy viszonylag jó rész volt. Már csak azért is, mert elmaradt a végéről a szokásos gusztustalan poénkodás (főleg Tóni söréről).
Nálatok is el volt csúszva a hang?
Skywalker. Creative Commons License 2007.03.06 0 0 567

nem járok ilyen talikra, star trek sem izgat, és nem azért nem szólítottam meg, hanem mert nem érdekelt annyira a dolog

megaztán arcról fel sem ismertem volna

a nevét sem tudom pl

csak érdekes volt, ahogy ott üldögéltünk a "váróban", várva h, kezdődjön az előadás, egyszercsak meghallottam egy beszélgetésfoszlányt, egy ismerős hangot... :) aztán már csak nevetgéltünk az egész "flash"-en (a feleségemmel)

Előzmény: motyo_1999 (566)
motyo_1999 Creative Commons License 2007.03.06 0 0 566
Miért, az is valami :) Pl. a Star Trekes találkozókon rendszeres díszvendégek a szinkronhangok.............
Gondolom a megilletődöttségtől nem bírtad megszólítani.
;)
Előzmény: Skywalker. (565)
Skywalker. Creative Commons License 2007.03.05 0 0 565
most jottunk haza, szinhazban voltunk! nem mas ult mellettunk a nezoteren mint koenig parancsnok! ...koenig parancsnok magyar hangja khhrrmm... :)
Bacilus Benő Creative Commons License 2007.03.04 0 0 564

 

Visszaolvastam, de nem láttam filmeket. Filmeket nem lehet letölteni/vásárolni DVD-n magyarul?

Superb_ Creative Commons License 2007.03.04 0 0 563
Én  is gyengébbnek tartom az első sorozatnál: zene, szereplők, sztori. De még így is élvezhető és izgalmas tud lenni és a sas az itt is sas!! :))
Skywalker. Creative Commons License 2007.03.02 0 0 562

induljunk ki abból, hogy ez egy régi sorozat

még a nagy és mára mindenki által elfogadott "sorozatkultúra" kialakulása előtti időkből :)

Előzmény: tippancs (561)
tippancs Creative Commons License 2007.03.01 0 0 561
én is azon morfondíroztam, hogy legalább valamilyen magyarázatot adtak volna
Előzmény: Skywalker. (560)
Skywalker. Creative Commons License 2007.03.01 0 0 560
thx!
Előzmény: tippancs (559)
tippancs Creative Commons License 2007.03.01 0 0 559
548
Előzmény: Skywalker. (558)
Skywalker. Creative Commons License 2007.03.01 0 0 558

hmmm... azt hittem, vhogy korrekt módon "kiírták" a sorozatból. elég fontos figura volt az első évadban, megérdemelt volna egy elvarrást ez a szál...

 

na mindegy, itt van maja, az új jolly-joker, akármilyen állattá átváltozik és készpassz.

ráadásul szakállas! :)

Előzmény: motyo_1999 (556)
karcsijunior Creative Commons License 2007.02.28 0 0 557
Szerintem a Mayának egyrészt egyszerűen undorító a "barkó"-ja vagy pajesza vagy mije van, másrészt viszont imádom amikor nadrágban van, nagyon feneke van:)
motyo_1999 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 556
Erre nincs megnyugtató válasz. Hivatalosan nem sikerült megállapodni vele. De simán elképzelhető, hogy Freiberger az új akciósabb sorozathoz a háta közepére nem kívánt egy tudálékos profot.
Előzmény: Skywalker. (555)
Skywalker. Creative Commons License 2007.02.28 0 0 555
és barry morse hová tűnt a második évadra?
Előzmény: motyo_1999 (554)
motyo_1999 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 554
Biztos, hogy nem volt a tévében. Talán mással kevered.
Ezek voltak nálunk:
http://alfaholdbazis.hu/masodikeresztes.htm
Előzmény: Skywalker. (552)
tippancs Creative Commons License 2007.02.27 0 0 553
Nekem meg kimondottan tetszik Mayában, hogy olyan. A mai részben is lemeradt a barna füle.
Skywalker. Creative Commons License 2007.02.27 0 0 552
a Luton-os epizod szerintem nem is volt oan rossz. viszont ez a maya meg iszonyat rusnya ezzel a "barkoval" :) a mai epizod (labdak ugrabugraltak benne) nem volt veletlenul anno a TVben? oan ismeros volt... Maya-ban meg az sem tetszik, h az utobbi 2 (tobbirol lemaradtam) resz kulcsmomentuma az volt, h kulonfele allatokka valtoztatja magat.viszont minap megneztem 1 pirxet is... brrr... regen sem szerettem, most sem tetszett.
Előzmény: motyo_1999 (550)
GARFIELD Creative Commons License 2007.02.18 0 0 551
Háááát, igen elég gyermetegek az eddigi részek, a technika sokkal jobb, (nincs az a folyamatos blugggy-blugggy-blugggy-glüggggy-glüggggy-glüggggy hang), az orvosi szobában nem festettek a monitorok, mondjuk az az alpha log recorder amibe folyton beszél helena, brrrrrrrrrrrrr.....
Ja és szoknyát hord az öreglány :-)
És OFF: ma este PIRX az FM-en :-))))
Jeeeeeahhhhhh :-))) tartsatok ki, tartsatok ki :-) (és bástya elvtárs hogy van????)
Előzmény: motyo_1999 (550)
motyo_1999 Creative Commons License 2007.02.16 0 0 550
Mellesleg nagyon csendben vagytok, gondolom ez annak köszönhető, hogy - hogy mondjam finoman - nehezen értékelhető epizódok tanúi lehettetek az elmúlt hetekben.

Az New Adam new Eve-nek akár lehetne filozófiai mondanivalója is, de sajnos áldozatul esett a műfaji szabályoknak.

Az Arkhanon nem rossz, feltéve ha az ilyen jellegű sztorikat el tudjuk fogadni sci-fi-nek.

A "Brian the Brain"-ben viszont legalább ismét volt egy kis technika és űrutazás, és megint láthattuk a Sas-modell egy újabb kiváló származékát.

Előre szólok, hogy a jövő heti Rules of Luton minden idők legrosszabb Alfa-epizódjának számít........ :D

Tehát nincs más megoldás, továbbra is tessék csúcsrajáratni a nosztalgia-motorokat!
motyo_1999 Creative Commons License 2007.02.16 0 0 549
A mostani vetítési sorrendnek semmi köze semmihez. A DVD-s, ill. az általában szokásos sorrend egész más, de az is feltehetőleg csak lazán kapcsolódik a produkciós sorrendhez. Így nem meglepő, hogy Maya füle fluktuál.
Egyébként a históriája a dolognak az, hogy pár rész után az alkotók zavarónak kezdték érezni, hogy Maya füle enyhén állatias benyomást tesz, ezért megszüntették ezt a fícsört. Ezzel csak egyetérteni tudok.

Sandra vissza fog térni később, de valóban több különböző csaj űzi az ő funkcióját ebben az évadban, leginkább Yasko. Mellesleg a Sandra név már el sem hangzik az eredeti szövegben, ebben az évadban a "Sahn" nevet kapta a hölgy, ami akár lehet a Sandra becézése is, ha nagyon akarjuk. Kíváncsian várom, hogy a magyarban hogy lesz ez.
Előzmény: tippancs (548)
tippancs Creative Commons License 2007.02.15 0 0 548
Megint barna Maya füle.
Azon gondolkoztam, hogy legalább az első részben ha képben nemis, legalább parancsnoki napló bemondással kitalálhattak volna valami indokot az öreg prof meg Kano eltünésére. Mondjuk egy küldetés alkalmával meghaltak egy bolygón, stb..stb
De mostanában Szandrát sem látom. És eltüntek a dizájnos számok is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!