Keresés

Részletes keresés

zazzo Creative Commons License 2019.11.05 -1 0 10

Egészség férfiaknak: https://zazzo.hu/

Deniel9 Creative Commons License 2008.06.08 0 0 9
sziasztok..
nekem lágyékfájdalommal kezdődött vmi enyhe fájdalom amit meghuzodásnak tudtam be mert másnapra elmult.. ls most a jobb herémbe érzek egy tompa fájdalmat tőbb napja mi lehet ez? vki vmi tanács?
tassika Creative Commons License 2008.02.12 0 0 7
Adj isten! :-)))
gacsat Creative Commons License 2007.06.08 0 0 6
 Ha jó az alany,jó lesz az állítmány is.
afintha Creative Commons License 2003.03.25 0 0 5
teljesen egyetertek!!!!
Előzmény: Hettie (4)
Hettie Creative Commons License 2003.03.24 0 0 4
vagy a stresszre pszichologust..., relaxalo technikat...
Előzmény: afintha (3)
afintha Creative Commons License 2003.03.23 0 0 3
nem tudom milyen az eletvitreled, de a stresz borzasztoan sokat tud rontani a helyzeten. eletkorod alapjan eppen a legrosszabb peridosuban vagy...

modoom, ha gond van, akkor andrologus,

illetve erdemnes 1-2 segedezkozt kiprobalni, amelly esetleg a merevedest fokozhatja: peniszgyuru, stb.

Előzmény: harnosz (2)
harnosz Creative Commons License 2003.03.23 0 0 2
Még csak 25.Konkrétan zavaraim nincsenek, mert megvan a merevedés, csak nem érzem olyan 100%-osnak, mint pl.17-18 évesen.
Köszönöm a segítségéteket!
afintha Creative Commons License 2003.03.22 0 0 1
amit leirtal (vernyomas, dohanyzas) ezek mind okozhatnak szepen lassanent meredvedesi zavarokat. andrologust erdemes szerintem felkeresni, a problemaba nem szabad belenyugodni! hany eves vagy egyebkent?
Előzmény: harnosz (-)
csupaszabo Creative Commons License 2003.03.11 0 0 0
1. Magas vérnyomást kezeltetni kell /még ha a fütykössel nincs is semmi gond, akkor is!/
2. Túlsúlyt le kell adni.
3. Legjobb lenne a dohányzást teljesen abbahagyni.
4. Urológust mielőbb fel kell keresni, mert komoly gondok is lehetnek a háttérben!
5. Ha mindezek rendeződtek, és mégis úgy gondolod, nem olyan mint régen volt, ne keseredj el. Miért pont Ő maradna ugyanolyan mint más? Mindenki öregszik, miért pont rajta ne vennéd észre az idő múlását?
Egyébként meg nem kell nagyító alatt nézni minden változást, ha jól működik, semmi vész!
harnosz Creative Commons License 2003.03.02 0 0 topiknyitó
Remélem van az SOS részben ilyen orvos is...:-(

Porbléma a következő:egy-két éve már nem olyan erős a merevedésem,mint azelőtt.Se nem olyan kemény,se a régi hosszúságot nem éri el, bármennyire is fel vagyok izgulva...a szexuális életemmel egyébként semmi gond, nagy fáradtságot vagy ittasságot kivéve bármikor képes vagyok a szexre, többször is.Barátnőmet szeretem+kívánom is.
Voltam régebben más okból kifolyólag urológián, ott kisült, hogy a prosztatám kissé nagyobb a szokásosnál, de a doki szerint ez nem veszélyes.Okozhatja ez a problémát?Lehet ezen pl. masszírozással segíteni?
Okok, amire még gondolni tudok:
1.)Dohányzás (kb. 10-12 szál per nap, a leggyengébb cigikből.)
2. Relatíve sokat biciklizek(ti.nyomhatja a szervet az ülés)
3.Magas egy picit a vérnyomásom, plusz van kb.6-8 kiló túlsúlyom.
Kávét nagyon ritkán iszom, alkoholt kb.2-3 sört egy héten, sokszor ennyit se, néha meg többet.
Vitamint minden nap szedek,és változatosan táplálkozom.
Mit tegyek?Menjek urológushoz?

Bárki tanácsot ad, köszönöm...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!